dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85
  1. #81

    Domyślnie chinski gres polerowany

    witam jestem posiadaczem tego badziewia kolor braz 60/60 problem jest taki ze domyc tego sie nieda po umyciu zostaja mazy za kazdym razem trzeba by bylko go polerowac na sucho niema polysku
    wydaje mi sie ze problem plega na tym ze po montazu nie został usuniety wosk tylko zaraz zainnpregnowany srodkiem hg niewiem co ztym zrobic chyba najlepiej zerwać ma jeszcze pomysl zeby go wypolerowac pasta polerska do samochodów i polerką mechaniczna tylko niewiem jaki bedzie efekty i czy niezrobi sie ślizgi jak cholera
    jesli macie jakies doswiadczenie lub pomysly prosze o porade
    giemzowka

  2. #82

  3. #83

    Domyślnie

    jesli tak dobrze sledzisz forum po powiedz mi w ktorym z tych tematow jest o gresie ktory bez usunięcia wosku zostal zainpregnowany????????????????
    pozdrawiam
    giemzowka

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał giemzowka
    jesli tak dobrze sledzisz forum po powiedz mi w ktorym z tych tematow jest o gresie ktory bez usunięcia wosku zostal zainpregnowany????????????????
    pozdrawiam

    Tego musisz sobie poszukać osobiście, zwyczajnie przeczytać podane na tacy wątki

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał giemzowka
    jesli tak dobrze sledzisz forum po powiedz mi w ktorym z tych tematow jest o gresie ktory bez usunięcia wosku zostal zainpregnowany????????????????
    pozdrawiam

    Za podanie linków do wątków zazwyczaj się dziękuje....no cóż...

    Cieszynianka dobrze Ci napisała

    Cytat Napisał giemzowka
    witam jestem posiadaczem tego badziewia...
    Skoro sama twierdzisz, że jest to badziewie, to po co to kupowałaś?
    Pozdrawiam

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony