dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie nie moge sie zdecydowac!

    Nie moge sie zdecydowac jakie fronty do szafek kuchennych wybrac. Mam dwie wersje i obydwie mi sie podobaja. Pomózcie!
    Pierwsza wersja to dolne szafki zebrano a gorne i taka wiszaca witryna w kolorze kawy z mlekiem gladkie
    wersja pierwsza


    wersja druga


    dodam ze witryna jest poczesci przeszklona z ramka aluminiawa i taka tez jest jedna gorna szafka. paski oczywiscie w poziomie.
    Mam czas do poniedzialku. Pomozecie?

  2. #2

    Domyślnie

    Zebrano jest ładne, ale moim zdaniem musi być wyjątkowo dobrze dopasowane do wnętrza, bo może przytłoczyć.
    Widziałem ostatnio kuchnie z orzecha amerykanskiego bodajze. To byl lepszy kompromis miedzy wyrazistoscia a nienachalnoscia, ze sie tak wyraze

  3. #3

    Domyślnie

    Ja obstawiam zebrano, ale to prawda, że taki wyraźny wzór wymaga dyscypliny w reszcie - dotyczy to nie tylko całej aranżacji, ale i dodatków. Pytanie - czy to jest dla Ciebie ok.
    Ale za to jaki ładny moze byc!

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się bardziej podoba zebrano, ale jak znam siebie to do kuchni wybrałabym drugi wariant - napewno spokojniejszy i może się tak łatwo "nie znudzi"
    w kuchni będę miec tradycyjnie, za to szafki do łazienki i ubikacji - będą coś w stylu zebrano.

  5. #5

    Domyślnie

    wersja nr 2 jest dużo bezpieczniejsza
    1 może stworzyć widok misz maszu

  6. #6

    Domyślnie

    Mam wersję dwa, lub bardzo podobną w sieni. Potwierdzam - bezpieczna w aranżacji. Mozna dostawić sporo dodatków i nie zabałaganisz przestrzeni. Kuchnie da Ci jasną (jesli nie planujesz samego ciemnego ) w przeciwieństwie zerbano (tak mi sie wydaje). W każdym razie ja przedpokój mam widny i jasny, wydaje się większy.
    W ogóle wersja 2 bardziej mi się podoba, zebra szybko wyjdzie z mody.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziekuje za pomoc. Troche mi ulatwiliscie i mysle ze wybiore 2 wariant a zebrano wstawie do lazienki z biala glazura. Tak, tak chyba zrobie. Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    A mi się podoba 1

  9. #9

    Domyślnie

    Monika B czy masz jakies zdjecia swojego przedpokoju? Jesli tak to poprosze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony