dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 47
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 936
  1. #281
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    loren

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie witam

    Agamon

    Gdzie dokładnie sprzedajesz maszyny??
    Prowadzisz sprzedaż wysyłkową (może masz sklep internetowy)??

    Napisz do mnie na PW

    Pozdrawiam

  2. #282

    Domyślnie

    Lublin. ul.Kiepury 5b
    Wystarczy wejśc na jakąkolwiek stronę o maszynach do szycia : Brother, Husqvarna, Bernina, Janome.... Tam sa namairy do mnie.
    Sprzedaję również wysyłkowo.( wiele osób z forum kupilo u mnie maszyny)
    Niestety nie mam czasu na założenie sklepu internetowego.
    choć strona www jest zrobiona nie do końca.
    Ech ta budowa ......
    agamon

  3. #283
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KAISAK

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam zastanawialam sie miedzy Husqvarna E10 a Janome J1012-maszyne potrzebowalam do domu-do wszystkiego-od zaslon po wszycie zamku do spodni czy spodnicy. Skontaktowalam sie z Panem Markiem i po wspolnym zastanowieniu zdecydowalam sie na Janome. Bardzo mnie cieszy, ze sa tacy udzie jak p. Marek-pelen profesjonalizm-wiekszy niz niektorzy 'SuperSprzedawcy' na Allegro-cena zaproponowana byla naprawd rewelacyjna, szybka bezplatna dostawa-no i fachowa porada-kontakt naprawde super. Jesli ktos sie jeszcze zastanawia i nie wie co kupic-niech smialo pyta p. Marka-dokonacie szybkiego i na pewno dobrego wyboru. Oby wiecej takich sprzedawcow z pasja-ktorzy wiedza co sprzedaja i do tego sa w stanie zaproponowac super ceny.
    Pozdrawiam wszystkich

  4. #284

    Domyślnie WITAM

    Co prawda czytając wszystkie posty w tym temacie, Pan Marek ma przewagę, ponieważ sprzedając również naprawia maszyny, a prawdopodobnie także uprawia szycie i łatwiej jest mu doradzić klientowi, ale parę takich osób jeszcze by się znalazło . Sam sprzedaje maszyny do szycia i z mojej strony mogę także zaproponować pomoc. Oferuję pomoc, ponieważ nie chcę tylko ograniczać się do samej sprzedaży tych urządzeń. Znam dobrze oferty handlowe firm, które przodują w sprzedaży maszyn na polskim rynku (sam mam zamiar spróbować trochę poszyć). Jeżeli chcesz śmiało pytaj.

    PS A może kiedyś z Panem Markiem stworzymy duet

    Pozdrawiam

  5. #285
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamil01

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Prośba o radę

    Witam

    Mam pytanie do znających się na rzeczy.
    Chcę kupić maszynę do domowego szycia(przeróbki, poprawki dla własnego użytku) w cenie 300-500zł,żeby szyła cienkie i grube tkaniny ( jeans), żeby była prosta w obsłudze i posiadała podstawowe ściegi.
    Jaką polecacie?
    Dziękuję i pozdrawiam

  6. #286

    Domyślnie Witaj

    Jeżeli nie zależy Ci na dużym wyborze ściegów i nie chcesz zbędnych "fajerwerków" a przy tym budżet jest dość skromny - to polecam maszynę firmy Brother LS 2125. Z zastrzeżeniem że w tym modelu nie ma możliwość regulacji długości oraz szerokości ściegów.

    Przepraszam jest regulacja, ale tylko ściegu prostego

  7. #287
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamil01

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    Dziękuję za odpowiedz.
    Proszę jeszcze o ocenę innych maszyn:Łucznik 2018,Łucznik 2024, Husqvarna E10 jak one wypadają na tle Brother LS 2125
    Te maszyny są w moim przedziale cenowym

  8. #288

    Domyślnie Witam

    W woli wyjaśnienia Łucznik 2018 i 2024 został zamieniony modelami 3018 i 3024, ale z marki Łucznik pozostała jedynie nazwa - co prawda mają dodatkowo regulacje ściegów, nawlekacze itd, ale jeśli chcesz mieć trochę lepszą maszynę do szycia ( lepiej wykonaną)to polecam Brother-a. Husq... znam jedynie z pił , ale model który podałeś chyba występował/je bodajże w hiper.... więc nie jest to dla niej najlepszą reklamą.

    Pozdrawiam

  9. #289
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylaba3

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie która maszyna

    Chciałabym żeby jakis specjalista doradził która maszyna stricte do użytku domowego jest lepsza:

    Maszyna do szycia Janome 2041 (777 zL) - wizualnie bardziej podoba ale to kryterium uboczne;p
    czy
    Brother BM-3500 (700 zł) też ładna, ale czy są jakieś znaczące róznice, bądz wyraźne zalety jednej lub drugiej?

    prosze o radę
    z góry dziękuję

  10. #290
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myda

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Brother BC 2500

    Chciałam kupić sobie maszynę Brother CS 6000i (http://tiny.pl/kkzs), która wygląda na amerykański odpowiednik Brothera BC 2500. Wygląda, ale nie wiem, czy to rzeczywiście jest to samo. Jest dużo tańsza (kosztuje 200 dolarów = ok. 450 zł), ale to chyba taki standard, że w Stanach tego typu rzeczy są 2-3 razy tańsze. Ma w zestawie parę rzeczy, których chyba Brother BC 2500 nie ma - twarde pudło do przechowywania, stopkę z górnym transportem ("walking foot"), wydłużaną podstawę ("wide table") i jakieś inne dodatki. Ma świetne opinie użytkowników na stronach sklepów internetowych (Amazon itd.). Ale gdy poszłam dzisiaj do sklepu zobaczyć ją na żywo, to sprzedawca powiedział, że to jest plastikowa maszyna, która nie pożyje długo. Rzeczywiście łatwo to poznać po jej wadze - jest bardzo lekka. Czy Brother BC 2500 to też plastik? Sprzedawca polecał mi jakiegoś Pfaffa za $1000 (na 100% nie chcę tyle wydać), innego tańszego Pfaffa i Brothera za $400. Te polecane przez niego były rzeczywiście cięższe. No i wyszłam ze sklepu skołowana. Wcześniej byłam tak nastawiona na tego Brothera... To jest niby jedna z najczęściej kupowanych maszyn (amatorskich, w Stanach). Bestseller numer 1 na Amazonie. A tu nagle facet mówi, że mogę na niej szyć 2 razy do roku. Nie wiem, czy przesadził, bo np. dostaje procentową prowizję od każdej sprzedanej maszyny, czy może to była zupełnie szczera opinia. Napiszcie mi proszę, czy Brother BC 2500 jest bardzo lekki (czyli wykonany z plastiku) i czy dobrze się sprawuje osobom, które mają go już dosyć długo...
    Potrzebuję maszyny do użytku domowego, na pewno nie będę krawcową. Chciałabym od czasu do czasu uszyć jakąś zasłonkę, poszewkę, spódnicę, sukienkę, może torbę, ewentualnie zrobić jakieś poprawki. Czyli maszyna ma być zdecydowanie na użytek domowy, a nie zarobkowy. Może wystarczy nawet plastik?
    Wcześniej brałam też pod uwagę Brothera XL 2600i (wygląda identycznie jak sprzedawany w Polsce Brother BM 2600, tylko że ma 1-stopniowe obszywanie dziurki, a nie 4-stopniowe i kosztuje $100) oraz Brothera LS 2125i za $75. W międzyczasie miałam w domu przez chwilę Singera 2932 ($100, bardzo mało popularny model, pewnie nikt nie będzie wiedział, o co chodzi), ale oddałam, bo się napaliłam na Brother CS 6000i (wyglądający jak Brother BC 2500)...
    Mam wrażenie, że Brother BC 2500 jest wycofywany z oferty polskich sklepów internetowych. Dobre wrażenie, czy mylne? Jeśli dobre, to dlaczego jest wycofywany? Może jednak coś z nim nie tak?
    I jeszcze jedno pytanko do właścicieli/znawców Brothera BC 2500. Gdzie są produkowane te maszyny? Nie mam żadnych wątpliwości, że "mój" Brother CS 6000i w Chinach. Marka niby japońska, ale jakie to ma znaczenie...

  11. #291

    Domyślnie

    Myda
    Model CS 6000i jest lepiej wyposażonym modelem maszyny BC 2500 powiększonym o dodatki.
    Modelu BC 2500 od jakiegoś czasu nie ma już w ofercie Brother-a na Polski rynek (równolegle z modelem BC 2100), także jeżeli jeszcze u kogoś się ostała to jest to już końcówka. Co do powodu wycofania tych maszyn ze sprzedaży to nie umiem odpowiedzieć Ci na to pytanie, ale z doświadczenia wiem, że nie musi być to równoznaczne z psuciem się maszyny - po prostu czasem jest to uwarunkowane innymi powodami.
    Plastikowa nie plastikowa ważne jest to że posiada metalowy środek (generalnie mało jest maszyn, które posiadają metalową obudowę a jeżeli już jakaś takową posiada tj to maszyna sporo droższa). Brother króluje na amerykańskim rynku (posiada tam największą część rynku maszyn do szycia).
    W stanach może i taniej ale w Rosji Brother jest jeszcze tańszy . IMHO do Twoich potrzeb o których piszesz model BC 2500 spokojnie wystarczy i to ze sporym zapasem.

    Większość (chyba już wszyscy) producentów maszyn uciekło z produkcją do Chin itp. Brother twierdzi, że maszyna po wyprodukowaniu trafia do Japonii celem certyfikacji - ile jest w tym prawdy... nie wiadomo.

    W odpowiedzi poruszyłem kwestie mi znane, pomogłem jak mogłem

  12. #292

    Domyślnie

    Sylaba

    Poczytaj dobrze forum a znajdziesz odpowiedź
    Janome trwalsza IMHO a co do różnic to głównie ilość ściegów i dziurka (czasem do Janome dodawana jest maszyna mini)
    Sprzedałem kilka sztuk krawcowej i jest zadowolona-ciągle wraca po jeszcze

    Pozdrawiam

  13. #293
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myda

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki, Eljaberbro.

    Tylko że ja mam wrażenie, że CS 6000i ma też plastikowy środek, nie tylko obudowę. Jest tak bardzo lekka... I myślę, że sprzedawca właśnie to miał na myśli - plastikowy środek, który szybko się zedrze.
    Jesteś pewien, że CS 6000i ma metalowe wszystko to, co powinno być metalowe? Rozumiem, że to, że BC 2500 ma metalowy środek, wiesz z własnych obserwacji. Ale może CS 6000i jest lepiej wyposażoną wersją BC 2500, ale z plastikowym środkiem? Jak sądzisz?

  14. #294

    Domyślnie

    BC 2500 metalowe części
    Wątpię, żeby Brother poszedł na takie coś jak plastikowe części, ale nie znam aż na tyle modeli z amerykańskiego rynku. Ale na 99% jest to identyczny model

    Jeżeli nawet kupisz ją na amerykańskim rynku pod innym oznaczeniem to będziesz mieć problem z serwisem (tj będziesz musiała ją serwisować w stanach - co jest równoznaczne z podróżą bądź wysłaniem jej tam)

    Kurcze nie kombinuj bo przekombinujesz
    To jest świetna maszyna

  15. #295
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myda

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki za szybkie odpowiedzi
    Ja mieszkam w Stanach i głównie dlatego myślę właśnie o CS 6000i, a nie BC 2500

  16. #296
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania_endzi

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie pomoc?

    witam
    potrzebuje maszyne na urzytek domowy w granicach 500zł
    Bede duzo urzywac "wstecznego" dlatego potrzebuje taka maszyne ktora ma dosc dobry pstryczek nie jakis plastikowy.
    prosze o pomoc
    pozdr

  17. #297

    Domyślnie Elna 2110

    Może warto pokusić się Elna 2110?
    Trzeba trochę jeszcze dołożyć ale naprawdę warto

    Pozdrawiam

  18. #298
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asia_sz

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    No i mam problem.
    Wczoraj kupiłam maszynę do szycia a dopiero dzić znalazłam to forum.
    Napiszcie mi , że Arka Radom 3018 to nie jest aż takie straszne badziewie. Niestety nie było mnie stać na maszynę za 1000zł

  19. #299

    Domyślnie

    No może 1000 pln to przesada, ale za ok 500-600 można kupić coś sensowniejszego.

    Nie przejmuj się

  20. #300

    Domyślnie

    Witam
    Chcę kupić maszynę do szycia , tylko problem jest taki że nie mam o tym pojęcia, bo dopiero będę sie uczyć. Czytam , szukam.... i oszaleć można tyle tego jest. Największy problem jest taki, że niestety nie stać mnie na cos porządnego, bo mój budżet kończy sie na 400 zł. W sklepach w moim mieście tylko Arka Radom i singer. Myślałam o łuczniku , choc wiem że recenzji nie ma juz najlepszych
    . W poszukiwaniach zatrzymałam sie na Łuczniku 3018, choc raczej chyba lepiej Łucznik 3024. Znalazłam też Brother L2- 2125... w jakims sklepie wysyłkowym tylko nie wiem co będzie jak mi cos siądzie..albo coś będe chciała dokupic do niego...Chodzi mi o to by było to powszechnie dostępne. Potrzebuje pomocy!
    Wiem że lepiej jest dołożyć i kupić coś lepszego tylko ja juz nie mam z czego dokładać niestety. Będę sie uczyc dopiero i nie planuje szyc nic skomplikowanego. Materiały to głównie bawełna , z różnym domieszkami pewnie o grubych typu dżins to nawet nie myślę. Mogę liczyć na pomoc? Z góry dziękuję

Strona 15 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony