dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 57
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1137
  1. #1001
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oleg1313

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-797
    Posty
    2

    Domyślnie

    Na 10 lat działalności trafił się człowiek, który dla oszczędności sam kładzie fugi z oszczędności i wypożycza wiertarkę chińska wartą 30 złotych za 100 zł za dobę. Weż człowiek dowieź narzędzie natychmiast z Warszawy do Łodzi.
    Ostatnio edytowane przez oleg1313 ; 08-12-2014 o 20:32

  2. #1002
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oleg1313

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-797
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szanowny Panie skoro jest Pan dusi grosz i sam Pan z oszczędności kładzie sobie fugi to do kogo pretensja. Przypominam co do narzędzi, to każdemu może się popsuć podczas prac budowlanych. A skoro Pan wypożycza nam na szybko wiertarkę chińską wartą 30 zł za 100 złotych za dobę to o czy Pan mówi. Panu samochód się nigdy nie popsuł podczas drogi nam narzędzia też mogły się popsuć ja mieszkam w warszawie więc nie dojadę natychmiast. Czy po położeniu fug przez Pana samemu, później chce Pan naprawy Pana dzieła to do kogo pretensja. Tak to jest jak chce się zaoszczędzić na gładzeniu fugi a później zrzucenia , że to My to zrobiliśmy. A czy Pan się rozliczył z wykonanych prac przez naszą firmę z innych prac -bo chyba nie. Pozdrawiam i mogę powiedzieć niech ten Pan poda swoje dane osobowe i się rozliczy jak taki jest uczciwy. Zgodnie z umową rozliczę Pana tutaj na forum z zapłaty i wykażę Pana krętactwa za co Pan nie zapłacił.

  3. #1003
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tommy72
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Stara Wieś
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Witam
    wpis dotyczył firmy Famix i zamieszania z montażem okien.
    Sprawa została już wyjaśniona i doszedłem do porozumienia z ww firmą.

    Pozdrawiam
    Tomek
    Ostatnio edytowane przez tommy72 ; 21-05-2015 o 10:29 Powód: sprawa załatwiona

  4. #1004

    Domyślnie

    tommy72 to nie jest pierwsza historia z tą firmą w tle.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ighlight=famix
    Widzę że tym razem producent szybko zareagował...

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  5. #1005
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tommy72
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Stara Wieś
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Sprawa została już wyjaśniona i doszedłem do porozumienia z ww firmą.

    Pozdrawiam
    Tomek
    Ostatnio edytowane przez tommy72 ; 21-05-2015 o 10:30 Powód: sprawa zalatwiona

  6. #1006
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kiwi19
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    47

    Domyślnie

    Przestrzegam wszystkich przed firma KLIMAT Bartycka w Warszawie. Podpisaliśmy umowę na całość wykonania popmpa ciepła + podłogówka + kanalizacja +oczyszczalnia ekologiczna. Oczyszczalnia zainstalowana nieprawidłowo - nie oddana do uzytku nigdy. Instalator skwitował to " weźcie sobie elektryka lepiej do tego". Pompa ciepła zamiast w maju przyjechała w listopadzie. Nadal nie działa bo instalator nie umiał jej właczyć! Za to jego pracownicy przypaplili szafki w kuchni papierosem i prawdopodobnie wrzucili cos do kanalizacji. czekamy na instalatora z Vissmana może ten koszmar się skończy. Pan Ogrodowczyk z firmy Klimat to oszust. 3 razy wysyłał nam skany zamówień na pompę za każdym razem z innej firmy. Pierwsze pieniadze na pompę ciepła wyłudził w marcu. Później juz tylko ciagłe dopłaty. Oszust ma 3 różne firmy, na siebie , na żonę i na swojego ojca.
    Ostrzegam wszystkich. To podobno nie jest jego pierwszy numer tego typu.

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommy72 Zobacz post
    Tak jak napisałem, co do okien i zachowania producenta - Avante - nie mam zastrzeżeń. Może jedyne co, to powinni eliminować takie czarne owce jak Famix spośród swoich autoryzowanych przedstawicieli - no ale to już ich decyzja

    A Famix?
    Wyszło szydło z worka - widać jak traktują klienta...

    Swoją drogą - mam nadzieję, że kolejni potencjalni klienci wezmą pod uwagę "przygody" jakich dostarcza zatrudnienie firmy Famix, która źle montuje okna a potem nie chce się do swojego błędu przyznać...

    Pozdrawiam
    Tomek
    Witam
    Bardzo Pana przepraszam za "brak kontaktu" ale jesteśmy małą firmą montażową i na jesieni faktycznie majle czytam bardzo rzadko... przeważnie jesteśmy w terenie. Ale zawsze mamy telefony przy sobie.
    Tak jak ustaliśmy wczoraj na spotkaniu: zaszło małe nieporozumienie. Ja zrozumiałem że chodzi Panu tylko o regulację okien montowanych w 2010 roku a serwisowanych w 2011. Od montażu minął rok, od regulacji prawie drugi i myślałem że ma prawo coś tam nie działać. Dlatego proponowałem serwis okien w cały domu. Nieraz nawet najlepsze okna się rozregulują...
    Nasz serwisant w zeszłym roku po regulacji Pańskich okien nie przekazał mi, że w wysokich a wąskich oknach, rozprężająca się piana odkształciła pionowe części ościeżnicy, po 2-2,5mm na stronę.
    Tak jak obiecaliśmy wczoraj: jak tylko będą sprzyjające warunki pogodowe usterkę poprawimy nie pozostawiając śladów.

    Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę ciepła i spokoju.
    Jacek Wielogórski

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    mała firma, a swój honor ma Szacun.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #1009
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał egon534 Zobacz post
    MKK Budownictwo - ostrzegam przed tą firmą . Naciągacze i oszuści . Zero pojęcia o budowie . Popatrzcie na fotki z budowy w mojej galerii
    Osz kurde, współczuje.
    Ja w jednym miejscu po zdjęciu szalunków też tak miałem, ale na szczycie więc w miejscu nie tak istotnym jak podciągi.
    O wieźbie nie wspomne. Masakra.

  10. #1010
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Wekto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    786

    Domyślnie

    egon534, co na to kierownik budowy? Strop, podciągi musiały zostać odebrane przez niego skoro przeszliście do wieźby. Wykonanie to jedno ale ten beton. Oni go kręcili na budowie z tego co mieli pod ręką i wibrowali (?) patykiem czy inną deską?

  11. #1011
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    egon534 dzwoń do kierownika. Niech wbija na budowę i zobaczy jak wygląda praca tych budowlańców. To jest skandal!

  12. #1012

    Domyślnie

    egon534, zmieniaj kierownika i dzwoń do PINBu. A kierownik to niech sobie sam zachlapie.
    Baaardzo Ci współczuje. Ja się użerałem ze swoimi wykonawcami, ale to co widzę u Ciebie , to u mnie sam miód. Kurde ochłonąć nie mogę, jak można coś takiego zrobić???


  13. #1013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    albo jestem za głupi albo za stary. Gdzie wy widzicie te zdjęcia?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #1014

  15. #1015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    dzięki. Znalazłem tez.

    Są specjalne masy naprawcze do takich rzeczy. Np SikaRep. Przesadnie tanie nie są ale jesli Pan Kierownik sie zaoferował że wystarczy... Pytanie czy Pan kierownik zapłaci gotówką za materiały i wykonawcę czy pójdzie to z jego ubezpieczenia. Niech sobie Pan Kierownik wybierze skoro taki chętny do pomocy.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    coulignon do napraw betonu i ochrony antykorozyjnej stali jakbys tam sie z takim tematem zderzyl - mam miazdzaca zaprawe - tak vs SikeRepairy, nazywa sie to Kerakoll Geolite 10 lub Kerakoll Geolite 40. Arcyciekawe rozwiazanie, jak to sie troche umocni na rynku - wyprze wszystkie pcc jakie sa raczej, bo jest tanie (oczywiscie porownujac do innych pcc R4), bez ograniczen i bez cykli roboczych - wszytsko w jednym produkcie.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ubezpieczenie ma. Do izby Inżynierów należy. Jeśli cos tak niefrasobliwie firmuje to niech za to beknie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #1018
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    j.strojny

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-291
    Posty
    2

    Unhappy MKK budownictwo

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    Coś ten link nie działa. W galeriach też nie mogę tego namierzyć. Ktoś może podać lepszy namiar? Właśnie rozmawiam z MKK budownictwo ws. budowy mojego domu i chętnie popatrzyłbym na robotę tych miszczów... Z góry dzięki.

  19. #1019
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    166

    Domyślnie

    Nie ma już, autor wpisu usunął.

  20. #1020
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    j.strojny

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-291
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki za działający link. Po przejrzeniu zdjęć jestem w szoku. A u mnie monolityczny strop będzie i daszek duuuuużo bardziej skomplikowany! Ale wycena dosyć atrakcyjna - tylko, że to nie jest jedyne kryterium. Życzę już bez takich problemów w dalszych zmaganiach z budową.

Strona 51 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony