dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Prosze o pomoc w zaprojektowaniu ukladu glazury w lazience

    Witam,

    juz niedlugo ma sie pojawic w moim domu glazurnik/plytkarz/fliziarz , ale nadal nie mam koncepcji, jak zaaranzowac ukladu glazury w lazience . Nie chce calkowicie "zabudowywac" scian plytkami. Najlepiej byloby, gdyby moglyby one byc tylko w miejscach tzw. mokrych, tj. tu:
    Z tym, ze zadanie jest utrudnione, poniewaz lazienka jest dosc mala (6,2 m kw). Buduje dom na 102 z kolekcji Muratora. Tutaj jest rzut: (pomieszczenie nr 5).
    Uklad wyposazenia jest taki jak na rysunku. Interesuje mnie seria Inverno Tubadzina:

    Dekory:
    Plytka podlogowa:

    Bardzo Was prosze, pomozcie mi w tym tak trudnym dla mnie zadaniu.
    Z gory dziekuje.
    lidka

  2. #2

    Domyślnie Zobacz tu

    http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,35.html
    Zobacz na tym forum, czasem mozna cos ciekawego podpatrzec no i zapytac tez mozna.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za sugestie orfelis
    lidka

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.219

    Domyślnie

    Narysuj sobie widoki wszystkich scian łazienki ( jak masz i potrafisz to w programie jak nie to na kartce) widoki koniecznie w skali. Zazancz na tych scianach wszystkie elementy typu okna drzwi, możesz zaznaczyc tez urzdzenia stałe typu wanna kibelek, - wykonaj kilka odbitek podkladu
    Na poszczegolnych scianach w skali wrysuj uklad wybranych plytek i sprobuj pokolorowac poszczegolne plytki. Jak wykonasz z 5 wersji to pewnie któraś bedzie ta wlasciwa.Ja jedna swoja rysowałem 5 razy druga ze 3 Płytki juz czekaja na przyklejenie dos sciany. Tez w jednej lazience robilem tylko strefy mokre.
    Tubądzin ma na stronie do sciagniecia widoki wszystkich swoich plytek w formacie *.jpg mozna ustawic bardzo dokladnie sciane i oglądnąć ją.
    Jezeli nie pracujesz na komputerze w pr graficznych moze wydrukuj i potnij takic plytek i ulozysz na kartce Tak czy inaczej dzien roboty i dasz rade

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki jajmar! Bardzo dokladnie mi to wylozyles . Chyba sprobuje. A moze pokazalbys swoja lazienke, ta z zaznaczonymi strefami mokrymi? Moze moglabym cos odgapic?
    lidka

  6. #6

    Domyślnie

    Zwóć uwagę na rozkład płytek. Rozrysuj tak, żeby (zwłaszcza na wąskich fragmantach) były przycinane obydwie skrajne płytki, a nie tylko jedna - w ostatnim pasie pionowym. Glazurnicy zazwyczaj się w to nie bawią, tylko zaczynają całą i lecą do końca, tam przycinają.

    Daj to z niewinną miną glazurnikowi.
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony