dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie domek narzędziowy a pozwolenie/zgoszenie ?

    Mam takie pytanko. Czy kupując domek narzędziowy, taki drewniany a la z Castororamy muszę to gdzieś zgłaszać ?
    Pozdrawiam,
    Nadia

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    ...obiekcie małej architektury – należy przez to rozumieć niewielkie obiekty, a
    w szczególności:
    a) kultu religijnego, jak: kapliczki, krzyże przydrożne, figury,
    b) posągi, wodotryski i inne obiekty architektury ogrodowej,
    c) użytkowe służące rekreacji codziennej i utrzymaniu porządku, jak: piaskownice, huśtawki, drabinki, śmietniki;
    Moim zdaniem, mozna to pod taki zapis "podciagnąć" - czyli nie potrzeba ani zgłoszenia, ani pozwolenia.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki wielkie! Właśnie też liczyłam podciągnąć to pod ten zapis. Chociaż muszę pryznać, iż to wszystko pogmatwane Dlaczego mogę wybudować oranżerię przydomową bez pozwolenia, a wiatę już nie? [/url]
    Pozdrawiam,
    Nadia

  4. #4

    Domyślnie

    Hej Sory, że odkopuję taki stary temat, ale ponawiam pytanie. Czy nadal jest konieczne informowanie kogoś? Coś się w tej kwestii może zmieniło? Bo chcę sobie postawić domek podobny do tego http://focusgarden.pl/domek-factor-8x6-keter-p-801.html
    Ostatnio edytowane przez RybakRek ; 22-09-2015 o 14:37
    Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony