dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    witam,
    troszkę dawno tu nie zaglądałam
    Drzwi mam już skończone. Fotki obiecuję zamieścić, jak tylko je zrobię
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  2. #22
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  3. #23

    Domyślnie

    knifegirl, fajnie że drzwi pokazałaś. Czy to na górze to szczotki są? ja sie zdecydowałam do kuchni zrobić drzwi w kasecie, majster już się rozejrzal za kasetą i ma kupic. Mamy natomiast problem, bo skrzydlą drzwiowe nam zrobią nieco później - czy mozna zamontowac skrzydło jak już jest kaseta wstawiona i obudowana???? Wydaje mi się ze to tylko przykrecić wózki do skrzydła. Czy się mylę???

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał onna
    knifegirl, fajnie że drzwi pokazałaś. Czy to na górze to szczotki są? ja sie zdecydowałam do kuchni zrobić drzwi w kasecie, majster już się rozejrzal za kasetą i ma kupic. Mamy natomiast problem, bo skrzydlą drzwiowe nam zrobią nieco później - czy mozna zamontowac skrzydło jak już jest kaseta wstawiona i obudowana???? Wydaje mi się ze to tylko przykrecić wózki do skrzydła. Czy się mylę???
    onna, tak, zgadza się, to są szczotki. Co do montowania drzwi - też masz rację Bez problemu można założyć skrzydło, gdy kaseta jest zabudowana. Tak ja wspomniałaś, wystarczy przykręcić wózki do skrzyła.
    U nas właśnie tak było - Skrzydło założyliśmy na końcu, żeby się nie porysowało w trakcie zabudowywania kasety.
    Na tych fotkach są już listwy wykończeniowe, ale te przykleiliśmy oczywiście już na samym końcu, po zamontowaniu drzwi w kasecie.
    Jak będziesz już miała gotową konstrukcjęi, koniecznie wrzuć fotki
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  5. #25

    Domyślnie

    mam na razie kasetę przykręconą do sciany. jeszcze nie jest zabudowana i szczerze mówiąc wolalabym z zabudowaniem poczekać az przymierzymy drzwi. Drzwi maja być jakoś za tydzień. W tej chwili kaseta nie ma oparcie w podlodze żadnego - ten dolny róg nie jest przymocowany do nieczego, będą w tym tygodniu kładzione plytki to pewnie ją przyblokują podłogą, ale ciekawa jestem jak to wyjdzie końcowo. Wolalabym sprawdzić czy drzwi nie ocierają się o stelaż i wchodzą akurat w środek. Robiliście takie próby????

    swoją droga ciekawa jestem jak sie sprawdzą te suwane drwi w mieszkaniu. mój majster prorokuje że za 3 miesiące będe mial ich dość i że szkoda było kasy na to... Nie chciałabym, żeby tak bylo...

  6. #26

    Domyślnie

    Po zamontowaniu kasety, a przed zabudowaniem jej robiliśmy przymiarki. A z drzwi jesteśmy baaardzo zadowoleni, bo to naprawdę wygoda Tym bardziej, że tam nie dałoby rady innych zamontować, bo ciut przyciasno w tamtym miejscu.
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  7. #27

    Domyślnie

    Witam
    ja w wejściu do garderoby planuję szybe przesuwną chowaną w ścianie, udało mi sie kupić (choś przyznaję nie było to łatwe) okucia do szyby za 240 zł firmy laguna, resztę panowie sami zrobia z profili i gk. Wiem że ta firma ma też okucia do drzwi przesuwmych, a cena nie za duża. Szybe planuję zamówić u szklarza i myślę że 2 tyś za takie drzwi to przesada!!!

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wc20037

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie eclisse montaż na panelach?

    Witajcie! Kupiłem drzwi przesuwne eclisse i mam problem z montażem. Instalator postawił kasetę na panelach i właśnie do paneli ją przymocował. U Was też tak jest? Mnie się wydawało, że kasetę powinno się przymocować do betonu, a nie paneli. Czy to robi różnicę? Czy mam kazać rozebrać drzwi i ścianę i stawiać od nowa? Teraz wszystko jest takie mało stabilne, ściana prawie się rusza, nie podoba mi się to... Napiszcie please swoje doświadczenia z tym związane. Dzięki!

  9. #29

    Domyślnie

    A czy te drzwi dobrze wygluszaja?

  10. #30

    Domyślnie Re: eclisse montaż na panelach?

    Cytat Napisał wc20037
    Witajcie! Kupiłem drzwi przesuwne eclisse i mam problem z montażem. Instalator postawił kasetę na panelach i właśnie do paneli ją przymocował. U Was też tak jest? Mnie się wydawało, że kasetę powinno się przymocować do betonu, a nie paneli. Czy to robi różnicę? Czy mam kazać rozebrać drzwi i ścianę i stawiać od nowa? Teraz wszystko jest takie mało stabilne, ściana prawie się rusza, nie podoba mi się to... Napiszcie please swoje doświadczenia z tym związane. Dzięki!
    ściana nie powinna być chybotliwa. Posadowienie kasety na panelach jest możliwe pod warunkiem przebicia się aż do betonu i zamocowania w nim własnie kołków...luźne posadowienie będzie dawało o sobie znać w toku intensywnego użytkowania...
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  11. #31

    Domyślnie

    U mnie kaseta jest na betonie ale... przymocowana jest raczej do ścianki z cegły. Do podłogi jest zamocowana tylko w jednym miejscu przez element stabilizujący. po obudowaniu kartongipsem usztywniła się ale jednak trzeba na nią uważać, nie opierac się itd... No i już miałam pęknięcie na łączeniu płyty ze ścianą tam gdzie się kaseta kończy

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panacy

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    4

    Domyślnie nie polecam firmy eclisse

    Witam
    Ja zamontowałem u siebie dwie sztuki drzwi eclisse. Przedstawiciel w Warszawie bardzo niekompetentny. Zaraz opiszę dlaczego. Najpierw oczywiście zamówiłem i otrzymałem kasety. Potem poinformowano mnie, że skrzydła drzwi oraz ościeżnice przyjdą za 8 tygodni. Okres oczekiwania wydłużył się do 10 tygodniu iotrzymałem tylko same skrzydła. Ościeżnice wysłali kurierem po kolejnych 4 dniach. Wcześniej kiedy zapłaciłem za same kasety otrzymałem od firmy eclisse wezwanie do zapłaty za transport tych kaset. Za transport zapłaciłem człowiekowi, który mi je przywiózł. Oni natomiast wystawili na rachunku kwotę bez kosztów transportu, a na fakturze z kosztami transportu. Ja zapłaciłem tyle co na fakturze, oni natomiast zaksięgowali kwotę z rachunku, i oczywiście jak zawsze winny klient więc kazali zapłacić jeszcze raz. Oczywiście nie zapłaciłem.
    Kiedy przyszły już ościeżnice, okazało się, że należy (przy samodzielnym montażu) samemu je odpowiednio przycinać docinać, wycinać otwory na zamek itp. O tym przedstawiciel mnie nie poinformował przed zakupem. Potem kiedy zapytałem dlaczego mi o tym nie powiedział wcześniej odrzekł, cytuję "nie wiedziałem, że Pan nie wiedział, że elementy należy samemu przycinać." ABSURD.
    Mało tego - ja mam drzwi 60 tki i 70 tki. Otrzymałem ościeżnice do drzwi 70 oraz 80. DODATKOWO jeden bardzo istotny element był pęknięty! Zatem musiałem nadal czekać, aż wymienią mi niepasujące oraz uszkodzone elementy ościeżnic.
    Moja ogólna ocena dotycząca ECLISSE - bałagan w firmie, niedokładność, długie oczekiwanie, niekompetencja przedstawiciela handlowego.
    NIE POLECAM! Mogliby chociaż montować skrzydła i ościeżnice gratis, kiedy klient płaci za drzwi 2500 zł i jeszcze musi bawić się w przycinanie, docinanie itp.
    panacy

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panacy

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    AHa, oczywiście 2500 zł za jedne drzwi. W sumie kosztowało mnie to prawie 5000 tyś. BEZ MONTAŻU!!!
    panacy

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panacy

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    4

    Domyślnie to jeszcze raz ja

    Witam. Nie mogę sobie podarować i zostawić tak sprawy. Wy czytelnicy nie popełniajcie tego błędu kupując drzwi firmy eclisse!!!

    Po miesiącu użytkowania na skrzydłach moich drzwi zaczął odchodzić fornir! Przedstawiciel powiedział, że to wada fabryczna i nie zdziwiło go to. Więc sądzę, że było więcej reklamacji tego typu.

    Pod fornirem zaczęły się tworzyć bąble powietrza, które po naciśnięciu pękały.
    Przedstawiciel mówił, że reklamowane drzwi są przesyłane ekspresowo, poza kolejką oczekiwania a mimo wszystko znowu przez 3 TYGODNIE nie miałem drzwi!!! Jakiś koszmar!

    ODRADZAM FIRMĘ ECLISSE PO STOKROĆ!!!
    panacy

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panacy

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    To znowu ja. Fornir od wymienionych już drzwi Eclisse także odłazi! Największy badziew na rynku to Eclisse!

    Te drzwi nie są warte nawet 1% swojej ceny. Gdybym wiedział, że to taka masakra w życiu nie wydałbym takich pieniędzy na drzwi tej firmy.
    panacy

  16. #36

    Domyślnie

    Panacy reklamacje zdarzają się w każdej firmie,ostatecznie przecież reklamację załatwiono pozytywnie.

    Jeśli zezłościło Cię docinanie mogłeś skorzystać z ich firmowego montażu,czasem jest tak że chcąc zaoszczędzić parę groszy tracimy wiele nerwów i czasu bo nie można być ekspertem w każdej dziedzinie.

    Strasznie zioniesz jadem,jesteś zły ze zapłaciłeś 5000 a kto Co kazał ?
    Mogłeś szukać innych firm...Tańszych z darmowym montażem
    Pozdrawiam
    I
    Wysoki połysk

  17. #37

    Domyślnie

    A jak w ogóle można kupić coś do intensywnego użytkowania opartego o kształtki z plastiku ? Bo takie na zdjęciu są te części ...chyba ,że jakiś polimer czy jakoś tak ,ale wątpię ....
    Ma ktoś inne lepsze drzwi przesuwne ?

  18. #38

    Domyślnie

    My kupiliśmy kasety WIM, jeszcze nie są zamontowane. Czy ktoś może się na ich temat wypowiedzieć?

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    mnie też interesują opinie na temat WIM'a
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kamka

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ktos jeszcze uzytkuje Eclisse ? prosze o opinie

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony