dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie okiennice z napędem elektrycznym?

    Witam doświadczonych budowniczych !!!

    Jak wielu z nas tutaj, zakochana jestem w okiennicach. Niestety świadomość ich zamykania i otwierania codziennie odbiera mi przyjemność ich potencjalnego posiadania.

    Czy ktoś z was ma może (lub planuje mieć) okiennice z napędem elektrycznym? Nie wiem czy to regularna cena, ale widziałam taki napęd za jakieś 900 zł na jedno skrzydło !!

    Jeżeli takie są naprawdę ceny, to chyba muszę się przekonać do rolet yhm...

  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem, że chcesz się przekonać do rolet elektrycznych.
    W pracy mam rolety bez napędu i codziennie rano muszę to paskudztwo otwierać. Zapieram się, owijam sznur wokół dłoni i ciiiiiągnę, i ciiiągnę
    Nie wyobrażam sobie tak w całym domu. A okiennice, cyk, cyk zamykasz i otwierasz

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    To znaczy masz okiennice z napędem elektrycznym? skoro mówisz, że to pyk pyk i zamknięte?
    Ja bym wcale nie chciała się przekonywać do rolet, no ale chyba ze względów finansowych chyba będę musiała

  4. #4

    Domyślnie

    Zamykanie okien tez kosztuje cię tyle wysiłku? Jak dla mnie porównywalna fatyga, też trzeba się nałazić po domu aby pozamykać okna otwarte na oścież
    Wyjątek stanowi okiennica tarasowa.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    no wiesz...w moim projekcie jest dosyć dużo okien i tarasowych również, codziennie otwierać i zamykać na zewnątrz okiennice np w zimę to nie jest nic przyjemnego. Z oknami to inna sprawa, nie otwierasz każdego, a poza tym robisz to w środku i np. nie mokniesz..
    Może jestem wygodnicka, ale wiem,że to będzie uciążliwe, dlatego chciałabym się poradzić kogoś kto ma takie okiennice z elektrycznym napędem

  6. #6

    Domyślnie

    Ja swoje okiennice otwieram i zamykam z wnętrza domu.

    Swoją drogą, na tarasach rolety też chyba musiałyby mieć jakieś wspomaganie elektryczne, bo ręcznie je podnosić to masakra

  7. #7

    Domyślnie

    Rolety zewnętrze sterowane elektrycznie, to super sprawa. O mało nie kupiłem domu z takimi historiami... Super, naprawdę. Jeśli masz kasę, rób to!!! Jeden lub dwa ruchy i rolety w całym domu zamknięte/otwarte.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    przecież jednym prostym aparatem za 90 PLN da się nawet zaprogramować ich samoczynne otwieranie i zamykanie o dowolnej porze każdego dnia tygodnia. i nawet z uwzglednieniem zmiany czasu na zimowy.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    a orientujecie się może w cenach tych napędów?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony