dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 57
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 1137
  1. #1081

    Domyślnie Zadowolony klient

    Witam nie będę tu nikogo bronił ale ja z P. Marianem nigdy nie miałem problemów wszystko w sprawie kupna działki przebiegało bez najmniejszych komplikacji , nie rozumiem po co komu takie posty i zależnie się nad tym jak samemu się jest nie wporzadku . Gorąco polecam z Żoną.

  2. #1082

    Domyślnie Zadowolony klient

    Witam nie będę tu nikogo bronił ale ja z P. Marianem Borowieckim nigdy nie miałem problemów wszystko w sprawie kupna działki przebiegało bez najmniejszych komplikacji , nie rozumiem po co komu takie posty i zależnie się nad tym jak samemu się jest nie wporzadku . Gorąco polecam z Żoną.

  3. #1083
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ale co z Żoną Pana Mariana polecasz?

    Matko....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #1084

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal123456 Zobacz post
    Witam nie będę tu nikogo bronił ale ja z P. Marianem Borowieckim nigdy nie miałem problemów wszystko w sprawie kupna działki przebiegało bez najmniejszych komplikacji , nie rozumiem po co komu takie posty i zależnie się nad tym jak samemu się jest nie wporzadku . Gorąco polecam z Żoną.
    chyba szwagry...jak z żoną Mariana..bronią Mariana

  5. #1085

    Domyślnie Tynk-Bud Przemysław Panek - ODRADZAM !!

    wszystkich przestrzegam przed firmą "Tynk-Bud Przemysław Panek Usługi Budowlane" (Jędrzejów Nowy 8 tel. 603 995 281

    Tynkarza tego polecił mi mój znajomy - wykonywał u Niego w domu dwie niewielkie prace tynkarskie, z których podobno się wywiązał z małym poślizgiem w terminie. Jako że teraz o w miarę nieodległy termin u tynkarza jest ciężko, a Przemysław Panek miał termin za niecałe 2 miesiące, a w dodatku był polecony przez wspomnianego znajomego, to 16 czerwca zadzwoniłem, opisałem zakres (tynki maszynowe gipsowe utwardzane; dom jednorodzinny ok 500-600m2 tynku), podałem wstępne namiary gdzie jest budowa i zarezerwowawałem termin (10 sierpnia). Ustaliliśmy, że trzeba będzie jeszcze zrobić oględziny budowy. Około miesiąca do daty rozpoczęcia pracy zacząłem się umawiać na wspomniane oględziny - Przemysław Panek kazał dzwonić w sobotę 22 lipca ok 13:00 i jeśli da radę to podjedzie i obejrzy. Tak jak ustaliliśmy w sobotę dzwoniłem, jednak nikt nie odebrał telefonu. Po weekendzie zadzwoniłem i umówiliśmy się, że podjedzie na budowę w sobotę 29 lipca ok godz 8:00 - 9:00, jednak żeby jeszcze zadzwonić w piątek wieczorem w celu potwierdzenia. W piątek 28 lipca wieczorem dzwoniłem, jednak nikt nie odebrał, a w sobotę od rana komórka była wyłączona. Podjechałem zatem do siedziby firmy (z tego co się zorientowałem, to dom Przemysława Panka) i po krótkiej rozmowie ustaliliśmy, że praca oczywiście jest aktualna i podjedzie oglądnąć budowę ok 16:00. Pojechałem zatem na budowę, aby być na miejscu. O godz. 15:13 otrzymałem smsa od Przemysława Panka, że jednak nie chce tego budynku tynkować i żebym sobie poszukał kogoś innego. Nie odebrał też ode mnie telefonu.

    Podsumowując: Przemysław Panek jest niepoważnym i bardzo niesłownym człowiekiem (bardzo delikatnie to ujmując). Straciłem 1,5 miesiąca na czekanie, a mogłem już być w kolejce u innych tynkarzy - przez to posypały mi się kolejne prace i terminy.

    Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą z tym człowiekiem to polecam najpierw udać się pod adres siedziby firmy "Tynk-bud", porozmawiać z Przemysławem Pankiem i wtedy podjąć decyzję czy na pewno to jest właściwa osoba...

  6. #1086
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zadziwiajace , ze te negatywne posty zwykle pochadza od posiadaczy max 10 postow na forum i wszystkie sa zwykle w jednym temacie .

  7. #1087

    Domyślnie

    Zarejestrowałem się na forum, aby wyrazić opinie o jednej firmie, która znalazła się na białej liście wykonawców.

    Zmuszony znalezieniem nowej ekipy do tynków wewnętrznych (gdyż poprzednia zachowała się tak samo) postanowiłem przejrzeć watek białej listy.
    Skuszony zostałem dobrymi opiniami o firnie SAIN z Sochaczewa 509499922 postanowiłem się skontaktować.
    Nie chcę wyrażać swoich spostrzeżeń na temat jakości wykonywanej przez nich pracy, bo niestety nie widziałem efektów, ale obsługa klienta to totalna porażka.

    Przy pierwszym kontakcie telefonicznym w sierpniu tego roku zabrzmiało dość optymistycznie,"możemy rozpocząć u Pana prace od 11 września". Nawet się ucieszyłem bo na dobra ekipę trzeba jednak trochę dłużej poczekać. Oczywiście jak to się przeważnie odbywa kolejne spotkanie na budowie i dogadanie szczegółów. Więc dzwonię celem umówienia spotkania, niby w porządku umawiamy się na najbliższy piątek. Chcąc potwierdzić wizytę dzwonię w dzień wcześniej i słyszę "oddzwonię do Pana około 17 aby potwierdzić". Ani nie zadzwonił ani nie przyjechał ! Kolejne telefony w kolejnych tygodniach, podobne gadki i zero odzewu. Pomyślałem sobie dobra poczekam do września, w między czasie potwierdzał mi że jestem gdzieś tam zapisany więc może nie ma co być namolnym. Dobra przyszedł początek września postanawiam dzwonić i słyszę że "we wrześniu to na pewno nie możliwe, wchodzi w grę październik", myślę sobie no dobra w sumie nie robi mi to różnicy. Umawiamy się tego samego dnia na telefon o 13:00, rzekomo Pan ma mieć jakiś notatnik i coś tam posprawdzać. Dzwonię kilka razy po 13 i co nie odbiera, nie oddzwania, cisza, zero kontaktu.

    Dla mnie to jest totalna dyskwalifikacja, nie rozumiem w końcu to ja jestem klientem, o którego powinno się zabiegać, ale widać, że nie potrzeba tego rozbić a zlecenia i tak są - dziwne czasy ... Nie polecam z firmy SAIN (sain.pl) z Sochaczewa !!!

  8. #1088
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    No przecież właśnie od tego jest ten temat, co tu więcej pisać?

  9. #1089
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Sprawę pewnie zawsze może Ci zrobić a to czy wygra czy nie to już sprawa sądu a nie forumowiczów. Inna kwestia czy jeśli faktycznie totalnie skopał robotę będzie chciał z Tobą walczyć.

  10. #1090

    Domyślnie

    Skoro oboje wiecie jak działają sądy to w czym problem? Możesz kulturalnie opisać sprawę, bez nazywania nikogo złodziejem czy oszustem. Pokaż i opisz co zostało zrobione, ewentualnie co Twoim zdaniem było nie tak i każdy sobie oceni owego wykonawcę.

  11. #1091
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Wy Inwestorzy możecie nas wykonawców tu ma forum podać z imienia i nazwiska... nawet z numeru kołnierzyka czy buta. My Was Inwestorów nie mamy prawa nawet z imienia czy nicu że o nazwisku nie wspomnę. Tak działa ochrona danych osobowych... niestety... bo czasem chcialoby się zamieścić ostrzeżenie odnośnie Inwestora-Klienta. Nawet tu na Forum są Inwestorzy którzy "budują się tanio" - siedem czy osiem spraw sądowych mówi coś za siebie.... o mało co nie byłem dziewiątym - dobrze jest zasięgnąć języka w zaprzyjaźnionej hurtowni Nie powstanie żadna czarna lista inwestorów bo to wbrew prawu. Niestety...

  12. #1092

    Domyślnie

    Robert Filipczuk Dębe Wielkie tel. kom. 515-936-562- układanie podłóg drewnianych - NIE POLECAM - deski podłogowe źle ułożone. Miał przyjść poprawic i przez rok czasu wymyslal przez telefon bajki dlaczego nie przyszedł. Ten człowiek jest bezczelny i zachowuje sie jak dziecko. Szczerze odradzam. Zwykle oszustwo i złodziejstwo!

  13. #1093

    Domyślnie

    Szanowni, jeżeli ktoś z Was trafił na tego człowieka i jego firmę: PPHU Bogdan Rosa ze Stoczek Łukowski i został pokrzywdzony w sposób polegający na pobraniu zaliczki i nie wykonaniu usługi, to proszę o kontakt: [email protected]. Niestety liczba osób, które w ostatnich latach były poszkodowane się powiększa co widać w bazach dłużników. Bezkarność to najlepsze słowo na to co się dzieje.

  14. #1094
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar STROOMYK
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-954
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Urzekła mnie moja historia

    Jest mroźny, majowy poranek. Pełen niepokoju, że nie zorganizowałem jeszcze montażu instalacji rekuperacji budzę się, golę, biegiem odprowadzam dziecko do przedszkola i mogę wreszcie zadzwonić. Wyszukuję ukochanego wykonawcę. Jest na liście producenta materiałów, których chcę używać jako autoryzwany monter (peflex.pl). Jest też na liście monterów wybranego rekuperatora (Thessla Green). Rewelacja. Do tego ma do mnie ze 35km. Ideał.
    Dzwonię. Odbiera. Rozmawia się sympatycznie, rzeczowo. Mam wysłać materiały potrzebne do wyceny. Wysyłam. Jest 23 maja 2017 r. godzina 13:53...
    Czekam kilka dni i nic.
    Dzwonię... Raz, drugi, piąty....
    W końcu odbiera. "Nic nie dostałem... Aaaa, wpadło do spamu. Zaraz odpiszę".
    Mijają kolejne dni, i dalej cisza.
    Dzwonię... Raz, drugi, piąty...
    13:36 8 czerwca 2017 r. po próbie połączenia otrzymuję SMSa:
    "Jestem na szkoleniu. Oddzwonię w przerwie".
    I co? Oczywiście cisza.
    Dzwonię dalej.... 21 czerwca. Nie odbiera, ale... oddzwania. Z kolei ja nie mogłem rozmawiać, ale za chwilę oddzwaniam. Udaje się nam porozmawiać trzeci raz.
    Zmienił operatora, bo z poprzednim miał problemy. Pewnie dzwoniłem, ale trafiłem z niewyjaśnionych powodów na listę blokowanych (ale skąd zatem SMS, że oddzwoni w przerwie szkolenia?). Jak to nie wysłał oferty? Zaraz wyślę jeszcze raz, skoro zginęła na łączach.
    Dla przypomnienia wysyłam maila, żeby przypomnieć namiary i dane do przygotowania oferty. Pewnie znowu trafiły do spamu.
    I chyba znowu trafiłem na listę ignorowanych, bo od tego czasu zero odzewu, telefonu nie odbiera...

    A kto to taki? Trochę przykro, że "kolega" z FM Instal Technic

    Pompy Ciepła, Rekuperatory Dobór i montaż instalacji Optymalizacja rozwiązań 608575118 [email protected] www.instaltechnic.pl głównie mazowieckie i łódzkie

    Nie polecam - strata czasu. Żeby chociaż uczciwie powiedział "nie opłaca mi się", "nie mam terminów do końca roku" czy coś w ten deseń. Ale nie. Sprawiał wrażenie zainteresowanego wykonania mojej wentylacji.
    Dobrze wiedzieć. Choć ja otrzymałem ofertę od Pana Pawła to przyznam, że już nigdy później nie udało mi się jej omówić podczas spotkania. Kilkukrotnie przekałdane z powodów wszelakich. Od choroby (co przeciez może się zdarzyć) po wyjazady słuzbowe (które tez moga się zdarzyć). Odpuściłem.

  15. #1095
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar STROOMYK
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-954
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Zachęcam do rozwagi:

    Moje osobiste dosąwidczenia ze składem budowlanym Minox sa bardzo złe. Zostałem zachęcony atrakcyjnymi cenami zimą. Wiosną gdy rozpoczałem budowę na umówione trzy transporty dojechał jeden. Pomimo złożenia zamówienia na stal na 7 dni przed dostawą, tansport nie dojechał (bo podobno były kłopoty logistyczne), a dnia nastęnego kiedy to juz na 100% miał dojechać handlowiec poinformował mnie że nie ma połowy zaówionej stali na składzie! Podobnie z materiałami ściennymi. W XPSie, który dotarł było sporo płyt zniszczonych (uszkodzonych). Nie wiem ile w tym prawdy ale snuje się w sieci informacja o złej kondycji finansowej spółki i tym tez tłumaczę braku płynności w towarach i transporcie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1567.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	413194Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1565.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	413195

  16. #1096
    Lider FORUM (min. 2800)
    Owczar

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał STROOMYK Zobacz post
    Dobrze wiedzieć. Choć ja otrzymałem ofertę od Pana Pawła to przyznam, że już nigdy później nie udało mi się jej omówić podczas spotkania. Kilkukrotnie przekałdane z powodów wszelakich. Od choroby (co przeciez może się zdarzyć) po wyjazady słuzbowe (które tez moga się zdarzyć). Odpuściłem.
    Miałem identyczną sytuację jak Kaizen, ale ja pytałem o pompę ciepła. Kilka telefonów, kilka maili i zawsze takie same durne tłumaczenia... Zaraz wyślę, wpadło do spamu itd. Nie chce robić to niech nie robi, ale mógłby od razu powiedzieć, nie jestem zainteresowany.
    Tytan 3 MG Projekt po modyfikacjach - użytkowa 158m2 plus garaż grzany 44m2.
    Płyta fundamentowa 10XPS+12cm pod posadzką, 25cm grafit, strop 40cm wełny szklanej. Okna Adams Passive Line.
    OZC bez grzania garażu -20@20 - 5,6kW, z grzanym garażem (15 stopni) -20@22 ~8kW.

    Gruntowa pompa ciepła Ecopower 8i. DZ 3x80m.
    Ogrzewanie i chłodzenie ścienne Meditherm.
    Rekuperacja thesslagreen 600v + higroplus 500.

  17. #1097

    Domyślnie

    Można sobie wpisać w google Minox upadłość. Nie, firma nie upadła, ale jeszcze przed tą informacją z kwietnia przestrzegano mnie przed tą firmą.

  18. #1098

    Domyślnie

    Firma Budowlana

    BUD - DOM 2 Krzysztof Chojnacki z miejscowości Rzekuń

    www.nowamur.com.pl

    i

    BUD DOM Budowa Domów Pod Klucz Chojnacki Robert z miejscowości Rzekuń

    Prace budowlane Ci Panowie wykonują razem , czyli ojciec i syn.

    Zleciliśmy firmie Bud Dom 2 której wlascielem jest Pan Krzysztof Chojnacki pracę budowlane polegające na dokończeniu naszego budynku. Prace polegały na wymurowaniu dwóch warstw z betonu komórkowego i wylaniu na tym ponad 90 mb wieńca żelbetowego. Pan Krzysztof na początku sprawia wrażenie człowieka uczciwego i rzetelnego. Przed powierzeniem mu pracy widzieliśmy jego dwie poprzednie realizację i wszystko prezentowało się naprawdę solidnie. Niestety dobre wrażenie szybko minęło ponieważ Pan Krzysztof jak się okazało wcale nie czyta projektu budowlanego i wykonuje pracę niezgodnie z projektem i sztuką budowlaną. Efekt jego prac to: 1) Brak trzech bardzo ważnych elementów żelbetonowych. 2) Źle zawibrowany beton co poskutkowało wieloma miejscami gdzie widoczne było zbrojenie. 3 )Źle wykonane zbrojenie - projekt jak również normy budowlane jasno określają długość zakładów przy wykonywaniu zbrojenia. W naszym przypadku projekt jasno określał że zakłady powinny wynosić minimum 48cm. Tymczasem Pan Krzysztof wykonał zakłady belek zbrojeniowych i eLek narożnikowych dużo krótsze i nie widział w tym żadnego problemu. 4)Zmiana grubości wieńca, na pewnym odcinku wieńca Pan Krzysztof niezgodnie z projektem i bez konsultacji z kimkolwiek zmienił wysokość wieńca z 25cm na 12cm. 5)Rozsadzone szalunki przez co beton wystaje poza obrys ściany. Wieniec przed wylaniem był odbierany przez kierownika budowy który stwierdził sporą ilość błędów i nakazał ich naprawę. Pan Krzysztof dokładnie słyszał od kierownika budowy co jest do naprawy i twierdził że przed zalaniem betonu wszystko będzie poprawione i zrobione zgodnie z projektem. Jak się później okazało Pan Krzysztof poprawek nie wykonał i zalał wszystko betonem. Pan Krzysztof po wszystkim uciekl z placu budowy i odmówił wykonania jakichkolwiek poprawek. Naszym największym błędem okazało się zbyd duże zaufanie do tego wykonawcy i zbyt wczesnie wręczone zaliczki o które Pan Krzysztof ciągle się upominał. Pan Krzysztof reklamuje się w internecie swoim 25-letnim doświadczeniem i tym że jest dyplomowanym mistrzem budowlanym..... Tylko jak osoba posiadająca dyplom i tyle lat doświadczenia może dopuścić się tak poważnych błędów przy tak prostej pracy jaką jest wykonanie wieńca żelbetowego. Całkowity brak podstawowej wiedzy jeżeli chodzi o podstawy sztuki budowlanej. Zdecydowanie odradzamy współpracy z Panem Krzysztofem ! ! ! Nas współpraca z tym Panem kosztowała sporą ilość straconego zdrowia. Jeżeli ktoś również został poszkodowany przez tego Pana lub chce się dowiedzieć więcej to proszę o kontakt mailowy pod adresem: [email protected] .Oczywiście na wszystko posiadamy twarde dowody.


    www.nowamur.com.pl

    http://nowamur.5v.pl/

    https://www-nowamur-com-pl.jimdosite.com/

    NOWAMUR - Budujemy Domy

    Nowamur, powiat ostrołęcki, mazowieckie, budowa, budowanie domów, budowa domów pod klucz, kominki, remont.
    Ostatnio edytowane przez Lewis2018 ; 13-03-2024 o 06:48

  19. #1099

    Domyślnie

    Witam,
    Przestrzegam przed hydraulikiem oszustem.

    Usługi Hydrauliczne Marcin Podgórski
    Firma zarejestrowana w 05-334 Latowicz, ale oszust działa w okolicach Mińska Mazowieckiego i Warszawy


    Pobiera zaliczki, nie odbiera telefonów, nie wykonuje prac mimo ustalonych terminów. Ma długi i zamknięte drzwi w wielu hurtowniach.
    Zleca dane mu prace podwykonawcom, wciskając im kit ,że :"jutro im zapłaci " lub że "inwestor im zapłaci" . Bierze pieniądze od inwestorów i nie rozlicza się ani z pracownikami ani z inwestorem ani z zamówionymi podwykonawcami.


    Niestety oszukał już wiele osób między innymi mnie biorąc zaliczkę i nie pokazując sie już nigdy . Kilka razy udało mi się go namierzyć na jakiś budowach . Gość śmieje sie w twarz i nic sobie nie robi z długów które ma. Oszukuje kolejne osoby …

    Ostrzegam. Nie płaćcie żadnych zaliczek temu panu.
    Ostatnio edytowane przez kasiaR ; 18-07-2018 o 12:51

  20. #1100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Wy Inwestorzy możecie nas wykonawców tu ma forum podać z imienia i nazwiska... nawet z numeru kołnierzyka czy buta. My Was Inwestorów nie mamy prawa nawet z imienia czy nicu że o nazwisku nie wspomnę. Tak działa ochrona danych osobowych... niestety... bo czasem chcialoby się zamieścić ostrzeżenie odnośnie Inwestora-Klienta. Nawet tu na Forum są Inwestorzy którzy "budują się tanio" - siedem czy osiem spraw sądowych mówi coś za siebie.... o mało co nie byłem dziewiątym - dobrze jest zasięgnąć języka w zaprzyjaźnionej hurtowni Nie powstanie żadna czarna lista inwestorów bo to wbrew prawu. Niestety...
    W DUP.E miej ochronę danych osobowych. Masz coś ciekawego do napisania, to pisz!
    Nie powstanie czarna lista inwestorów, bo to jest forum inwestorów, a nie forum budowlane i inwestorzy - moderatorzy wycinają takie niewygodne posty!!!
    SKANDAL!

Strona 55 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony