dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie Puszki w suficie ???

    Witam.
    Mam pytanie szanownych forumowiczow... jaki sposob zamontowac puszki do oswietlenia sufitu ? W scianach ( pustak ceramiczny ) otwornica 60mm. wywiercilem otwory i jest super problem jest ze sufitem. Strop mam zelbetonowy o gestosc siatki zbrojeniowej 80x80 mm. co wiecej sufit bedzie tynkowany zadne plyty G-K czy sufity podwieszane. Grubosc tynku 20-30mm.wiec jestem pewien ze przy kazdej probie wiercenia otworu na puszke trafie na pret zbrojeniowy ktorego zwykla odwietnica nie przewierce ? Jak wiec to zrobic ? Zastanawiam sie czy wogole wiercic pod puszki czy wystarczy wypuscic sam kabel ( kabel plaski 3x1.5 mm2 ) i hak na lampe ? Co o tym sadzicie ? Jak Waszym zdaniem bylo by najlepiej to zrobic ?
    Pozdrawiam. Krzysztof

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    O puszkach zapomnij. Wypuść punktowo sam kabel a lampki w formie oczek natynkowych

    https://allegro.pl/oferta/plafon-nat...c-3641ee905432
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony