dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 95
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nieraz coś się usłyszy zabawnego w autobusie, coś śmiesznego padnie w rozmowie, ktoś coś opowie. To są perełki,które warto tu zachować dla potomności. Nagrody czekają na forumowiczów, którzy mają dobry słuch na zasłyszane, a ciekawe, śmieszne, zaskakujące.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Redakcja dnia 2003-05-27 16:33 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Z życia wzięte
    Ubierałem dzieci przed wyjściem do przedszkola i mówie do syna (3,5 roku) ubieraj kurtkę! wskazując na polar.
    On na to:"nie wiesz tata że to polar??? No!!! Kto Ty jesteś polar mały...." )

    NAGRODA! PROSIMY O ADRES

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: redakcja dnia 2003-05-28 12:05 ]</font>

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sonjal

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szkoła to Matrix - powiedział Czarek Pazura

    NAGRODA! PROSIMY O ADRES

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Redakcja dnia 2003-05-28 12:05 ]</font>

  4. #4

    Domyślnie

    Gdzieś usłyszałam taką myśl:
    "Świat wcale nie jest zwariowany, choć nie jest dla ludzi normalnych. Jest dla znormalizowanych"
    Czasem ją sobie powtarzam ...:]

  5. #5
    res
    Guest
    res

    Domyślnie

    Budowa i picie: Kowalski nie wylewa za kołnierz. Przyda mu się posadzka samopoziomująca.

  6. #6

    Domyślnie

    Teoria to jak sie wie wszystko a nic nie dziala. Praktyka jest wtedy jak wszystko dziala a nikt nie wie dlaczego. My laczymy teorie z praktyka - nic nie dziala i nikt nie wie dlaczego

    D.

  7. #7

    Domyślnie

    stary żart o majstrach:

    Dwa razy przycinali deskę i jeszcze za krótka ...

  8. #8

    Domyślnie

    Będąc przeziębioną udałam się do lekarza.
    W poczekalni tłum ludzi.Przed wyjściem z gabinetu pani doktor miała zwyczaj podawać nazwisko kolejnej osobym więc mówi do mnie SZAL.
    Ja wychodzę i w poczekalni mówię SZAL....SZAL....
    Ludzie zdziwieni patrzą, a ja odwracam się by powiedzieć, że nie ma takiego pacjenta..... Wymowny gest pani Doktor wskazujący na pozostawiony przezemnie szal na krzesle wyjaśnił wszystko.
    PZDR-KA
    ENGI

  9. #9

    Domyślnie

    Moja mama bywa często zaaferowana różnymi sprawami, a co za tym idzie rozkojarzona. A to prowadzi do śmiesznych sytuacji.

    W sklepie mama pokazuje na odświeżacz powietrza i pyta:
    - Jaki to zapach?
    - Bez - mówi sprzedawczyni.
    - Jak to - BEZ zapachu?!

  10. #10

    Domyślnie

    Uwaga świńskie!!!!!

    Będąc wczoraj w Krakowie zawitałam do McDonalda. Zamówiłam, na bułę musiałam chwilę poczekać, a że zamówiłam jeszcze loda miła pani kaserka pyta się mnie: "Czy teraz mogę zrobić Pani loda?"


  11. #11

    Domyślnie

    Na granicy Mazowsza i Podlasia leży urocza miejscowość LIW(zamek ,Królowa Bona,rzec by można historia).Czasami zdarza mi się tamtędy przejeżdżać i zawsze zadaje sobie pytanie:
    Where do you live?
    Na które zaraz sam sobie odpowiadam:
    Im live in Liw.

    HEJ!

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Dziuba, dobre!
    A to mi się skojarzyło:
    Kiedyś pracowałam na lotnisku międzynarodowym i żeby dostać się do strefy wolnocłowej przechodziło się przez bramkę, którą strażnik musiał otworzyć naciskając guziczek i wtedy odzywał się brzęczyk i bramka się otwierała. Moja koleżanka chcąc przejść zawsze wołała do żołnierza z uroczym uśmiechem:
    "Dzień dobry, może mnie pan bzyknąć?!"

    Ketiso, pała z angielskiego!

  13. #13

    Domyślnie

    ja jak idę w pracy do innego pokoju, żeby coś wysłać mówię, że "Idę się puścić"

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    Menel na dworcu od mojego kolegi "Kły cię swędzą, podrapać cię trochę?"

  16. #16

    Domyślnie

    "...gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr...."

    zasłyszane kiedyś w radiu

    snow
    ...gust jest kwestią ... gustu??

  17. #17

    Domyślnie

    Jagna .Poprawię się-jak sobie coś zjem .

    Często w okolicach gdzie powstają nowe domy można zauważyć następujący komunikat(umieszczony na drewnianej tablicy czy czymś podobnym),a mianowicie "sprzedam działki".
    Zastanawiam się wtedy czy to nie jest zakamuflowany dealer narkotyków.
    HEJ!

  18. #18

    Domyślnie

    "każdy Polak zna się na polityce, medycynie i BUDOWNICTWIE"

  19. #19

    Domyślnie wesłe

    Wsiada wesoła 18-to latka do tramwaju, mina jej szybko pobladła, gdyż wszystkie miejsca zajęte.
    - Bardzo Państwa przepraszam, czy mógłby mi ktoś ustąpić miejsca, bardzo źle się czuję i jestem w ciąży.
    Ale nikt nie chce ustąpić miejsca. Po pewnej chwlili wstaje 80-letnia babcia i mówi siadaj na moje miejsce. 18-ka usiadła, a babcia pochyliła się nad nią i pyta:
    - Pani dawno w ciąży?
    - Oj, chyba z 15 minut, jeszcze mi się nogi trzęsą.

  20. #20

    Domyślnie z ogłoszeń

    " niewykończony dom sprzeda wykończony właściciel"

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony