dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 47
Pokaż wyniki od 921 do 936 z 936
  1. #921
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mays

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda nie mniej jednak może ktoś mi odpowie.
    Planuję otworzyć małą firmę -pracownię krawiecką i mam wiele dylematów co do wyboru maszyn.
    W chwili obecnej poważnie myślę o:
    coverlocku pfaff 3.0
    maszynie pfaff expression 4.2 (ze względu na dekoracyjne ściegi (ubrana dla dzieci), mimo b. drogich dodatków tj. stopki
    i hafciarce brother NV 750E + program PED Plus

    Czy sprawdzą się te maszyny, czy może w tych cenach powinnam rozważyć inne modele? Nie będą eksploatowane w systemie akordowym przez 8h dziennie, tylko przez jedną osobę, może kiedyś dwie.

    Do tej pory szyłam na Łuczniku 875 (made in Poland) średnia jakość, przy szybszym szyciu zrywa nitkę, transport materiału pod stopką nie prosto, lecz pod małym skosem, co utrudniało szycie. owerlok marketowy, szyje, obcina ale jakość szwu marna.

    Bardzo proszę o odpowiedz, bo chciałabym podjąć dobrą decyzję

  2. #922
    Banned
    gosiaka1

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja mam łucznika ale to tylko taka do zwyczajnych potrzeb domowych-skrócenie spodni, zwęrzenie bluzki, sprawuje się dobrze.

  3. #923
    Banned
    morlino

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-554
    Posty
    12

    Domyślnie

    Może singer-dobra niemiecka marka-ja mam singera i jestem zadowolona, z cześciami tez nie ma problemu a i koszt samej maszyny nie zwala z nóg.

  4. #924

    Domyślnie

    Moja babcia szyje ale na takiej starej maszynie z duszą!

  5. #925
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aldona34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    61-825
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja mam swój zakład krawiecki i wiele urządzeń i maszyn zamawiałam od firmy Hillob z Gdyni. Mają oni chyba wszytsko i kazdy znajdzie coś dla siebie. OStatnio też kupowałam od nich overlocka HIGHLEAD GM288-501 GM288-501 dobre urządzenie i szybko sie na nim szyje.

  6. #926
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    umqondo

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Jestem nowym na tym Forum i potrzebuję pomocy w doborze maszyn do renowacji tapicerki samochodowej dla nowo powstającej firmy .

  7. #927
    Banned
    gosiaka1

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    14

    Domyślnie

    Te nowe maszyny w niczym niestety nie przypominają tych starych poczciwych sprzętów.

  8. #928

    Domyślnie

    Poszukuję maszyny do szycia i słyszałem że Singer to jest dobra marka w tych produktach. Miał ktoś może do czynienia z Singer 4423 bo opinię na http://czymszyc.pl ma dosyć dobrą?

  9. #929
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maciek_slupsk

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    2

    Domyślnie Łucznik KL.86

    Cytat Napisał agamon Zobacz post
    Ja się zajmuje od ponad 20 lat maszynami do szycia jesli macie jakieś pytania chętnie odpowiem
    pozdrawiam
    agamon
    Witam mam problem z moim wiekowym łucznikiem 86, nie mam dostępu do mechanika, Maszyna szyje ale przy największym zygzaku nie wiążę prawej części ściegu, nie wspomnę o szyciu nicią podwójną, kolejna sprawa to to że coraz częściej łamie mi igły zwłaszcza przy szyciu wstecz, maszyna wydaje mi się że jest prze ze mnie sukcesywnie konserwowana, co dwa tyg. jest silnie odkurzana i oliwiona, dbam o nią jak tylko mogę, ale czasami doprowadza mnie do szału, szyję dość często z kilka rzeczy w tygodniu, od spodni po dziecięce ciuszki. silnik również siada, czy jest sens naprawy tej maszyny czy lepiej zainwestować w coś nowszego. Pozdrawiam

  10. #930

    Domyślnie

    Dołączę do postu, również szukam maszyny do szycia, ale tańszej, tak do max. 300 zł.

  11. #931
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maciek_slupsk

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    zależy czego oczekujesz od maszyny jaka ma być, ile ściegów potrzebujesz, co będziesz nią szyć
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 22-02-2017 o 11:58 Powód: Reklama

  12. #932
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mmidnas6

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-505
    Posty
    1

    Domyślnie

    Super maszyny szwalnicze znajdziecie na [MODEROWANO]

    Firma zajmuje się dystrybucją oraz serwisowaniem przemysłowych maszyn do szycia i zdobienia tekstyliów, tj. drukarek DTG i hafciarek przemysłowych.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-10-2015 o 10:46 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  13. #933

    Domyślnie

    Najlepsza taka stara po babci.

  14. #934

    Domyślnie

    stara niemiecka

  15. #935
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    super nowa

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-179
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie zgodzę się z gosiaka1, że nowe maszyny w niczym nie przypominają tych dobrych starych. (Chyba, że mówisz o nowych maszynach starych firm jak np Łucznik, która nie jest już polską firmą i faktycznie jakość tych maszyn jest teraz zdecydowanie gorsza). Uważam, że nowe maszyny maja o wiele większy potencjał niż starsze, kiedyś nie było tylu możliwości ile teraz daje nam np maszyna komputerowa. Dodaje pierwszy lepszy filmik z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=QHi8JmuZpdU Czy nasze babcie miały takie możliwości? Jeśli nie kupi się pierwszej lepszej maszyny z marketu tylko poczyta trochę przed zakupem i zainwestuje się w nią trochę więcej na prawdę można zakupić maszynę dobrej jakości, która nas nie zawiedzie. Zajmuje się szyciem zawodowo więc wiem, co mówię. Pozdrawiam:

  16. #936
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    super nowa

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-179
    Posty
    2

    Domyślnie

    jeśli chodzi i tapicerkę samochodową , to możesz spróbować w nitexplus poznań , oni maja maszyny do ciężkiego szycia , potrójny albo podwójny transport

Strona 47 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony