dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dirhael

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-222
    Posty
    2

    Domyślnie Pozdrawiam wszystki i proszę o radę

    Witam,

    Na wstępie pozdrawiam wszystkich i proszę o małą poradę.
    Jestem na etapie pozyskiwania działki, i myśle o wybudowaniu własnego domku.
    Stąd moje pytanie, ponieważ nie czuje całkowicie tematu, mam bardzo małe doświadczenie związane z budową/remontem.
    - w jaki sposób pozyskać taką wiedzę potrzebną do zbudowania domu? sam oczywiście nie będę tego robił, myśle o wykonawcy, który wykonałby dom do stanu zamkniętęgo, a teściu jest stolarzem, więc późniejsze etapy jakoś pójdą.

    Kupuje od pół roku miesięcznik murator, oraz wydawnictwa murator zbuduj dom - przyznaje, trudne do zrozumienia słownictwo, i ogólnie troszke się wgryzam, jednak to za mało.
    Czytam też poradnik o etapach formalno prawnych budowy domu.

    Oczywiście rozumiem, iż jeżeli chcę zdobyć wiedzę, to wystarczy przeczytać to forum, ale jest tutaj zatrzęsienie postów, a czasu na czytanie nie tak dużo - 1 h dziennie.

    i teraz: Może jest jakieś kompendium (wersja elektroniczna czy papierowa), gdzie napisane jest po kolei etapy foralno-prawne, jakie etapy budowy po kolei podejmować, ile czasu pomiędzy etapami odczekać - w jednym miejscu. Rozumiem, że murator będzie dawkami przekazywał nam tą wiedzę, a ja pragnę w jak najszybszy i łatwy sposób przyswoić sobie tą wiedzę. Czytać forum ? tu jest duuużo wiedzy, ale też i chyba mały chaos - jak ktoś ma wiedzę, to tu dostanie odpowiedź, ale jeżeli nie ma się zielonego pojęcia o tym, to jest to chyba jeszcze za trudne dla mnie.

    Bardzo proszę o porady

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dirhael

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-222
    Posty
    2

    Domyślnie

    po cichu liczę jednak, że ktoś mi odpowie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony