Witam wszystkich Forumowiczów !!

Na wstępie pragnę dodać, iż jestem nowym użytkownikiem i jeszcze nie za bardzo ogarniam całe forum. Oczywiście użyłem "szukajki" ale nie za bardzo mi pomogła.

Mianowicie chciałbym się zapytać, czy moglibyście mi pomóc w wyborze parasola ogrodowego, który mógłbym bez obaw umieścić na tarasie ?? Na pierwszy rzut oka sprawa wygląda dość prosto, ponieważ jest szeroki wybór w zakupie parasoli ale niestety dom mam na górce i bardzo często wieją silne wiatry. Miałem wcześniej parasol konstrukcji metalowej i był przymocowany w następujący sposób: na środku drewnianego stołu, na tarasie rzecz jasna, wywierciłem dość duży otwór i w ten otwór włożyłem parasol. Po kilku bardzo wietrznych nocach owy parasol po prostu złamał się na pół. Na szczęście nie powybijał mi okien w domu ! Na jakiś czas dałem sobie spokój z tym "luksusem" ale znowu naszła mnie ochota na zakup i posiadanie takiego parasola. I moje pytanie do Was brzmi: czy orientujecie jaki byłby bardzo dobry parasol i jak go porządnie przymocować żeby powyższa sytuacja się nie powtórzyła ?? Bardzo proszę o pomoc, bo nigdzie jej nie mogłem uzyskać.