dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 226 z 226

Temat: Ogród z psem

  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraania Zobacz post
    Zaraz znajdę jakieś zdjęcie z siatkami.

    Dzięki za pomysł z siatką i kostką: przekażę znajomym - może z ich psem też się sprawdzi.
    Ależ pięknie usytuowana działka! W takim sąsiedztwie pokłady wyglądają rewelacyjnie.

  2. #222
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kraania
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    192

    Domyślnie

    Absolutni nie zgadzam z opinią Mariana_D! Można mieć i psa i ogród! Tylko obu trzeba poświęcić czas. nie wiem komu bardziej I żeby nie było, że mój pies nie ma nigdzie wstępu

  3. #223
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraania Zobacz post
    Absolutni nie zgadzam z opinią Mariana_D! Można mieć i psa i ogród! Tylko obu trzeba poświęcić czas. nie wiem komu bardziej I żeby nie było, że mój pies nie ma nigdzie wstępu
    Sorry za oftop... Berneńskie piekne )

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraania Zobacz post
    Absolutni nie zgadzam z opinią Mariana_D! Można mieć i psa i ogród! Tylko obu trzeba poświęcić czas. nie wiem komu bardziej
    Pewnie że można. Ale pod warunkiem że "pies jest jedną z ważniejszych części mojego życia" i zajmujemy się nim na okrągło. Takich ludzi nie brakuje.
    Ale jeśli pies ma po prostu być, to nie ma szans na ogród i psa w jednym miejscu.

  5. #225
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kraania
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marian_D Zobacz post
    Pewnie że można. Ale pod warunkiem że "pies jest jedną z ważniejszych części mojego życia" i zajmujemy się nim na okrągło. Takich ludzi nie brakuje.
    Ale jeśli pies ma po prostu być, to nie ma szans na ogród i psa w jednym miejscu.
    No cóż, i znowu się nie zgadzam z tą opinią. Mam małe dziecko, psa, pracę zawodową no i oczywiście dom i ogród . I właśnie po to, żeby wszystko było w jakiejś równowadze pies był szkolony. Nie wyobrażam sobie inaczej. Nasza sunia dzięki temu wie co jej wolno a co nie. I teraz po prostu jest .
    Ostatnio edytowane przez kraania ; 20-12-2011 o 14:04

  6. #226
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Mamy prawie dwuletnią suczkę, owczarka niemieckiego, niestety robi dużo szkód w ogrodzie, kopie wszystko gdzie popadnie, o załatwianiu się nie wspomnę. Postanowiliśmy odgrodzić ogród od frontu domu z jednej i drugiej strony. Może macie jakieś przykładowe zdjęcia jak to uczynić? Postaram się wstawić fotki tych miejsc.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony