dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nowy początek- czyli remont START

    Witam serdecznie forumowiczów.
    Wprowadziłem się do mieszkanie po babci i chciałbym odnowić owe mieszkanie. Jestem w fazie ustalania zakresu prac jak i kosztorysu. I podczas tego żmudnego procesu swietrdziłem że nie mam pomysłu na podłoge. Jest to własnej roboty dziadkowa podłoga (zdj. załaczniki) ale ma ona kilka wad. Chciałbym byście poradzili czy fanie byłoby wyciklinować, odnowić czy położyć panele na te deski bądź ewidentnie wywalić. Kilka faktów technicznych, każdy kawałek jest przyklejony, sa to 3 rózne rodzaje drewna położone na krzywej podłodze (uroki lat 70' ). Jeśli cyklinować to jak przebiega taki proces.
    prosze o pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160107_170909.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	342511   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160107_170944.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	342512   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160107_170928.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	342513  

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bomba rozebrał bym to kawałek po kawałku, jesli klepki tego parkietu są rowne to zrobił wylewke samopoziomującą i od nowa zlozyc jak puzle. Potem zamówić cykliniarza zeby to fachowo wyszorował i polakierować

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem ci, że też taki pomysł miałem. Tylko to może trwać długo, zwłaszcza własnie z powtorem złożeniem. A klepki są równe wszystkie jakby to maszyna robiła. Dziadek cholernie dokładny był.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony