dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie Lazienka - Fashion - Paradyz

    Witam,

    spodobaly nam sie plytki z serii fashion paradyza
    http://www.paradyz.com.pl/?s=15&a=7&collID=288&scID=406
    niestety aranzacja zrobiona na stronie paradyza nie zabardzo nam sie podoba/nie pasuje do naszej koncepcji lazienki.

    moze ktos ma jakies zdjecia gotowych lazienek albo wizualizacje zrobione z tymi plytkami??

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    mamy płytki z podobnej serii, Fascia. strukturę mają identyczną, taką w paseczki, a zielone nawet taki sam kolor, różnią się rozmiarami. dekor-cygaro, identyczny jak w Fashion. jestem zadowolona. płytki są błyszczące, łatwe w utrzymaniu czystości, przy czym wyglądają bardzo świeżo. to nawet widać na zdjęciu producenta, te wykonane w przybliżeniu (fashion) jak dotąd to wszyscy odwiedzający się nimi zachwycają nikt nie spodziewał się, że zielona łazienka może być taka ładna. srebrny motyw na dekorze fajnie współgra z chromowanym przyciskiem do spłuczki i profilem kabiny prysznicowej. W serii fashion, srebrny element ma listwa murano. Kafelkarz też był z nich zadowolony, że bardzo dobry materiał. myślę że jak wybierzesz Fashion, będziesz zadowolona. my do malutkiego pomieszczenia jednak zdecydowaliśmy się na Fascię. aha - widziałam wersję niebieską i zieloną i od razy wiedziałam, że ma być zielona. nie wiem jak wypada ta czerwona... beżowa z fascji najsłabiej.

    tutaj zdjęcie, łazienka jeszcze nie wykończona. w rzeczywistości wyglądają lepiej.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam. Za dwa tygodnie będę miała robioną łazienkę właśnie z tej serii, konkretnie fashion coral. Płytki już kupione, czekają tylko na kafelkarza Według mnie to ciekawa alternatywa dla nudnych beżów. Kolor koralowy jest przepiękny, według mnie najładniejszy z proponowanych.

    Boru dlaczego te płytki Ci nie pasują na stronie Paradyża? Na żywo wyglądają pięknie.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    nie mowie ze mi sie nie podobaja plytki! plytki mi sie podobaja.. ale nie podoba mi sie zastosowanie szerokich listw i waskich na/za blatem.... moze dlatego, ze my nie mozemy miec takiego dlugiego blatu i generalnie nie moze on byc u nas za grub\y..... i dlatego szukalismy jakichs innych inspiracji/projektu.

  5. #5

    Domyślnie Re:

    Dołączam sie do wątku. Też mam zakupione płytki Fashion Coral - narazie czekają na kafelkarza, ale nadal uważam ze są super. - mimo ze od ich wyboru minęło około 6 miesiecy

  6. #6

    Domyślnie

    Boru przecież nie musisz mieć kafelek z całej serii i tak ułożonych jak w aranżacji. Ja np. w projelcie nie mam użytych szerokich listew. Blat mam obłożony mozaiką, tylko półeczki pod blatem mam obłożone listewkami, ale tymi cienszymi. Wogóle jak nie chcesz przecież nie musisz mieć blatu.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    moglabys wkleic tu zdjecie..

    generalnie to jak nie chcem to nie musze miec nic

    nam podobaja sie te plytki glownie ze wzgledu na szerokie dekory ktore sa bardzo fajne

  8. #8

    Domyślnie

    U mnie łazienka już gotowa z Fasion Cao, zostały tylko ściany do pomalowania, gdyż nie chciałam robić całej łazienki w płytkach.
    Po weekendzie wrzucę zdjęcia.

  9. #9

    Domyślnie

    Ashca czekamy na obiecane zdjęcia

    Moja łazienka w toku prac. Jak tylko coś będzie widać wkleję zdjęcia. N razie trwają prace przygotowawcze (wylewki,murowanie pod wannę, elektryka). Myślę, że od poniedziałku zacznie się kafelkowanie

  10. #10

    Domyślnie

    Obiecane zdjęcia wrzucam, choć to jeszcze nie jest to co chciałabym pokazać
    Jestem niezadowolona z mozaiki, którą położył płytkarz na wannie i będzie ją musiał wymieniać, trzeba jeszcze pomalować ściany.
    Myślę, że w przyszłym tygodniu zrobie efektowniejsze zdjęcia.






  11. #11

    Domyślnie

    Ashca jak już będziesz zrywała mozaikę to może całkowicie wyrównaj ściankę, która zabudwowuje wannę. Kafelkarza zabiłabym chyba za takie położenie mozaiki. Ta szeroka listwa też przypadkiem nie jest krzywo położona? Już się zaczynam bać, mój kaflelkarz jest "po znajomości" gdyż na innego nie było mnie stać, a mam sporo mozaiki i ogólnie trudny projekt (chyba).

  12. #12

    Domyślnie

    Ale łazienka bardzo ładna. Też widze że masz wc Dama Senso. Masz już kupione fugi? Jaki rodzaj i kolor wybrałaś? Ja się jeszcze nad tym nie zastanawiałam.

  13. #13

    Domyślnie

    Ta szeroka listwa też przypadkiem nie jest krzywo położona?
    Listwa jest na szczęście prosto, robiłam zdjęcie pod skosem i może dlatego tak wyszło, a poza tym umywalna zachodzi takim uśmiechem na płytkę i dlatego to daje takie wrażenie.
    Z tymi płytkami jest jeden podstawowy mankament, każdy rodzaj dekoru praktycznie ma inną grubość.
    Ta płyta z mozaiką będzie wymieniona w całości.

    Ale łazienka bardzo ładna. Też widze że masz wc Dama Senso. Masz już kupione fugi? Jaki rodzaj i kolor wybrałaś? Ja się jeszcze nad tym nie zastanawiałam.
    Fugi kupiłam Sopro w kolorze koralowym, one są jakby z takim połyskiem i moim zdaniem fajnie to do tych szkliwionych płytek wygląda.

  14. #14

    Domyślnie

    Kolor Koralowy tej fugi jest to jasny róż czy taki ciemniejszy?

    A tak wogóle to się uśmiałam, gdyż mój kafelkarz widząc móją muszę wc pokiwał tylko głową i stwierdził że kibel jak dla konia Tak skwitował damę Senso

  15. #15

    Domyślnie

    Taki ciemniejszy, zbliżony do tej płytki nad kibelkiem.

    Kasia, jak już będziesz miała zrobioną swoją łazienkę to też chętnie zdjęcia poglądam, choć na zmiany będzie już za późno.

  16. #16

    Domyślnie

    Oczywiście jak będzie już coś kładzione to pokażę. Na razie mam wymurowane pod blat i wannę.

    Co do fug ja się zastanawiam. Na projekcie mam tam gdzie są jasne kafelki ciemny róż, a tam gdzie ciemne jaśniutki róż. Ale nie wiem czy się tak bawić.

  17. #17

    Domyślnie

    podciągam bo i płytki ładniutkie

  18. #18

    Domyślnie Re:

    U mnie łazienka już zrobiona - na ścianach jasna fuga sopro - na podłodze koralowa też tej f-my

  19. #19

    Domyślnie

    Anula pokaż jakieś fotki. Możesz podać jaki odcień masz tej jasnej fugi?

    A u mnie lekki zastój. Kafelkarz się rozchorowal i muszę czekać... Jak będe na budowie popstrykam parę zdjęć. Pokażę mniej więcje jakie będzie ulożenie plytek "na sucho"

  20. #20

    Domyślnie Re:

    Jutro postaram się zrobic kilka i mam nadzieję że uda mi sie wkleic

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony