dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Schody TEKO

  1. #1

    Domyślnie Schody TEKO

    www.teko.net.pl
    Czy ktoś ma, użytkuje? Proszę o opinie, widzieliśmy te schody w salonie firmowym i prezentują się dużo lepiej niz na zdjęciach, wyglądają na porządne, cena też nie jest zbrodnicza, poza tym świadczą serwis, renowację itp.
    Pozdrawiam, Ada

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wyglądają żle, natomiast ceny katalogowe mogą wprowadzić w bład - najlepiej skontaktować się i zlecić wycenę - jest (była) bezpłatna. W moim przypadku okazało się, że cena w stosunku do katalogowej się podwoiła..., do tego dochodzi cena balustrady i mit taniości prysł. Ale zaznaczam, tak było w moim przypadku - dosyć skomplikowanych schodów.

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie Teko robiło mi wycenę, za same schody nie wyszło najgorzej, natomiast mamy ponad 15mb balustrady (antresola + klatka schodowa na górze + wzdłuż schodów) i z balustradą wyszło ok. 26 tys. Może na pierwszy rzut wydaje się to sporo, ale braliśmy pod uwagę w sumie najdroższą opcję barwionych schodów, najdroższą balustradę - i ta cena w porównaniu z ofertami innych firm nie jest najwyższa.
    Pozdrawiam, Ada

  4. #4

    Domyślnie

    Ceny maja straszne ,ja mialem taka wycene: 14 stopni + podest + balustrada
    17 tys. Balustrady 5 m.pozdr

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    a kto może polecić inną, tańszą firmę
    byle nie sprzedawali badziewia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daroll
    Ceny maja straszne ,ja mialem taka wycene: 14 stopni + podest + balustrada
    17 tys. Balustrady 5 m.pozdr
    Hihihi, ja mam wycenę z Marchewki - 17 stopni, bez podestu, 15 mb balustrady, 49 tys.
    Pozdrawiam, Ada

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem świeżo po wyborze schodów i wierzcie mi, że prześledziłem wszystko co możliwe
    Sam zdecydowałem się na schody firmy:
    http://www.zlem.com.pl/

    Warte rekomendacji są też:
    http://www.rintal.pl/
    i polecane już http://www.schody.wroc.pl/

    Wszystkie (zabiegowe, 14-15 stopni z podestem, balustradą dług. 5-6 m) w cenie od 11-15.000 zł

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał bingo-ada Zobacz post
    www.teko.net.pl
    Czy ktoś ma, użytkuje? Proszę o opinie, widzieliśmy te schody w salonie firmowym i prezentują się dużo lepiej niz na zdjęciach, wyglądają na porządne, cena też nie jest zbrodnicza, poza tym świadczą serwis, renowację itp.
    Podciągam wątek - ktoś może ma? Co sądzicie o firmie? Ja bym chciała od nich barierkę szklaną....
    Pozdrawiam - Malwes.

    "...Nie mam nic przeciwko aby moi synowie wyrośli na ludzi, którzy uważają, że urządzanie domu polega na ustawianiu regałów na książki..." (by B.J.)

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blackluk
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    tym razem ja podbijam jestem zainteresowany schodami z tej firmy. Zmartwił mnie jeden z wątków znalezionych na necie ze schody trzeszczą i sie rozwarstwiają. Co prawda to bodajże 3 opinie jednak to martwi. Proszę o wypowiedzi wszystkich którzy maja schody z tej firmy.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blackluk
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    I co nikt nie ma schodów tej firmy? Zrobili mi wycenę, jest do przeżycia. Jestem z Krakowa i to dodatkowy atut, bo są na miejscu. Za 14 stopni zabiegowych plus barierka wyliczyli 13 000. Proszę może wreszcie ktoś się wypowie kto ma schody od nich

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar duss
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Dzielnica
    Ciężkowice
    Posty
    111
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie.... ja mam od nich balustrade szklana i jestem bardzo niezadowolony z obsługi klienta przez tą firmę.
    Ostatnio edytowane przez duss ; 04-11-2014 o 08:35
    Moj dziennik budowy
    Dom:
    Jest Stodoła pow.grz. 292m2,całkowita : 550m2, płyta fund. z odizolowanym gruntem 20 cm EPS,ściany silikat 24 + 20cm styro 0,031 grafit od samych fundamentów, okna 3-szyby, drzwi Delta Prestige Ud 0,64, Brama Horman.
    Dach: OSB22PW,Montana ScalaPlastic + ~30cm piany,Fakro FTT-U6,Czarny Lindab,
    CO: 100%podłogówka + PE 18kW, reku,
    Wew: KNX, alarm Grade II, multiroomy ,and HOTSPRING
    start: 14-05-2012, koniec: ~ 02.2014;D OZC~?? kWh/m2.

  12. #12

    Domyślnie

    Tak czytam i trochę się zastanawiam. Wybudowałem dom niedaleko samej fabryki. Zamówiłem w Teko podłogi. Obsługa i wszystkie formalności wydały mi się OK. Zobaczymy przy montażu.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał bingo-ada Zobacz post
    Hihihi, ja mam wycenę z Marchewki - 17 stopni, bez podestu, 15 mb balustrady, 49 tys.
    To zupełnie jak 4mb samochodu Dacia kosztuje 40k, a takie samo 4mb BMW już 140k
    a przecież to samochód i to samochód.. tak jak to balustrada i to balustrada

  14. #14

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić Teko. Zamówiłem schody, podłogi i balustrady i jestem zadowolony Żona natomiast zakochała się w stole, który zobaczyła w fabryce i pewnie nie da mi spokoju aż go nie kupię. Co do cen nie są najtańsi ale do najdroższych też nie należą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony