dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Kotłownia z Allegro?

    Czy ktos przerabial juz ten temat? Kotlownia, ktora chce u siebie zastosowac, jest do kupienia o 2000zl taniej, niz mam w ofercie od lokalnego przedstawiciela. Czy kupno kotlowni przez internet to dobre rozwiazanie? Co z gwarancja/serwisem w takim przypadku?
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  2. #2

    Domyślnie

    A domy już sprzedają na Allegro?
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  3. #3

    Domyślnie Re: Kotłownia z Allegro?

    Cytat Napisał bimbelt
    Czy ktos przerabial juz ten temat? Kotlownia, ktora chce u siebie zastosowac, jest do kupienia o 2000zl taniej, niz mam w ofercie od lokalnego przedstawiciela. Czy kupno kotlowni przez internet to dobre rozwiazanie? Co z gwarancja/serwisem w takim przypadku?
    sam kupilem kociol na allegro ale nie zakladaj ze wszystko jest tam tansze np welna i styopian sa sporo drozsze... ale wracajac do tematu to jedyny minus jest taki ze serwis bedziesz mial utrudniony - nik ze Szczecina nie przyjedzie do Krakowa zrobić przegladu kotla

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mis Uszatek
    A domy już sprzedają na Allegro?
    oczywiscie ze tak - podobnie na ebay'u jest dzial nieruchomosci

  5. #5

    Domyślnie Re: Kotłownia z Allegro?

    Cytat Napisał garbus2
    Cytat Napisał bimbelt
    Czy ktos przerabial juz ten temat? Kotlownia, ktora chce u siebie zastosowac, jest do kupienia o 2000zl taniej, niz mam w ofercie od lokalnego przedstawiciela. Czy kupno kotlowni przez internet to dobre rozwiazanie? Co z gwarancja/serwisem w takim przypadku?
    sam kupilem kociol na allegro ale nie zakladaj ze wszystko jest tam tansze np welna i styopian sa sporo drozsze... ale wracajac do tematu to jedyny minus jest taki ze serwis bedziesz mial utrudniony - nik ze Szczecina nie przyjedzie do Krakowa zrobić przegladu kotla
    No dobra, ale zakladajac, ze kupie kociol producenta, ktory ma serwis w moim miescie, to chyba nie powinno byc problemow z przegladem. Co za roznica czy zaplace za przeglad gosciowi z Krakowa czy ze Szczecina?
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  6. #6

    Domyślnie Re: Kotłownia z Allegro?

    Cytat Napisał bimbelt

    No dobra, ale zakladajac, ze kupie kociol producenta, ktory ma serwis w moim miescie, to chyba nie powinno byc problemow z przegladem. Co za roznica czy zaplace za przeglad gosciowi z Krakowa czy ze Szczecina?
    owszem - serwisant zawsze sie znajdzie przy czym serwis z miejsca gdzie kupiles kociol moze byc nieco tanszy? De dietrich np podsyla serwisanta do rozruchu kotła gratis

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    uważaj na kotły ...a szczególnie na Pleszewskie.... w zasadzie 90% kotłów na allegro sprzedawanych to kotły z Pleszewa.... tam wytwarza kotły chyba z 10 firm w jednym mieście ...są naprawdę tańsze (19kw można kupic już za 5140zł)...ale nie wiem czy lepsze.... poszukaj opini o tych kotłach jeśli jesteś zainteresowana
    to samo dotyczy jakiegolkolwiek kotła zakupionego na allegro czy też nie ....wpisuj w wyszukiwarce nazwę firmy i sprawdzaj co się da....nie kupuj nic na szybko

    pozdrawiam, smoczyca
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #8

    Domyślnie

    Nie polecam.
    Rozkminiałem temat dwa lata temu(chciałem kupić Veissmana na allegro). Niby wszystko pięknie i taniej o 1700-2000 zł.Ale dzieki mojej nadgorliwości okazało się że nie ma kompletu do mocowania i jeszcze jakichś krzyżaków, i inych pierdółek za około 700 zł. Wydrukowałem tą ofertę poszedłem do wykonawcy i dał mi tą samą cenę z montażem 7%.

    Wg mnie to zbyt specjalistyczne i "wieloskładnikowe" rzeczy aby kupować je na allegro.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZŁoty Róg
    Nie polecam.
    Rozkminiałem temat dwa lata temu(chciałem kupić Veissmana na allegro). Niby wszystko pięknie i taniej o 1700-2000 zł.Ale dzieki mojej nadgorliwości okazało się że nie ma kompletu do mocowania i jeszcze jakichś krzyżaków, i inych pierdółek za około 700 zł. Wydrukowałem tą ofertę poszedłem do wykonawcy i dał mi tą samą cenę z montażem 7%.

    Wg mnie to zbyt specjalistyczne i "wieloskładnikowe" rzeczy aby kupować je na allegro.
    Tez wlasnie sobie tak pomyslalem, ze cena z allegro moze byc podstawa do negocjacji z lokalnym wykonawca. Troche sie boje tak waznego elementu od niesprawdzonego sprzedawcy. A z drugiej strony 25% roznica cen sklania do poniesienia ryzyka.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimbelt
    Cytat Napisał ZŁoty Róg
    Nie polecam.
    Rozkminiałem temat dwa lata temu(chciałem kupić Veissmana na allegro). Niby wszystko pięknie i taniej o 1700-2000 zł.Ale dzieki mojej nadgorliwości okazało się że nie ma kompletu do mocowania i jeszcze jakichś krzyżaków, i inych pierdółek za około 700 zł. Wydrukowałem tą ofertę poszedłem do wykonawcy i dał mi tą samą cenę z montażem 7%.

    Wg mnie to zbyt specjalistyczne i "wieloskładnikowe" rzeczy aby kupować je na allegro.
    Tez wlasnie sobie tak pomyslalem, ze cena z allegro moze byc podstawa do negocjacji z lokalnym wykonawca. Troche sie boje tak waznego elementu od niesprawdzonego sprzedawcy. A z drugiej strony 25% roznica cen sklania do poniesienia ryzyka.
    Nic z tych rzeczy o których piszecie ...
    - ja mój kocioł / Vitodens 200 Viessmanna / nabyłem też przez allegro od sprzedawcy z Bydgoszczy - cały zestaw wraz z kompletem wszystkich przyłączy i zawiesi plus zasobnik 120l oczywiscie - zestaw identyczny jak w salonie Viessmanna na Radzikowskiego w Krakowie...
    Zestaw nabyłem taniej prawie 30% niż tożsamy od autoryzowanego sprzedawcy.
    Uruchomienie kotła wykonuje i gwarancję i tak podbija uprawniony serwisant z Viessmanna - więc z gwarancją nie ma problemu - niezależnie gdzie sie kocioł nabyło .Należy tylko pamietać o rodzaju dysz w zalezności w jakim regionie kraju się mieszka / różni dostawcy gazu - o różnych parametrach /

    Takoż jak sprzedawca jest rzetelny to nie ma żadnego niebezpieczeństwa - należy tylko sprawdzić czy zestaw zawiera komplet wszystkich akcesoriów przyłączeniowych ...

    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablitoo
    należy tylko sprawdzić czy zestaw zawiera komplet wszystkich akcesoriów przyłączeniowych ...

    Pozdrawiam
    Dla zwykłego człowieka (czyt.laika) nie jest to porsta sprawa. Tyle tam pierdółek.
    Dobrze że Ci się udało, ale mi udało sie wynegocjowac taką samą cenę a moi monterzy brali właśnie kocioł z Radzikowiskiego. firma ZISA, ZISO czy jakoś tak.

    pzodro.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZŁoty Róg

    Dla zwykłego człowieka (czyt.laika) nie jest to porsta sprawa. Tyle tam pierdółek.
    Dobrze że Ci się udało, ale mi udało sie wynegocjowac taką samą cenę a moi monterzy brali właśnie kocioł z Radzikowiskiego. firma ZISA, ZISO czy jakoś tak.

    pzodro.
    Nie zgadzam się - wystarczy chęć i poświęcenie z godziny czasu - np - telefon do autoryzowanego sprzedawcy i pytanie co wchodzi w skład zestawu przyłaczeniowego danego kotła ... - potem wystarczy pytać sprzedawców czy oferują to wszystko - i koniec ...

    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablitoo
    Nie zgadzam się

    Pozdrawiam
    ok

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    uważaj na kotły ...a szczególnie na Pleszewskie.... w zasadzie 90% kotłów na allegro sprzedawanych to kotły z Pleszewa.... tam wytwarza kotły chyba z 10 firm w jednym mieście ...są naprawdę tańsze (19kw można kupic już za 5140zł)...ale nie wiem czy lepsze.... poszukaj opini o tych kotłach jeśli jesteś zainteresowana
    to samo dotyczy jakiegolkolwiek kotła zakupionego na allegro czy też nie ....wpisuj w wyszukiwarce nazwę firmy i sprawdzaj co się da....nie kupuj nic na szybko

    pozdrawiam, smoczyca
    A ja kupiłem przez allegro własnie 19KW za 5000zł z cztero letnią gwarancją , z dostawą do domu i nie żałuje.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszko
    Cytat Napisał daggulka
    uważaj na kotły ...a szczególnie na Pleszewskie.... w zasadzie 90% kotłów na allegro sprzedawanych to kotły z Pleszewa.... tam wytwarza kotły chyba z 10 firm w jednym mieście ...są naprawdę tańsze (19kw można kupic już za 5140zł)...ale nie wiem czy lepsze.... poszukaj opini o tych kotłach jeśli jesteś zainteresowana
    to samo dotyczy jakiegolkolwiek kotła zakupionego na allegro czy też nie ....wpisuj w wyszukiwarce nazwę firmy i sprawdzaj co się da....nie kupuj nic na szybko

    pozdrawiam, smoczyca
    A ja kupiłem przez allegro własnie 19KW za 5000zł z cztero letnią gwarancją , z dostawą do domu i nie żałuje.
    No, to gratuluję...a ile czasu użytkujesz?
    Moja ciocia też taki kupiła...po drugim sezonie grzewczym zepsuł się ślimak...niby to nie problem, ale 250zeta wydać na nowy musiała .

    Pozdrawiam, smoczyca.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał Leszko
    Cytat Napisał daggulka
    uważaj na kotły ...a szczególnie na Pleszewskie.... w zasadzie 90% kotłów na allegro sprzedawanych to kotły z Pleszewa.... tam wytwarza kotły chyba z 10 firm w jednym mieście ...są naprawdę tańsze (19kw można kupic już za 5140zł)...ale nie wiem czy lepsze.... poszukaj opini o tych kotłach jeśli jesteś zainteresowana
    to samo dotyczy jakiegolkolwiek kotła zakupionego na allegro czy też nie ....wpisuj w wyszukiwarce nazwę firmy i sprawdzaj co się da....nie kupuj nic na szybko

    pozdrawiam, smoczyca
    A ja kupiłem przez allegro własnie 19KW za 5000zł z cztero letnią gwarancją , z dostawą do domu i nie żałuje.
    No, to gratuluję...a ile czasu użytkujesz?
    Moja ciocia też taki kupiła...po drugim sezonie grzewczym zepsuł się ślimak...niby to nie problem, ale 250zeta wydać na nowy musiała .

    Pozdrawiam, smoczyca.
    Zależy z czyjej winy wysiadł,ja mam 24ce gwarancji. A z resztą co mi tam,kupiłem tyle taniej że mogę dokupić cały podajnik

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony