dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 57
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 1137
  1. #1061

    Domyślnie

    Były już wcześniej negatywne opinie na tamat prac firmy prowadzonej przez Sławomir Jagiełło Tarczyn. Oszukują na ilości zużytego materiału i na jego cenie. Gdy wskazałem im tańsze źródło materiału tego samego producenta, usluszałem, że nie są od tego by kupować najtaniej. W dodatku na prośbę o poprawki uszkodzeń i niedoróbek jakie wykonali usłyszałem, że powinienem mieć ubezbieczenie od uszkodzeń wykonawców.
    Mimo pisemnej umowy migają się od odpowiedzialności do dziś nie otrzymałem też rachunku ani faktury za niewykonane prace. NIE POLECAM! Wręcz radzę ich unikać

  2. #1062

    Domyślnie

    Jak nie chcą wystawić faktury/rachunku to do US ich zgłoś.

  3. #1063
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tinaaa

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-077
    Posty
    9

    Domyślnie Warszawa - Odradzam !

    Stachyra Zbigniew Zakład Remontowy

    ul. Kompanii "Kordian" 27 /4
    02-495 Warszawa
    woj. mazowieckie

    Po remoncie dom wygląda fatalnie. Wszystkie ściany są krzywe, przy drzwiach widać metalowy pasek. W ścianach są dziury i odpada tynk. Wszędzie się złuszcza i odpada farba. Pokazywał mi na próbkach kolory, wybrałam kolor. Dom pomalował na zupełnie inny kolor, wyszedł żółtawy. Użył najtańszych farb pomimo że miał użyć dobrych materiałów. Jak wracałam to na miejscu był tylko jeden pracownik, Pan Zbigniew i reszta pracowników robiła w tym czasie pewnie inne domy. Steropian kładł właśnie ten jeden pan w okularach (Pan Michał) , uważam że nie posiadający uprawnień do pracy na wysokościach,. Położył po amatorsku i krzywo steropian, Każda ściana jest krzywa, każdy parapet jest krzywy. Płytki też są położone krzywo. Poodpadały lampy ze ścian, plakietka Juwentus też jest przykręcona krzywo. Polozyli tak grubo steropian ze drzwi mozna bylo tylko lekko uchylić, a w dalszym ciągu nei otwierają się normalnie. Czeka mnie kolejny remont.
    Ostatnio edytowane przez Tinaaa ; 08-02-2017 o 14:12

  4. #1064
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tinaaa

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-077
    Posty
    9

    Domyślnie

    Odradzam:

    Stachyra Zbigniew Zakład Remontowy

    ul. Kompanii "Kordian" 27 /4
    02-495 Warszawa
    woj. mazowieckie

    Remontował mój dom. Wszystkie ściany są krzywe, przy drzwiach widać metalowy pasek. W ścianach są dziury i odpada tynk. Wszędzie się złuszcza i odpada farba. Pokazywał mi na próbkach kolory, wybrałam kolor. Dom pomalował na zupełnie inny kolor, wyszedł żółtawy. Użył najtańszych farb pomimo że miał użyć dobrych materiałów. Jak wracałam to na miejscu był tylko jeden pracownik, Pan Zbigniew i reszta pracowników robiła w tym czasie pewnie inne domy. Styropian kładł właśnie ten jeden pan w okularach (Pan Michał) , uważam że nie posiadający uprawnień do pracy na wysokościach, totalny amator, na pewno nawet nie słyszał o czymś takim jak poziomica. Położył po amatorsku i krzywo styropian. Każda ściana jest krzywa, każdy parapet jest krzywy. Poza tym styropianu nie powinna kłaść jedna osoba. Płytki też są położone krzywo. Poodpadały lampy ze ścian, plakietka Juwentus też jest przykręcona krzywo. Polozyli tak grubo styropian ze drzwi mozna bylo tylko lekko uchylić, myśleli że będziemy wychodzić z domu przez szparę? Po poprawkach w dalszym ciągu drzwi nie otwierają się normalnie. Dom po tym remoncie cały się rozpada, odpadają całe płaty tynku. Czeka mnie zrywanie całego styropianu, kładzenie od nowa tynku, zrywanie płytek...Cały remont od nowa.
    Ostatnio edytowane przez Tinaaa ; 08-02-2017 o 14:10

  5. #1065

    Domyślnie

    i inwestor nie pilnowal co mu robia?
    chyba normalne ze się pilnuje swojego interesu.

  6. #1066

    Domyślnie

    Cytat Napisał sancho80 Zobacz post
    i inwestor nie pilnowal co mu robia?
    chyba normalne ze się pilnuje swojego interesu.
    trochę drażniące jest takie podejście. za każdym razem jak ktoś mówi, że jakiś "fachowiec" uraczył go piękną pracą to mnóstwo osób się wypowiada "a czemu go nie pilnowałeś? jesteś sam sobie winien !". Tylko, że nie zawsze ma się czas aby codziennie/dwa razy dziennie/dwa razy na tydzień być na obiekcie. czasami też człowiek się nie zna i po to zatrudnia się osobę, która powinna znać się na swojej pracy aby nie przesiadywać nad wykonawcą i patrzeć cały dzień co robi.

    fachowiec powinienn robić najlepiej jak potrafi a jeżeli nie potrafi to nie powinien robić. dopóki nie wypleni się podejścia 'jak nie pilnują to można sp***dolic' to będziemy do końca świata użerać się z partaczami - i to nie tylko w budowlance - to samo tyczy się każdej dziedziny.

    jak Ci dentysta źle zrobi ząb to też pomyślisz - a mogłem z lustereczkiem patrzeć na ręce!

  7. #1067

    Domyślnie

    Pics or didn't happen.

  8. #1068

    Domyślnie

    No właśnie, przydałyby się jakieś zdjęcia, skoro komuś robi się tak złą reklamę...

  9. #1069
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafhi

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    trochę drażniące jest takie podejście. za każdym razem jak ktoś mówi, że jakiś "fachowiec" uraczył go piękną pracą to mnóstwo osób się wypowiada "a czemu go nie pilnowałeś? jesteś sam sobie winien !". Tylko, że nie zawsze ma się czas aby codziennie/dwa razy dziennie/dwa razy na tydzień być na obiekcie. czasami też człowiek się nie zna i po to zatrudnia się osobę, która powinna znać się na swojej pracy aby nie przesiadywać nad wykonawcą i patrzeć cały dzień co robi.

    fachowiec powinienn robić najlepiej jak potrafi a jeżeli nie potrafi to nie powinien robić. dopóki nie wypleni się podejścia 'jak nie pilnują to można sp***dolic' to będziemy do końca świata użerać się z partaczami - i to nie tylko w budowlance - to samo tyczy się każdej dziedziny.

    jak Ci dentysta źle zrobi ząb to też pomyślisz - a mogłem z lustereczkiem patrzeć na ręce!

    Hmm nie zrozum mnie zle, ale jak się daje komuś grubą kasę za takie prace to jakbyś nie patrzyła trzeba pilnować... bo tak to w naszej Polsce jest.... i ani ty ani my ich nie nauczymy szacunku dla klienta i jego finansów.

    na twoim miejscu pomyślałbym w tym momencie o odszkodowaniu - ewentualnej drodze sądowej... o ile masz dobrze spisaną umowę... ja podchodzę do tematu jak do mojej pracy gdzie podpisuje dosyć duże umowy w innym segmencie ale wierz mi umowa tak mnie trzyma że nie mogę sobie pozwolić na niedopatrzenia. Moi przyszli wykonawcy będą mieli podobną umowę oczywiście nie taką wielką ale jeżeli ja jestem uczciwy i wykonawca również to nie powinien mieć obiekcji do jej podpisania. Jeśli ma to niech idzie do kogoś innego ... poczekam na takiego który nie będzie się bal podpisać, bo nie boi się ten kto jest pewny swego fachu. Przede wszystkim potrzebne są chłodne emocje i podejściu do tego jak do biznesu.

  10. #1070
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pablo86
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-791
    Dzielnica
    Ursynów
    Posty
    11

    Domyślnie

    Witam,

    Kolejna osoba na czarnej liście to Marcin Pawelec, przedstawiający się jako Remontujzmarcinem lub pacbud Dobczyn ul. Mazowiecka 52 (prawdopodobnie fałszywy adres) telefony które uzywał 501 106 379 / , 501 879 068 / 693 593 199 / 697 313 501

    Facet bierze zaliczki po czym kontakt milknie - usunął maila i telefony komórkowe chociaż jeden później włączył. Miły i uprzejmy ale nie dajcie się zwieść to kombinator i oszust, złożyłem zawiadomienie na policję o oszustwie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-02-2018 o 18:36

  11. #1071

    Domyślnie

    OSTRZEGAM

    Firma ED-BUD Materiały Budowlane sp. z o.o. z Sieradza ul. Uniejowska 20 - Waldemar Piątek - Edyta Kałuzińska Piątek -

    Radzę się dobrze zastanowić przed współpracą i dobrze pilnować sposobu wystawiania faktur.

    Wpłaciliśmy im na materiały (YTONG) prawie 80 tys. złotych 10 sierpnia 2016r. - nie wystawili nam faktury w terminie, mieszali dokumentami i obracali naszymi pieniędzmi przez 8 miesięcy a do dzisiaj nie zwrócili nadpłaty 11 tys. pln.

    Opóźniały się dostawy z Ytonga - ciągle były wymówki, obietnice, zwodzenie... a w Ytongu nie wysyłali towaru bo nie dostawali płatności..

    Część materiału musieliśmy kupić na szybko=drogo u innego dystrybutora, aby nie przerywać budowy.

    Korektę faktury łaskawie wystawili w styczniu z terminem zwrotu 28 dni !!! do dzisiaj - czyli 3 kwietnia 2017 - nie rozliczyli nadpłaty.

    Sprawa już w drodze na wokandę i w stosownych urzędach...

    Szczerze przestrzegam.

    Mariusz
    Nowe wyzwanie...

  12. #1072

    Domyślnie

    Mirosław Górecki kominki Radzymin - opinie

    Zdecydowanie nie polecam pana Mirosława Góreckiego z Radzymina! Zajmuje się m.in. instalacją kominków.
    Nie twierdzę, że pan Górecki nie instalował wielu kominków. Niestety jego wiedza i fach zatrzymały się na epoce sprzed wielu lat.
    Oto lista uwag i naszych nieprzyjemnych doświadczeń:\

    1)Nie mam pretensji o to, że pan Górecki nie ma doświadczenia w przeróbkach kominów Schiedela – ale jako osoba odpowiedzialna za cały montaż i obudowę powinna zainteresować się tym tematem i zaproponować jakieś rozwiązanie (np. znaleźć swojego podwykonawcę). Nadmienię tutaj fakt, że wielu instalatorów kominków sami dokonują takie przeróbki . My zostaliśmy sami z tym problemem. Musieliśmy na własną rękę szukać jakiegoś wykonawcy oraz dokonać zakupu materiałów do przeróbki. Pan Górecki zasugerował nam zakup materiałów. Potem okazało się, że wklejka nie nadawała się. Niepotrzebnie straciliśmy 200zł.

    2)Przy okazji sugerował zakup wklejki pod kątem montowanej 90 stopni – nie trzeba być ekspertem aby wiedzieć, że tego typu wklejka ma zdecydowanie gorszy ciąg niż ta pod kątem 45.

    3)Dokonując zakupu wkładu – instalator jako sprzedawca powinien wiedzieć jaka jest gwarancja na wkład. O tym, że jest opcja przedłużenia gwarancji dowiedzieliśmy się przypadkowo sami. Muszą być spełnione określone warunki o których p.Górecki nie wiedział. Nie wspomnę tutaj o tym, że wkłady można kupować z różnymi dodatkowymi opcjami – niekiedy bardzo ważnymi. O czym też dowiedzieliśmy się po fakcie od innego instalatora.

    4)Każdy współcześnie instalujący kominki doskonale wie, że obudowa oparta na wełnie zamiast na płytach krzemowych jest rozwiązaniem którego się nie poleca – pan Górecki woli jednak wełnę.

    5)Każda obudowa z płyt krzemowych współcześnie dodatkowo okładana jest płytami karton- gips. Zapobiega to ewentualnym pęknięciom. Pan Górecki nawet nie wspomniał o takiej opcji.

    6)Pan Górecki reklamuje swoje usługi jako tanie i konkurencyjne cenowo. Wydawało nam się, że osoba która nie prowadzi biura i nie ma stałych dodatkowych pracowników będzie tańsza. Nic bardziej błędnego. Wycena montażu kominka była dokładnie taka sama jak w konkurencyjnych firmach które np. prowadzą swoje salony.

    7)Po tym jak zrezygnowaliśmy z jego usług – zażądał absurdalnej kwoty 800zł za sam dowóz i wniesienie kominka. Pomimo, iż zarobił przynajmniej drugie tyle na materiałach które kupił z rabatem.

  13. #1073

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam usługi firmy"

    PHU BRAVO Tomasz Orzechowski

    PRUSZKOWSKA 17A
    05-840 Brwinów, Polska
    NIP: 5341863242

    Firma wykonywała mi posadzki/wylewki na poddaszu.
    Jakość usługi skandaliczna, posadzki nie maja poziomu, są pofalowane, różnica poziomu w pomieszczeniach do1,5cm, repery na ścianach łaciarz wykonał chyba tylko po to aby sobie pomalować coś na ścianach, zapewne pomylił szkołę dla rysowników z placem budowy i nie wie do czego to służy.
    Jeden z pomocników, ukrainiec imieniem Stefan, więcej przeszkadzał i niszczył prace łaciarza niż był pomocny. Zostawili po sobie ogólny syf.


  14. #1074

    Domyślnie

    ROBERT KOŁACZ i MARIUSZ KOŁACZ z okolic GÓRY KALWARII- OSTRZEGAM!!! znani też jako firma BUDRO – OSTRZEGAM!!! Adres nieuczciwych wykonawców KONSTANCIN JEZIORNA CIECISZEW 44

    Wiem też że próbuja już wykonywac pracy pod innymi nazwiskami/osobami z uwagi na znana już w internecie opinie o nich - uwaga!

    Wklejam jako nowy post ponieważ oryginalny juz się zarchwizował.

    Szanowi Inwestorzy,

    Jutro będzie 1.06.2011. Zgodnie z umową 1.06.2011a nasz dom miał być gotowy w stanie deweloperskim. A co jest?

    Nieskończony stan surowy, nieskończona więźba częściowo zadeskowana i masa błędów budowalnych których poprawki będą nas teraz sporo kosztować. I to jest to co zrobiono jeszcze zrobić w zeszłym roku. W tym roku Robert Kołacz wogóle nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Po prostu, wziął pieniądze za to co zrobił i zapadł się pod ziemię nawet nie informując nas że nie zamierza kontynuować prac.

    Proszę - nie dajcie się zwieść pozornej uczciwości, mało tego – skromności i rzekomej fachowości tego człowieka. Fundamenty robili nam miesiącami. Potem kilku miesięczna przerwa, nie odbierał telefonów po czym pod koniec pażdzienirka zadzwonił żeby odebrać strop! Przyjechaliśmy na budowę, strop zalany ale jak go zazbroił – niewiadomo. Od początku była mowa że Pan Kołacz pracuje razem z murarzami i jest na budowie cały czas – to fikcja. Było tak przez pierwszych kilka dni. Potem ekipa się zmieniła i resztę prac wykonywali ukraińcy z których tylko jeden mówił po polsku. O jakości ich prac szkoda gadać. Powiem tylko że zebrałem dwa worki butelek po wódce z lasu za domem gdzie urządzali sobie najwyraźniej zabawę kto dalej wyrzuci pustą flaszkę.

    Na potwierdzenie tego co napisałem powyżej gotów jestem przesłać całą dokumentację fotograficzną. Mało tego podaję swój numer telefonu 692726035. Proszę śmiało dzwonić udzielę szczegółowych wyjaśnień jeśli tylko w ten sposob uchronie chociaz jednego inwestora bede miec satysfakcje.

    PS. Dopisuję to 2013-03-05 - kilka miesięcy temu dzwonił do mnie inny inwestor który równiez został przez nich wyrolowany. Jest w trakcie sprawy sądowej.
    Łukasz

  15. #1075
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jessica666

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-134
    Posty
    1

    Domyślnie

    Uwaga-para oszustów działających w mazowieckim.
    Ogłaszają się na oferia.pl

    Niejaki Bogdan Piwowarski-oszust i złodziej, działa z Jadwiga Roszczyk:
    http://oferia.pl/wykonawca/bogdan-piwowarski/819486

    http://oferia.pl/wykonawca/jadwiga-roszczyk/947502


    Bogdan Piwowarski, (jezdzi Ford Transit nr.rej. WSC 9H14
    pesel: 60100404535)
    Adres:Krubiczew 3,05-155
    tel. 784-068-740,694-515-617 (choć pewnie zaraz zmienią numery telefonów)-ale podaję ku przestrodze!!!

    Oszust podjął się remontu mieszkania.
    Otrzymał zaliczkę 14000 (czternascie tyśięcy złotych) , został spisany z dowodu, sporządziliśmy umowę z zakresem usług i... ślad po nim zaginął.
    sprawa zgłoszona na policję, udało nam się znależć też inne osoby ,które w ten sam sposób okradł.

    Posiadam wszystkie dokumenty do wglądu (może zgłoszą się jeszcze inne oszukane osoby).

    Nawet wygrali sprawy sądowe,o nakaz zwrotu pieniędzy-ale ten ów oszust-nie ma nic na siebie i komornik nie może mu nic zająć.
    Natomiast policja-nie może go znależć!!!!! (mając skan dowodu, zdjęcie samochodu,adresy)-co zrobić w takiej sytuacji.Jak dochodzić swoich praw.
    Uważajcie-niech moja strata będzie dla wszystkich ogromnym ostrzeżeniem.
    Ostatnio edytowane przez jessica666 ; 09-05-2017 o 14:45

  16. #1076
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sprawiedliwy_2017

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-827
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostrzegam Państwa przed Piotrem Balcerowskim i firmą P.H.U. Hebal z Grodziska Mazowieckiego. Niekompetenty oszust, któremu wydaje się że jest bezkarny. Jego pracownicy uszkodzili drzwi firmy PORTA przy montażu a on nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Oszukuje, że jest to wada fabryczna, do tego obraża klientów w stanie upojenia alkoholowego. Nie jest to pierwsza negatywna OPINIA związana z firmą Hebal. Poniżej linki związane z poprzednimi sprawami firmy P.H.U. HEBAL

    http://forum.muratordom.pl/archive/i...77103-p-2.html
    http://oknaopinie.pl/boram-opinie-t62.html

  17. #1077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Obraża klientów w stanie upojenia alkoholowego?

    Okropne.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #1078
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł11111

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał PIOTREK1212 Zobacz post
    uwaga na firme P.H.U. CONSTRUCTOR 24 RAFAŁ Bejtka pobiera pieniadze i znika i nieodbiera telefonow zmiena nazwe firmy co jakis czas prosze uważac działa w warszawie i okolicach
    Czy mogę prosić o kontakt w sprawie firmy Constructor - 600-239-719. Pozdrawiam. Paweł

  19. #1079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Urzekła mnie moja historia

    Jest mroźny, majowy poranek. Pełen niepokoju, że nie zorganizowałem jeszcze montażu instalacji rekuperacji budzę się, golę, biegiem odprowadzam dziecko do przedszkola i mogę wreszcie zadzwonić. Wyszukuję ukochanego wykonawcę. Jest na liście producenta materiałów, których chcę używać jako autoryzwany monter (peflex.pl). Jest też na liście monterów wybranego rekuperatora (Thessla Green). Rewelacja. Do tego ma do mnie ze 35km. Ideał.
    Dzwonię. Odbiera. Rozmawia się sympatycznie, rzeczowo. Mam wysłać materiały potrzebne do wyceny. Wysyłam. Jest 23 maja 2017 r. godzina 13:53...
    Czekam kilka dni i nic.
    Dzwonię... Raz, drugi, piąty....
    W końcu odbiera. "Nic nie dostałem... Aaaa, wpadło do spamu. Zaraz odpiszę".
    Mijają kolejne dni, i dalej cisza.
    Dzwonię... Raz, drugi, piąty...
    13:36 8 czerwca 2017 r. po próbie połączenia otrzymuję SMSa:
    "Jestem na szkoleniu. Oddzwonię w przerwie".
    I co? Oczywiście cisza.
    Dzwonię dalej.... 21 czerwca. Nie odbiera, ale... oddzwania. Z kolei ja nie mogłem rozmawiać, ale za chwilę oddzwaniam. Udaje się nam porozmawiać trzeci raz.
    Zmienił operatora, bo z poprzednim miał problemy. Pewnie dzwoniłem, ale trafiłem z niewyjaśnionych powodów na listę blokowanych (ale skąd zatem SMS, że oddzwoni w przerwie szkolenia?). Jak to nie wysłał oferty? Zaraz wyślę jeszcze raz, skoro zginęła na łączach.
    Dla przypomnienia wysyłam maila, żeby przypomnieć namiary i dane do przygotowania oferty. Pewnie znowu trafiły do spamu.
    I chyba znowu trafiłem na listę ignorowanych, bo od tego czasu zero odzewu, telefonu nie odbiera...

    A kto to taki? Trochę przykro, że "kolega" z FM Instal Technic

    Pompy Ciepła, Rekuperatory Dobór i montaż instalacji Optymalizacja rozwiązań 608575118 [email protected] www.instaltechnic.pl głównie mazowieckie i łódzkie

    Nie polecam - strata czasu. Żeby chociaż uczciwie powiedział "nie opłaca mi się", "nie mam terminów do końca roku" czy coś w ten deseń. Ale nie. Sprawiał wrażenie zainteresowanego wykonania mojej wentylacji.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	instaltechnic.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	391857   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	instaltechnic2.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	391858  

  20. #1080
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Odradzam zlecanie pracy temu człowiekowi, ogłasza się na OLX, ja niestety nie znalazłem o nimi informacji i dlatego staram się ostrzec innych.
    Człowiek moim zdanim nie ma kompletnie zdolności i wiedzy o ogrodzeniach, a co gorsze nie myśli też podczas pracy ( silikonowanie podczas deszczu ).

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2I5o7/ ,

    KM System
    Mirosław Bugajski
    Bielicha
    26-600 Radom
    tel. 530 420 024



    Mój dziennik budowy

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?244304-Zx100

    Parterówka 175m2, ogrzewanie 135m2 podłogówka + drabinka w łazience, garaż 40m2 nie ogrzewany.
    OZE - 7696 kWh/rok, 57,3 kWh/(m2·rok), Projektowe obciążenie cieplne budynku 4563 W
    Pompa Panasonic Aquarea SDC 7KW + CWU Hewalex HP250, rekuperator AirPack 300
    Płyta fundamentowa - 0,12, ściany - 0, 14 , dach - 0,12

Strona 54 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony