dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MMAciek

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    4

    Domyślnie Postawienie budynku pod lokale - ile?

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowałoby postawienie budynku pod lokale do wynajęcia (pod biznesy). Powierzchnia, którą mogę na to przeznaczyć wynosi 20mx11m, co daje nam około 220m2. Budynek miałby być parter + piętro, nie chcę przepłacać, ale znowu robić z najtańszych materiałów żeby budynek sie rozpadł za kilka lat to też nie ma sensu. Także powiedzmy, że chciałbym to zrobić jak najtańszym kosztem.

    Ile taki prosty budynek mógłby kosztować? Parter, piętro, dach prosty, zrobiony tanio lecz w miare ceny solidnie. Przedział na powiedzmy 3-4 lokale na dole i 3 na górze.

    Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję. Jeżeli temat w złym dziale o przepraszam i proszę o przeniesienie.
    Ostatnio edytowane przez MMAciek ; 01-09-2016 o 11:10

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Z doświadczenia mojego i kilku znajomych, stan deweloperski ok 2000-2500 PLN m2 bez działki.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MMAciek

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMAciek Zobacz post
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowałoby postawienie budynku pod lokale do wynajęcia (pod biznesy). Powierzchnia, którą mogę na to przeznaczyć wynosi 20mx11m, co daje nam około 220m2. Budynek miałby być parter + piętro, nie chcę przepłacać, ale znowu robić z najtańszych materiałów żeby budynek sie rozpadł za kilka lat to też nie ma sensu. Także powiedzmy, że chciałbym to zrobić jak najtańszym kosztem.

    Ile taki prosty budynek mógłby kosztować? Parter, piętro, dach prosty, zrobiony tanio lecz w miare ceny solidnie. Przedział na powiedzmy 3-4 lokale na dole i 3 na górze.

    Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję. Jeżeli temat w złym dziale o przepraszam i proszę o przeniesienie.


    2tys-2,5tys? Raczej ceny budowy budynku wahają się od 100tys do 400tys w zależności od różnych czynników. Pytałem tylko o budynek, posesje już mam. Pytam ile mniej więcej kosztuje postawienie takiego budynku.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Klimon
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Więcbork
    Kod pocztowy
    89-410
    Posty
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMAciek Zobacz post
    2tys-2,5tys? Raczej ceny budowy budynku wahają się od 100tys do 400tys w zależności od różnych czynników. Pytałem tylko o budynek, posesje już mam. Pytam ile mniej więcej kosztuje postawienie takiego budynku.
    2000 zł za 1 m2 x twoje 200m2 = 400.000 zł

  5. #5

    Domyślnie

    eee, dużo za dużo, chyba, że mówicie już o klamkach, kaflach, firanach itp

  6. #6

    Domyślnie

    kolejny co myśli że dom za kieszonkowe się wybuduje
    tak jak kolega pisał 2000-2500 zł/m2 za stan deweloperski

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony