dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 47
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 936
  1. #441

    Domyślnie

    Cytat Napisał izzolda
    Za to nie mogę powiedziec dobrego slowa na temat dystrybutora ELNA z Krakowa-pełne ignorowanie klienta.Pan jest poprostu chamski!
    Do tego stopnia był niekulturalny ze myslę ze więcej nie zdecyduje sie na maszyne tej firmy!
    Wątek wadliwego coverlocka Elna 845 jest pełen nieścisłości i wygląda co najmniej niejasno...

    Nie wiesz gdzie i u kogo kupiłaś maszynę? Raz wiesz, raz nie wiesz... ciekawe to, doprawdy.

  2. #442

    Domyślnie

    Wiem u kogo kupowałam maszyne,Pani też wiedziałaby gdyby czytała dokładnie moje posty...a napewno czyta Pani "po łebkach"czego przykładem było zarzucenie mi wcześniej jakiegoś szpiegowania itp.(co potem pani wykasowała

  3. #443
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebekmura

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Husqvarna redstar czy e10

    Witam.

    Mam pytanie.
    Myśle o zakupie maszyny do domu.
    Zastanawiam się nad Husvarną Redstar lub E10 /którą wybnrać/.
    Czy są w stanie przeszyć jeans.
    A może lepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie janome 1012.
    maszyny potrzebuje do skrócenia spodni i innych tego typu prac w domu.

    Bardzo proszę o poradę.zdezorientowany.

  4. #444

    Domyślnie

    Husvarną Redstar - nie ma maszyny Husqvarna Redstar, jest tylko Redstar, a to duża różnica
    Każdy pisze to co wie lub to co lubi

  5. #445

    Domyślnie

    Izzolda pisałaś, że rozmawiałaś z dystrybutorem Elny z Krakowa (str.6), a potem odpowiadasz Eljaberbro, że NAWET nie wiesz skąd ten ktoś byłi. Zwracam jedynie uwagę na to, że coś tu chyba jest nie tak.... Masz maszynę, WIESZ GDZIE KUPIŁAŚ, z maszyny jesteś niezadowolona, prawdopodobnie źle szyje i nie masz do kogo się zwrócić (!?!). Jedziesz na Elnę jak mało kto, nic z tym nie robisz tylko piszesz na forum same negatywy, ja nie wiem, może tylko dla mnie brzmi to BARDZO DZIWNIE ?!

    Jakiego szpiegowania?
    Chyba nie chodzi Ci o wymianę maili z coco ze str.7 gdzie sprostowałam, iż wypowiedź kierowałam właśnie do coco a nie do Ciebie.
    I kto tu czyta niedokładnie?

  6. #446

    Domyślnie

    Ja tylko dodam, że istnieje sieć serwisów niezależnie od dystrybutora w Krakowie, więc jeżeli izzolde masz problem to chyba byłoby wskazane poczytać na odwrocie karty gwarancyjnej gdzie możesz ją oddać do przeglądu w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. To chyba lepsze wyjście niż posiadać ten "mebel" za 3000zł i zgrzytać zębami jak na niego patrzysz....

  7. #447

    Domyślnie

    Witam , dawno tu nie zaglądalem.
    Sprawa Elny 845. Nie widze potrzeby nerwówy.
    Jak klient ma daleko do serwisu to można niesprawność maszyny zgłosić do serwisu centralnego w Krakowie. Firma kurierska odbierze maszyne od klientki, dostarczy do serwisu i po naprawie dostarczy do klientki. Za usługe kurierską płaci importer. Bardzo wygodne.
    Druga możliwośc to zwrócić się do sprzedawcy na miejscu - sprzedawca z reguły zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeszcze lepsze bo na miejscu można wszystko dopilnowć. Dobrze jest dać ścinki tkanin na których nie chce szyć maszyna.
    Wybór należy do klienta.
    Sprawą Elny 845 zająłem sie osobiście . Ma byc tak załatwiona aby klient był zadowolony.
    Pozdrawiam wszystkich w bólach budowania
    agamon

  8. #448

    Domyślnie

    Witam!

    Chciałabym kupic zarówno maszynę domową jaki i overlock do domowej pracowni. Ostatnio w dwóch miejscach polecono mi 1 -Merrylock 740 DE oraz Husqvarnę Emerald 116 oraz 2- Toyota 3314 i maszynę brother NV 10.
    Prawdę mówiąc podoba mi się brother , tym berdziej, iż cena jest okazyjna czyli 999zł, boję się trochę elektroniki w niej ( czy to się nie psuje?).
    Proszę o podpowiedź, gdyż nie posiadam dośc wiedzy o maszynach aby dokona właściwego wyboru.

    Katarzyna

  9. #449

    Domyślnie

    NV-10 w cenie 999zł. wersja różowa jest wypuszczona z okazjii 50 lat Brothera w Europie.Jest to ta sama maszyna co wersja niebieska tylko cena promocyjna.Niebieska 1300zł. Ilośc maszyn ograniczona. Warto skorzystać.
    agamon

  10. #450

    Domyślnie

    Czyli jak na początek brother to dobra maszyna, lepsza od husqvarny?

  11. #451

    Domyślnie

    Maszyna nv10 w cenie 999zł. jest w tej chwili najlepsza ofertą w cenie 1000zł. Konkurencja nie ma maszyn elektronicznych w tej cenie. Maszyna szyje bardzo dobrze od cinkich do bardzo grubych. Miałem przypadek kiedy klientce która chciala kupić maszyne pokazałem jak szyje spody spodni jeansowych. Klientka nie miała więcej pytań, ł tylko zakupiła maszynę.
    Jeśliby porównywać maszyny elektroniczne to nalezy orównac Hysqvarne Emeraldę 183 , Berninę 92e i Brothera nv-50.
    Nv-10 to taka okrojona nv-50 bez ściegów ozdobnych i alfabetu.
    Ma tylko 16 sciegów( 3 rodzaje dziurej, ryglowanie) szuje bez pedalu, pozycjonowanie igly.
    Prosze nie pytac co lepsze husqvarna czy brother. To są firmy. Porównywac można wybrane modele maszyn.
    Pozdrawiam
    P.S. Przy zakupie maszyn Brothera szycia proszę pytać sprzedawców czy maszyny posiadają instrukcje po POLSKU i jak jest z serwisem.
    agamon

  12. #452

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź.
    Prawdę mówiąc nie szukałam maszyny elektronicznej lecz w pewnym sklepie polecono mi brothera nv10 jako najlepszą w danym przedziale cenowym ....
    Interesuje mnie czy jest jakaś maszyna godna polecenia, która byłaby w tej chwil lepsza od brothera w cenie do 1500zł.
    Agamonie jesli masz siłę kontynuowac, proszę o kolejną odpowiedź ;}
    Ja nie znam się dośc aby oceniac sama....dlatego też potrzebuje, aby mi powiedziano konkretnie co jest najlepsze .

    Pozdrawiam

    Katarzyna

  13. #453

    Domyślnie

    Za 1700zł. jest nv30. Ma 70 ściegów, plastikowy kołpak i inny typ samonawlekacza( od hafciarek-rewelacja)
    taki przykład : małżeństwo w wieku okołoemerytalnym wybiera maszyne do szucia. Klientka chce nv10 , ale mąż tej pani zadaje pytanie czym sie różni nv30 od nv10. Bo różnice w cenie widzi nv10- 1300zł a nv30 - 1700zł. Więc za co się płaci 400zł więcej.
    Odpowiedziałem ,że ilością ściegów, kołpakiem i nowszym nawlekaczem igły. Klient poprosił o zademonstrowanie działanie jednego i drugiego samonawlekacza. Po pokazie decyzja byla krótka - "Bierzemy nv30". Żona do męza - "ale to 400zł. więcej". Mąż odpowiedział - " Kochanie ty już nie będziesz miała lepszych oczu" Klietka , która stała z boku, skomentowała to tymi słowami: " Nie każda ma takiego męża "
    Coś ma się pokazać nowego w Janome. ale czekamy.
    pozdrawiam
    agamon

  14. #454

    Domyślnie

    ok

    W takim razie moja sytuacja jest jasna...zabieram się za nv 10, gdyż 700 zł różnicy to wiele, a skoro Agamonie - Nie polecasz nic innego w tej cenie....Jutro pewnie wybiorę się do sklepu;]

    Dziękuję i Pozdrawiam

    Katarzyna

  15. #455
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mnowicka

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam.
    Zauważyłam, że na tym forum wiecej można znaleźć informacji o maszynach niż o ogrzewaniu solarnym o którym chciałam się cos wiecj dowiedzieć nie znalazlam informacji o dofinansowaniu tego typu ogrzewania z funduszy lub samorzadow a wiele o tym słyszałam i nie wiem czy jeszcze ten program funkcjonuje. Jeśli wiecie coś na ten temat to z góry dziękuję za informację.
    A przy okazji ja mogę się pochwalić, że mam Bernina E92. Bardzo dobra maszyna, więc mogę ją polecić Pani Katarzynie, która szuka maszyny. Ja na swojej maszynie dużo szyję i czesto. nie narzekam na nią, dla mnie idealna.
    Pozdrawiam,
    Malgorzata

  16. #456
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lucyna2

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Huskystar E10 nie jest już dostępny?

    Witam

    Chcę kupić maszynę do szycia w cenie ok. 500 zł. Po przeczytaniu forum już prawie zdecydowałam się na Huskystar E10 jednak pani w sklepie powiedziała mi że ten model wyszedł z użycia i że na jego miejsce pojawił się Husqvarna redstar R10. Czy to prawda? i czy warto kupić R10, a może lepiej jednak kupić Janome 1012?

    pozdrawiam
    Lucyna

  17. #457
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chwytacz

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Słyszałem że te nowe husqvarny to jakies badziewne podrobki, ale nie dam sobie glowy uciac, w tym przedziale cenowym to albo Janome 1012 albo Brother LS2125, obsługa banalna i jakość podobna.
    Wielki mały człowiek ~~

  18. #458

    Domyślnie

    Zwróć uwagę na Janome 2041 lub Elna 2100 .
    Kosztują 599 pln , ale będziesz napewno zadowolona.

    Pozdrawiam

  19. #459

    Domyślnie

    J1012 jest sprawdzony no i w listopadzie mając kupon rabatowy z BURDY można go kupić z 5% upustem. Czyli 500zł - 5%
    Natomiasr R10 jest nowością i pisanie że to jest cymes czy badziewie jest nie prawdą , Poprostu nowość.
    E 10 były dobre i sprawdzone też nie orginalne Husqvarny tylko "made in china" ale sprzedawane w kanale dystybucyjnym Husqvarny. Pamiętam jak się pojawiły , tez był szum . A to ze nie ma loga Husqvarny . A to ze nie pisze husqvarna. Ostatnia cena to 549zł.
    agamon

  20. #460

    Domyślnie CO TO ZA MARKA JANOME?

    JESTEM NA ETAPIE ZAKUPU MASZYNY DO SZYCIA. SZUKAM CZEGOŚ SOLIDNEGO. CZY WARTO KUPIC MASZYNE FIRMY JANOME. NIE ZNAM SIE ZBYTNIO NA MASZYNACH I NIE WIEM CZY PÓŹNIEJ NIE BĘDZIE PROBLEMU Z SERWISEM. WKONCU NIE JEST TO SINGER CZY ŁUCZNIK.

Strona 23 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony