dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 83
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gustaw44

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czy moze ktos podac mi namiary firmy zajmujace sie recznym wierceniem studni z woj. kujawsko pomorskiego.

  2. #42

    Domyślnie

    My dawalismy 300 zł za jeden krąg. Studnia kopana. Głębinowa u nas się nie opłaca - woda na 40 metrze i to słaba.

    Pozdr,

  3. #43

    Domyślnie studnie

    mam namiary na fime okolice Legnicy wiercą studnie głębinowe za 2oo zł mb z materiałem

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    Ja studnię mam wierconą na 6 metrów , na dwóch mam filtr, woda występuje już na trzech, za wywiert próbne pod studnię , wywiert otowru pod budynkiem , opis gleby i mapki zapłaciłam 2500 zł bez fakturki.
    Nie wiem, czy to dużo, wykonawców mamy jak na lekarstwo ,ten którego wybrałam był najtańszy.

  5. #45

    Domyślnie studnie

    na 6m to jest woda podskórna nie nadaje się do użytku domowego tylko do ogrodu lub na budowe .wywiercenie studni głębinowej kosztuje z materiałem około 3 tyś. wodę z takiej studni możesz podłaczyć do domu np.pralka prysznic oszczedzasz na rachunkach za wodę

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    No właśnie po to ja wierciłam, pod domem mam wodociągi , które doprowadzę tylko do kuchni , reszta domu bedzie na studni, oszczędnośc przede wszystkim, bałam się robić studnie głębinową, teraz są modne oczyszczalnie ekologiczne, jakby sie do studni przedostały jakieś nieczystości , to raczej cięzko by z nami było

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Astorr

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1

    Domyślnie STUDNIE WIERCONE

    Witam serdecznie jestem z firmy, w której wiercimy odwierty m. in. pod studnie. Firma jest zlokalizowana w okolicy BYDGOSZCZY, to tez małe odwierty pod studnie wykonujemy jedynie w województwie kuj - pom. cenay p[rzedstawiają się następująco 100 zł netto mb odwiertu, 300 zł brutto materiał( filtr, rura, kształtki), hydrofor w zalerzności od potrzeb klienta w 300 - 900 zł brutto, blirzsze informacje 508 255 495

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeaWroc
    No właśnie po to ja wierciłam, pod domem mam wodociągi , które doprowadzę tylko do kuchni , reszta domu bedzie na studni, oszczędnośc przede wszystkim, bałam się robić studnie głębinową, teraz są modne oczyszczalnie ekologiczne, jakby sie do studni przedostały jakieś nieczystości , to raczej cięzko by z nami było
    halo a jakiś namiar mogę prosić na studniarza ??

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał elami1971
    Kopana ? 300 pln za metr z kręgiem, do tego żwir 80 pln za kubik.
    witam,
    wiem,że to było dawno napisane, ale mimo wszystko mogłabym prosić namiary?
    z góry dziękuję

  10. #50

    Domyślnie

    proszę o namiary na studniarzy z okolic Wielunia (woj. Łódzkie) - sprawa bardzo pilna

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yanek1

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam szukam sprawdzonego rzetelnego wykonawcy z okolic Łodz-Pabianice ,dokładnie chodzi o wykopanie wywiercenie studni w miejscowosci Wysieradz Gmina Pabianice.jezeli ktos wie cos to prosze o wszelkie namiary.
    Z góry Dziekuje i czekam na info.

    Pozdrawiam Serdecznie.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał yanek1
    Witam szukam sprawdzonego rzetelnego wykonawcy z okolic Łodz-Pabianice
    Witaj, z tego co pamietam jak szukalam studniarzy to najtansi byli wlasnie z okolic Łodzi i Warszawy. Wielu z nich obsługiwało województwo swoje ewentualnie sąsiednie.
    Wrzuc w google studnie wiercone lub glebinowe i dzwon... i tak beda pytac czego konkretnie oczekujesz i jaka studnia

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar irq123
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Lutomiersk
    Kod pocztowy
    95-083
    Posty
    111
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał yanek1
    Witam szukam sprawdzonego rzetelnego wykonawcy z okolic Łodz-Pabianice ,dokładnie chodzi o wykopanie wywiercenie studni w miejscowosci Wysieradz Gmina Pabianice.jezeli ktos wie cos to prosze o wszelkie namiary.
    Z góry Dziekuje i czekam na info.

    Pozdrawiam Serdecznie.

    Rajciu, jak szukasz na Pabianice, to masz Panie pod nosem fachowca.
    503 012 940 Jan Przewoźny

    Ja mam wywierconą, woda już leci i z całej obsługi jestem bardzo zadowolony. Zdecdowanie polecam. Nie ma co szukać, czy znajdziesz taniej o 5zł/metr, szkoda czasu.
    U mnie w dzienniku masz zdjęcia z tej imprezy, tylko niech Cię nie odstarszy ten sprzęt

  14. #54

    Domyślnie

    witam, mam pytanie czy mozna jakos zbadac przed wierceniem studni na jakiej glebokosci jest pierwsze lustro wody??

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar irq123
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Lutomiersk
    Kod pocztowy
    95-083
    Posty
    111
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał niecha27
    witam, mam pytanie czy mozna jakos zbadac przed wierceniem studni na jakiej glebokosci jest pierwsze lustro wody??
    Najprościej wypytać okolicznych sąsiadów na jakiej głębokości oni mieli, bo różdżka nie ma wyświetlacza LCD...

  16. #56
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adamfalana

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    43
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    witam wszytskich

    Czy macie moze namiary na studniarza w okolicach Szamotuł/Wronek/Czarnkowa?

    POzdrawiam

  17. #57

    Domyślnie

    ja ponad stowke za metr. a firma to chyba ewewiert.
    adres o ile dobrze pamietam www.ewewiert.pl

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Geo-log

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    witam, mam pytanie czy mozna jakos zbadac przed wierceniem studni na jakiej glebokosci jest pierwsze lustro wody??
    Przed wierceniem można zrobić badania elektrooporowe


    [ moderowano - reklama ]

  19. #59

    Domyślnie

    Witam!

    Szukam sprawdzonej i rozsądnej co do płatności ekipy do wykonania studni wierconej z Żywca i okolic.
    Czy ktoś z Was drodzy forumowicze ma namiary na wykonawcę z którego jest w pełni zadowolony?

    Pozdrawiam Serdecznie.

  20. #60

    Domyślnie

    Witam,

    Mam pytanie do szanownych forumowiczów.
    Robię głębinową studnię wierconą, odległosc od granicy działki to 7m, od mojego szamba będzie docelowo koło 20 m.
    W rejonie będzie budowana kanalizacja przez gminę - czy przepisy mówią coś o odległości studni od sieci kanalizacyjnej (na pweno o szambie, idywidualnej oczyszczalni scieków i lokalnego rozsączenia).
    Drugie pytanie - sąsiad na działce obok jeszcze nie rozpoczął budowy, co jeśli będzie chciał miec przydomową oczyszczalnię ścieków z rozsączaniem blisko granicy z moją działką. Czy fakt, że za płotem ma studnię uniemożliwi mu zrobienie oczyszczalni ścieków bliżej niż 30 metrów od mojej studni?

    Z góry dzięki z odpowiedzi,

    Pozdrawiam,

    Cooba16

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony