dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie O zarabianiu w internecie...

    Niedawno stałem się posiadaczem łącza kablowego naszego operatora powszechnego i w chytrej głowie jest wizja wykorzystywania zarabiania za jego pomocą. Wizja jest, ale brak jakichkolwiek wiadomości - krótkie hasła, które nic nie mówią. W związku z tym mam prośbę do użytkowników forum o informacje na ten temat. Hasła, które słyszałem: "pozycjonowanie", "zarabianie na stronie", "klikanie w reklamy". Są też pewnie inne możliwości, o których jeszcze nawet nie wiem.
    Proszę o poradę życiową...

  2. #2

    Domyślnie

    niektórzy tu obecni ciułają na blogach np.dziennik budowy na blogu a tam nuda i reklamy
    ale niewiem ile z tego można wyciągnąć srebrników
    nieodebrany paragon ze stacji paliw przeradza się w fakturę...i wspiera szarą strefę

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Moim zdaniem, żeby zarabiać w internecie trzeba być specjalistą i oferować usługi za co ktoś będzie chciał zapłacić sensowne pieniądze. Nie wiem co rozumiesz przez pozycjonowanie, ale z pewnością nie to co ja, bo na takim pozycjonowaniu o jakim ja wiem nie zarobi osoba, któa dopiero co sobie internet założyła, bo się zwyczajnie na tym nie zna. To zajęcie dla fachowców. Reszta to pic na wodę fotomontaż.

    wick sama nie mam reklam na swoich blogach (nie po to je prowadzę), ale z tego co się orientuję można wyciągnąć tyle, by zwróciły się koszty ich prowadzenia (opłata za domenę i hosting). Jednym słowem wlał-wylał.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz spróbować pisać blog tematyczny, np. o budowaniu lub remontowaniu i jak będą oryginalne i ciekawe wpisy, to można liczyć na jakieś pieniądze z reklamy adsense. Ale trzeba się mocno postarać. Pozycjonowanie określonych fraz mogłoby pomóc, ale tym już muszą się zająć osoby, które autentycznie na tym się znają, np. http://1miejsce.pl/ - jednak podstawą jest dobrej jakości treść.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał rmqkr Zobacz post
    Możesz spróbować pisać blog tematyczny, np. o budowaniu lub remontowaniu i jak będą oryginalne i ciekawe wpisy, to można liczyć na jakieś pieniądze z reklamy adsense. Ale trzeba się mocno postarać. Pozycjonowanie określonych fraz mogłoby pomóc, ale tym już muszą się zająć osoby, które autentycznie na tym się znają, np. xxxxxxxx - jednak podstawą jest dobrej jakości treść.
    Dobry przykład na zarabianie w internecie
    Za zamieszczenie 100 linków reklamowych można dostać 30 zł. Kupa takich ofert na Allegro.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Andek12
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Dobrzyca
    Kod pocztowy
    63-330
    Posty
    22

    Domyślnie

    Zarabianie w internecie to bujda mój drogi kolego Jeśli nie masz zdolności informatycznych to nawet nie ma co próbować. Te całe klikanie w reklamy to jedna wielka ściema. Poświęcisz dużo czasu, a i tak nic nie zarobisz. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to też trzeba mieć na ten temat jakąś wiedzę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony