dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 47
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 936
  1. #401

    Domyślnie

    Husqvarna to firma , ale jaki model?
    agamon

  2. #402

    Domyślnie

    A może warto byłoby się zastanowić nad Elną lub Janome ? Ewentualnie Brother lub Bernina. Wybór jest naprawdę duuuży i warto dobrze przemyśleć zakup. Pozdrawiam

  3. #403

    Domyślnie

    Też tak myślę , Jesli się weźmie pod uwagę ostatnie spadki cen u Brothera i Janome. A moze poczekać i zobaczyć jaki bedzie odzew Elby i Husqvarny .A co na to Bernina powie...
    agamon

  4. #404
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiaaaa

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    a czy maszyna Huskystar E20 jest dobra a może polecisz jakąś z firmy Janome

  5. #405

    Domyślnie

    E20 OK, ale już jej nie ma w sprzedaży, może gdzies jeszcze w Polsce w jakimś sklepie została
    .
    agamon

  6. #406
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiaaaa

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    no a która jest podobna do niej i mam osobiste pytanko czy jest sposób by wyciszyć maszynę była u fachowca dwa miesiące temu i był o wszystko ok a teraz znowu tak głośno chodzi że głowa boli

  7. #407
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mir600

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszyskich.
    Dostałem w spadku dwie maszyny do szycia firmy Pfaff.
    Są to madele Varimatic 6085 oraz Tipmatic 6150.
    Niestety nie ma do nich instrukcji nie znalazłem też informacji o ich jakości. Czy ktoś miał do czynienia z tymi modelami?
    Czy warto je oddać do serwisy na przegląd czy może lepiej do utylizacji???

  8. #408

    Domyślnie HEJ

    Hmmmm dodatkowo wyciszać ? poprawiać producenta? to może lepiej zmienić producenta? albo kupić sobie słuchawki

    a tak szczerze to chyba nie ma sensu cudować wyciszać, teraz naprawdę dużo się pozmieniało jeśli chodzi o cenki


    Pozdrawiam ! ! !

  9. #409
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiogo99

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam. Mama pytanie.
    Jaki overlok będzie lepszy:
    Janome 1200 D
    Pffaf 4852
    Elna 845
    ???

  10. #410
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiogo99

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    A może ktoś jednak się wypowie?

  11. #411
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kalakala

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    Rozważam zakup maszyny, ponieważ ma to być zakup na lata, postanowiłam poszukać porady w necie i tak przypadkiem trafiłam tutaj.
    W sklepie w moim mieście (niestety nie ma ich zbyt wielu :cry:, albo kiepsko się reklamują :lol:), Pan polecał maszynę ELNA 7300. Proszę o opinię na jej temat.
    Może jakaś inna o podobnych funkcjach.

  12. #412

    Domyślnie

    Dobra maszyna... ale po co Ci tak droga zabawka.
    Co ty będziesz na niej szyła?

  13. #413

    Domyślnie

    Stroje kosmiczne, proszę Pana

    Elna 7300 to bynajmniej nie zabawka. Owszem, maszyna swoje kosztuje ale cena jest adekwatna do jej jakości i zakresu funkcji. Osoba bardzo interesująca się szyciem i różnymi ciekawostkami związanymi z tym zajęciem, nie jest w stanie przewidzieć, co za dzień, tydzień, czy rok wpadnie do głowy

    A może i właśnie strój kosmiczny w bajeczne wzory z cudownym napisem lub nawet całym poematem na jednej nogawce ?

    Tak poważnie, pomijając to, że maszyna jest bardzo solidna, ma górny transport i szereg innych udogodnień, jest ona mocna, ma b.dużą ilość ściegów (!), alfabety i może to właśnie jest dla kogoś niezmiernie istotne. A cena nie dla każdego jest porażająca i przede wszystkim z czegoś wynika. Z praktyki, kilka klientów kupiło u mnie tę maszynę na prace chałupnicze, nie tylko na własne potrzeby i mając z nimi kontakt, wiem, że maszyny sprawują się bardzo dobrze i to już długi okres czasu.

    Podsumowując, jeżeli kogoś na to stać to warto zainwestować RAZ a DOBRZE. Nieprawdaż Eljaberbro?

  14. #414

    Domyślnie

    Dokładnie tak, ale nie wiem czy kalakala będzie korzystać z możliwości tej maszyny.
    Nie ma sensu wyciągać ciężkich dział żeby zabić komara
    Więc nich może się wypowie w tej kwestii

  15. #415

    Domyślnie

    Ja tak trochę się wtrącę, że być może kalakala została skuszona super prostą obsługą tej maszyny. Mnie w niej rajcuje podnośnik kolanowy, ale najbardziej automatyczne obcinanie nici, bo odpada mi potem obcinanie tych wiszących nitek. Jeśli więc nawet bym szyła raz w miesiącu i tylko poszewkę na jednego jaśka, a miałabym takie fundusze żeby ją sobie zakupić to nie żałowałabym sobie....
    Bardzo dobry produkt, sprawdzony i na długie lata.

  16. #416
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebekmura

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2

    Domyślnie E 10

    do agamnona

    Witam. mam zamiar kupić E10 do prac domowych. Mam takie pytanie czy da rade ona sobie z jeansem. A może doradzisz coś innegow cenie do 700 zł.

    pozdrowienia sebek.

  17. #417

    Domyślnie

    Mam ogromną prośbę do osób znających się na maszynach do szycia bo ja szczerze mówiąc nie mam o tym zielonego pojęcia.

    Moja pani wspominała że chciałaby mieć maszynę do szycia do przeróbek odzieży , ogólnie do domowego użytku.

    Proszę polećcie mi jakąś maszynę ale niestety mam ograniczony budżet tzn 400-500zł.

    Ps widziałem na allegro łuczniki i arka radom, singer 8280, singer 2250, brothet LS 2125.

    Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny chciałbym kupić i sprawić jej przyjemność ale żeby była w miarę dobra .

    Dziękuję z góry serdecznie

  18. #418

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiogo99
    Witam. Mama pytanie.
    Jaki overlok będzie lepszy:
    Janome 1200 D
    Pffaf 4852
    Elna 845
    ???
    Janome i Pffaf nie miałam do Elny jestem uprzedzona po ostatnim zakupie.
    Ja mam Juki 654DE i jestem szlenie zadowolona-to prawdziwy kombajn bo przeszyje poporstu wszytsko bez problemu, łatwa w obsłudze i solidna
    Mi poleiciły ja osoby które maja zakłady krawieckie,Juki miałam też w szkole krawieckiej gdzie uczyłam i tam też swietnie sie sparwdzała.

  19. #419

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaaaa
    no a która jest podobna do niej i mam osobiste pytanko czy jest sposób by wyciszyć maszynę była u fachowca dwa miesiące temu i był o wszystko ok a teraz znowu tak głośno chodzi że głowa boli
    Ja mialam podobny problem z Huskystar 215.
    Kupiłam ją min. ze wzgledu na to ze cicho chodziła - ale trawało to krótko była 2 razy w serwisie i przez jakis czas chodziła cicho potem znowu głosno jak kombajn.
    Jedyna rada to znaleść innego&lepszego fachowca

  20. #420

    Domyślnie

    Cytat Napisał izzolda
    Cytat Napisał wiogo99
    Witam. Mama pytanie.
    Jaki overlok będzie lepszy:
    Janome 1200 D
    Pffaf 4852
    Elna 845
    ???
    Janome i Pffaf nie miałam do Elny jestem uprzedzona po ostatnim zakupie.
    Ja mam Juki 654DE i jestem szlenie zadowolona-to prawdziwy kombajn bo przeszyje poporstu wszytsko bez problemu, łatwa w obsłudze i solidna
    Mi poleiciły ja osoby które maja zakłady krawieckie,Juki miałam też w szkole krawieckiej gdzie uczyłam i tam też swietnie sie sparwdzała.
    Tego modelu Juki kombajnem bym nie nazwała, bo brakuje mu troszkę funkcji żeby go określać tym mianem, ale ze względu na swoją wytrzymałość i solidnośc można go śmiało polecać. Zarówno ten model jak i pięcionitkowy zawsze zachwalam osobom, które z góry wiedzą że będą więcej szyły. Mimo wyższej ceny.
    A wiogo99 pytał o modele właśnie pięcionitkowe z dwuigłówką drabinkową.
    A tak na marginesie izzolde jak się skończyła twoja historia z tą elną??

Strona 21 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony