dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 55
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.084 z 1084
  1. #1081
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Hej, jest tam ktoś jeszcze ze starych czasów?

  2. #1082

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam Zobacz post
    Hej, jest tam ktoś jeszcze ze starych czasów?
    Witaj
    Dostałam powiadomienie ,ale nie wiem,o jak stare czasy Ci chodzi??

    Jak się ma Twój "napatyczak"? Nasz wygląda jak beczkowóz !!! Jest po terminie i nie możemy się doczekać wyżrebienia. Ale nasz cudak wszystko musi po swojemu...

    Pozdrawiam ,życzę całej koniarskiej braci udanego sezonu -jeżdzieckiego i budowlanego (blee ) .

  3. #1083
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agata_80

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-314
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ciekawy temat biorąc pod uwagę portal, w którym znajduje się forum
    Ja interesuję się jeździectwem i cieszy mnie,że na forum znajdują się osoby podzielające moją pasję

    Do zainteresowanych: ostatnio odkryłam fantastyczny internetowy sklep jeździecki ( moderowano)
    Mają bogatą ofertę na sprzęt i akcesoria jeździeckie a dla stałych klientów atrakcyjne promocje polcam drodzy koledzy
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 08-06-2016 o 06:29 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  4. #1084

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata_80 Zobacz post
    Ciekawy temat biorąc pod uwagę portal, w którym znajduje się forum
    Ja interesuję się jeździectwem i cieszy mnie,że na forum znajdują się osoby podzielające moją pasję

    Do zainteresowanych: ostatnio odkryłam fantastyczny internetowy sklep jeździecki ( http://www.sprzetjezdziecki.com )
    Mają bogatą ofertę na sprzęt i akcesoria jeździeckie a dla stałych klientów atrakcyjne promocje polcam drodzy koledzy

    To również mój ulubiony sklep! Najlepiej zapisać się na newsletter, czasami przesyłają fajne oferty Ostatnio wyhaczyłam w promocji super rękawiczki jeździeckie [moderowano Teraz poluję na nowe bryczesy, najchętniej ze dwie pary Mam nadzieję ze zrobią letnie przeceny
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 08-06-2016 o 06:29 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

Strona 55 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony