dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jutta77

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1

    Domyślnie otwór pod baterię - jak wyciąć?

    kupiłam zlewozmywak ze stali na allegro, niestety sprzedawca miał wyciąć otwór pod baterię ale tego nie zrobił . W związku z tym proszę o poradę jak samodzielnie wyciąć otwór w stalowym zlewozmywaku pod baterię sztorcową? Jest jakiś prosty sposób, najlepiej bez koniecznosci zakupu dodatkowych urzadzeń

  2. #2

    Domyślnie

    Jedziesz samodzielnie do Castoramy albo innego Obi, samodzielnie dajesz panu w okienku a następnie samodzielnie płacisz. I masz samodzielnie wykonany otwór
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    Ewentualnie,jeśli Castorama daleko, można cieńkim wiertłem ponawiercać otworki na takim obwodzie koła jak duży otwór jest nam potrzebny i póżniej te otworki połączyć, brzegi można wygładzić pilniczkiem.

  4. #4

    Domyślnie

    Problem jest taki że do obróbki takiej stali nie powinno się używać narzędzi ze "zwykłej" stali. Koszt w Castoramie - 10 PLN
    Paweł

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał dżordż5
    Ewentualnie,jeśli Castorama daleko, można cieńkim wiertłem ponawiercać otworki na takim obwodzie koła jak duży otwór jest nam potrzebny i póżniej te otworki połączyć, brzegi można wygładzić pilniczkiem.
    To po takiej operacji rdza gwarantowana i to bardzo szybko

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony