dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie schody ,pomocy

    Czy ma ktos namiary na firme ktora robi schody na beton + barierka chromowa + drewno? w dobrych cenach? najlepiej z woj slaskiego
    mialem pare wycen po 14 tys i 17 to jest chore, za metr barierki chca 900zl pomocy

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Myśmy okładali schody zabiegowe: stopnice - jesion, podstopnice- buk, do tego pręcz stalowo drewniana. Schodków mamy 17. W czerwcu 2005 cena 9000zł.
    Firma MERA miejscowość Lewin Brzeski tel. (077)4128970, 4128106
    www.mera.pl
    Z wykonania jesteśmy zadowoleni.

  5. #5

    Domyślnie

    Mogę polecić dobrego stolarza od schodów w Czwie,
    oto numer tel. 608583004 oraz adres e-mail: [email protected]
    strony nie ma ale z tego co wiem może przesłać zdjęcia "swoich" schodów drogą elektroniczną.
    Przypomniało mi się jeszcze, że ten stolarz robi komputerową wizualizacje schodów.
    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anoolka
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie Jakie schody?

    Witam

    Pierwszy raz pisze na forum. Chcialam zapytac czy lepiej zrobic schody wylewane z betonu, a pozniej oblozyc, czy dac gotowe drewniane? Co jest tansze?

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego jakie chcesz schody ale wydaje mi się, że schody samonośne będą tańsze.
    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  8. #8

    Domyślnie

    Daroll napisał:
    Czy ma ktos namiary na firme ktora robi schody na beton + barierka chromowa + drewno? w dobrych cenach? najlepiej z woj slaskiego
    mialem pare wycen po 14 tys i 17 to jest chore, za metr barierki chca 900zl pomocy
    szlag mnie trafia jak czytam takie wypowiedzi inwestorów. Co jest chore, jakie są dobre ceny, ile to ma kosztować?
    za jeden metr barierki nierdzewnej chcą 900 zł ? przecież to jest tanio,
    Daroll nie możesz narzucać wykonawcy ile ma zarabiać i ile ma za daną usługę skasować, powinieneś napisać że Cię na takie schody nie stać i koniec kropka, Szukasz tańszych rozwiązań.
    Ja sam robię schody drewniane z różnymi barierkami( stal nierdzewna, kuta,mosiądz, szkło, skóra ratan itp) nierzadko schody kosztują ponad 40 tys złotych , rzadko 15 tys złotych, i ja też buduję teraz dom i nie stać mnie na pewne elementy wyposażenia i instalacji( nie będę miał pompy ciepła bo jest dla mnie za droga, instalację wentylacji z rekuperatorem będę robił sam, bo te wyceny które otrzymałem były dla mnie za drogie), nie mówię że instalatorzy pomp ciepła są chorzy bo rządają 60 tys za pompę ciepła....
    To tak pod rozwagę,
    Pozdrawiam
    mario345

  9. #9

    Domyślnie

    Co się tak denerwujesz, przecież Daroll nie mówi złego słowa o wykonawcach, ani ich cenach, po prostu nie ma tyle pieniędzy i usiłuje znależć alternatywę. Chłop nie ma tych 15 000 zł. albo mu się to wydaje zbyt drogo i szuka dalej, przecież ma prawo. Wyluzuj.

  10. #10

    Domyślnie Re: Jakie schody?

    Cytat Napisał Anoolka
    Witam czy lepiej zrobic schody wylewane z betonu, a pozniej oblozyc, czy dac gotowe drewniane? Co jest tansze?
    Tańsze tylko drewniane - obłozenie betonowych kosztuje tyle, co postawienie drewnianych.
    Co jest lepsze - poszukaj na forum - niektórzy mówią, że drewniane:
    skrzypią,
    jeżeli są bez podstopni budzą lęk psów i rodziców o swoje pociechy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony