dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 135
  1. #21

    Domyślnie

    Witam!
    Bardzo podoba mi się ten projekt ( zgrabny III ), tylko martwi mnie brak spiżarki. Ciekawe, czy można ją zrobić pod schodami w pomieszczeniu gospodarczym. Tak poza tym to wszystko mi pasuje w tym projekcie i chciałabym się wreszcie zdecydować. Pierwsze posty w tym temacie widzę, że były rok temu, więc może ktoś ma jakieś zdjęcia zgrabnego? Chętnie zobaczyłabym.
    Pozdrawiam wszystkich budujących zgrabnego.

  2. #22

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja. Chciałabym się Was spytać który jest ładniejszy domek z zewnątrz:
    - zgrabny II
    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zg...es/zgrabny.jpg
    czy zgrabny III ?
    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zg...es/zgrabny.jpg

    Pozdrawiam.

  3. #23

    Domyślnie

    Witam!
    Po obejrzeniu około tysiąca projektów obecnie jestem na etapie ZGRABNY II i mam nadzieję, że tak już zostanie, gdyż jestem już zmęczona tym wybieraniem. Jeszcze żeby zobaczyć jakieś zdjęcia to byłabym usatysfakcjonowana.
    Pozdrawiam.

  4. #24

    Domyślnie

    My też myślimy o Zgrabnym II, z niewielkimi zmianami.
    Zastanawiamy się nad likwidacją wykusza i przeniesienie łazienki na górze nad kuchnię, bo szkoda nam takiej pięknej, dużej lukarny na łazienkę, wolimy zrobić tam pokój. Czy planujecie jakieś zmiany?
    Mam już serdecznie dość ślęczenia nad projektami, nawet nie wiem, ile ich przejrzałam, ale z 1000 to na pewno... Mam nadzieję, że Zgrabny będzie właśnie tym jedynym

  5. #25

    Domyślnie

    Witam!
    Widzę, że jest nas więcej, to się cieszę. Mam teraz taki problem, że nie wiem, która wersja zgrabnego jest ładniejsza 2 czy 3 ? Zmian nie zamierzam robić, gdyż w obu projektach wszystko mi pasuje. A Wy jak myślicie, która bryła jest ładniejsza : Zgraby 2 http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zgrabny2/index.php
    czy zgrabny 3 http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zgrabny3/index.php
    Czekam na opinie. Pozdrawiam.

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli o samą bryłę chodzi, to bardziej podoba mi się Zgrabny III - miom zdaniem najzgrabniejszy ze wszystkich Zgrabnych Ma ganek na środku ściany frontowej, co daje wrażenie harmonii - większe, niż przy Zgrabnym II, który ma ganek przesunięty w lewo. W Zgrabnym III podobają mi się również lukarny od ogrodu i daszek nad tarasem. Jeśli jednak chodzi o układ wnętrz to wybrałabym II - przede wszystkim ze względu na lepsze rozwiązanie ze schodami. W III schody zajmują wiele powierzchni, a ich umiejscowienie sprawia, że na poddaszu po prawej stronie schodów masz trudną do zagospodarowania przestrzeń, moim zdaniem marnują się metry, kóre możnaby wykorzystać na któryś z pokoi. W ogóle holl jak dla mnie zbyt duży, ale to już zależy od upodobań.
    A w II pod schodami masz dodatkowo wygospodarowaną spiżarnię.

    pozdrawiam!

  7. #27

    Domyślnie

    Jeśli o samą bryłę chodzi, to bardziej podoba mi się Zgrabny III - miom zdaniem najzgrabniejszy ze wszystkich Zgrabnych Ma ganek na środku ściany frontowej, co daje wrażenie harmonii - większe, niż przy Zgrabnym II, który ma ganek przesunięty w lewo. W Zgrabnym III podobają mi się również lukarny od ogrodu i daszek nad tarasem. Jeśli jednak chodzi o układ wnętrz to wybrałabym II - przede wszystkim ze względu na lepsze rozwiązanie ze schodami. W III schody zajmują wiele powierzchni, a ich umiejscowienie sprawia, że na poddaszu po prawej stronie schodów masz trudną do zagospodarowania przestrzeń, moim zdaniem marnują się metry, kóre możnaby wykorzystać na któryś z pokoi. W ogóle holl jak dla mnie zbyt duży, ale to już zależy od upodobań.
    A w II pod schodami masz dodatkowo wygospodarowaną spiżarnię.

    pozdrawiam!

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź AMI ale znów wróciłam do poprzedniego projektu tzn. NA ROZDROŻU z Muratora . Co do mojego poprzedniego pytania to mam takie samo zdanie co Ty. Ładniejszą bryłę ma ZGRABNY III a lepsze rozwiązania ZGRABNY II. Poczytałam dużo o tym biurze projektowym ( mgprojekt) na forum muratora i dałam sobie spokój z tym projektem. Pozmieniam sobie NA ROZDROŻU a przynajmniej będę miała pewność, że projekt jest dobrze wykonany.
    Pozdrawiam.

  9. #29

    Domyślnie

    To jeszcze raz j, bo zapomniałam Ci Ami życzyć powodzenia w szukaniu tego jedynego, wymarzonego projektu . Podaję Ci link do mojego projektu http://projekty.murator.pl/projekt?I...48&IdKolekcji= . W poniedziałek idziemy z mężem do biura projektowegoi i mam nadzieję, że powiedzą nam, że nasz wybrany projekt ( na rozdrożu ) jest idealny. I wtedy go zamówię.
    Pozdrawiam jeszcze raz.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marpla

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Zgrabny

    Witam!
    Z uwagą przeczytałem spostrzeżenia dotyczące projektu Zgrabny.
    Osobiście jestem zainteresowany projektem Zgrabny 3, po dokonaniu drobnych zmian. Niepoją mnie jednak informacje dotyczace biura projektowego MG Projekt. Czy ktoś coś wie na temat jakości ich projektów? Czy wystepują w nich błędy lub niscisłości?

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dzonline

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Megi67, a możesz coś bliżej napisać co Cię tak odstraszyło od pracowni MG Projekt i projektu Zgrabny? Jest jeszcze taka prośba do osób które zbudowały bądź budują Zgrabnego aby wypowiedziały się w kwesti tego projektu, jego dokumentacji i przebiegu współpracy z pracownią MG Projekt?
    Pozdrawiam.

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marpla

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!
    Osobiście widziałem jedynie fragmenty projektu (zgrabny 3) w postaci okazowych pdf-ów, które zawierają kilka błędów, np. przekrój jest nie od tego budynku (klatka schodowa). Szukam osób, które zakupiły już dokumentację i mogą coś o niej powiedzieć.
    Pozdrawiam!

  13. #33

    Domyślnie

    Witam!
    Przyjrzałam się tym projektom i zobaczyłam,że niektóre rozwiązania są jakieś dziwne. Np. w zgrabnym III drzwi do pomieszczenia gospodarczego raczej chyba nie mogą się otworzyć, chyba że zlikwidujemy schody. A to raczej nie możliwe, bo jak dostaniemy się na poddasze. Poczytałam sobie opinie ludzi budujących inne domy z mgprojekt i opinie były nie najlepsze : bardzo poważne błędy konstrukcyjne. Może nie wszystkie projekty mają błędy, ale ja daje sobie spokój z tą firmą. Pozdrawiam .

  14. #34

    Domyślnie projekt zgrabny

    czy ktoś buduje dom według projektu "zgrabny" z pracowni mg projekt? czy macie jakies uwagi do tego projektu, jakieś wady, czy cos warto przerobić?

  15. #35

    Domyślnie

    my przymierzaliśmy się do Zgrabnego, ale potem zrezygnowaliśmy

    Ale wciąż podoba mi się ten projekt, bardzo funkcjonalny, przestronne pomieszczenia na poddaszu, wszystko akurat.

  16. #36

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KROPELKA2

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    186

    Domyślnie

    Witam
    bardzo podoba mi się zgrabny z przedsionkiem , czy jest ktoś kto będzie budował ten domek?

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KROPELKA2

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    186

    Domyślnie

    Witam , bardzo podoba mi się zgrabny z przedsionkiem .mam nadzieję ż ena wiosnę zacznę budowę tego właśnie domku.Jeśli ktoś ma zdjęcia zgrabnego będę bardzo wdzięczna za przesłanie [email protected]

  19. #39
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar agi_78
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie zgrabny z przedsionkiem

    Witam

    Mi też bardzo podoba się zgrabny z przedsionkiem. Czy widzicie może jakieś wady tego projektu? Co ewentualnie byście zmienili. Czy wiecie jaki jest koszt budowy takiego domku do stanu surowego zamkniętego?

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KROPELKA2

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    186

    Domyślnie

    no to zamówiłam projekt nie mogłam się zdecydować ale wkońcu zamówiłam zgrabny z przedsionkiem.Może jest trochę skromniejszy z zewnątrz np.od zgrabnego 2 czy 3 ale w środku mi się bardziej podoba

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony