dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Panele okienne IKEA

    Czy ktoś może ma takie u siebie? Widziałam juz troche zdjęć ale wszystkie z gazet a mi chodzi o to jak się one sprawują w domku?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Hmmm a może napiszesz o które panele pytasz? Ikea ma kilka w ofercie, wykonane z różnych materiałów.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  3. #3

    Domyślnie

    chodzi mi o panele w tym stylu:






  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    No widzisz To wiele wyjaśnia Mi sie podobają ale obawiam się, że szybko stracą wygląd. Obawiałabym sie czyszczenia ich i tego, że sie odkształcą lub też powyciągają. W każdym razie nie miałam dotychczas takich. Obecnie mam rolety materiałowe na mechaniźmie sprężynowym. Wybrałam b. wysokiej jakości materiał. Wytrzymały i zaimpregnowany. Dzięki temu mimo kilku lat użytkowania nie ma na nich śladu zużycia. Być może te panele wykonane sa z równie trwałego ale to jednak duże arkusze i wieksza powierzchnia "pracująca". Ale wyglądają bossssko
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Odświeżam temat, bo bardzo mnie interesuje. Czy ktoś ma i mógłby coś o nich napisać. Jak się sprawuja czy się nie brudzą za mocno? Czy jesteście z nich zadowoleni. Najlepiej jakby ktoś miał zdjęcie

    Będę wdzięczna za opinie, bo chciałabym bardzo takie panele dwa rodzaje na jedno okno do salonu. Jedne jasne, drugie zaciemniające.

  6. #6

    Domyślnie

    ja miałam w starym mieszkanku takie:

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kamilla napisz koniecznie coś o nich. Jak się sprawowały, czy byłaś zadowolona, czy kupiłabyć ponownie i dlaczego Jak czyściłaś, jak się prezentowały wizualnie itd.

    Dzięki za zdjęcie.

  8. #8

    Domyślnie

    Kupiłabym na pewno, niestety teraz mam małe mieszkanko (tamto było duże ale wynajmowane) i ściany okienne mam zastawione, więc nie ma to sensu bytu.
    Kupiłam je w ikei i ani się nie zniszczyły (mimo tego, że mieliśmy wtedy fretkę, która lubiła podgryzać końce babusików) ani nie wybrudziły. Plama po czekoladzie z tych jasnych zeszła po wyczyszczeniu gąbką.
    Skróciliśmy je od niechcenia obcinając i klejąc taśmą a powinno się je jednak podszyć i wtedy fredek pewnie nie miał by aż takiego zajęcia.
    Wg mnie wyglądały super, mimo nietypowego wzory każdemu się podobał pomysł. Jako, że było to okno balkonowe, to miałam jeden panel przesunięty cały czas. Moje panele nie miały żadnego mechanizmu przesuwnego. Wszystko ręcznie.
    Tak sobie myślę, że w ten panel przy wejściu na balkon najbardziej cierpiał. Te "słomki" bambusowe w tym miejscu się trochę powyginały, ale jakoś bardzo widoczne to nie było.
    Ostatnio edytowane przez KamillaDeMon ; 27-02-2011 o 10:53

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Bardzo mi pomogłaś.

  10. #10

    Domyślnie

    A pochwalisz się jakie chcesz do siebie?

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamillaDeMon Zobacz post
    A pochwalisz się jakie chcesz do siebie?
    Nie.

    Z bardzo błachego powodu...nie mam pojęcia

    Na razie to tylko pomysł. Znalazłam kiedyś w katalogu Ikea i bardzo mi się spodobały. Ostatnio jednak pomyślałam o firanach ale dziś tak oglądam różne okna i chyba jednak te panele podobają mi się najbardziej.

    Najważniejsze dla mnie, żeby były min. dwa rodzaje. Jeden ma robić za firanę, drugi za zasłonę (i to ciemną, żeby sąsiedzi nie podglądali )

    Ponieważ mamy dużo szarości w domu to być może coś z białym i szarym lub czarnym lub fioletem. Nie wiem tylko czy Ikea oferuje takie akurat jak bym chciała. Oglądałam też na innych stronach ale tam znowu są dość drogie. Pewnie stanie na Ikea ale szczerze powiem, że jeszcze dokładnie ich nie oglądałam.

    Aha, okno mam małe, bo to okno w mieszkaniu. Wymiar to 150x150 plus drzwi balkonowe 90cm. Okno jest przy drugiej ścianie dlatego myślałam, by dać te panele na całą ścianę.

  12. #12

    Domyślnie

    Co myślicie o takich panelach? Znalazłam je ostatnio na stronie [spam] i strasznie mi się spodobały Nie wiem tylko jeszcze ile kosztują, gdyż nie ma cen na stronie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	429813
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-04-2019 o 13:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony