dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Temat: Meble Gawin

  1. #1

    Domyślnie meble skórzane Gawin - ktoś ma lub zna?

    Żonie spodobały sie sofy skórzane z firmy Gawin. Macie jakies doświadczenia z produktami tej firmy?
    http://www.gawin.pl/pl/
    buduję własnymi siłami D06a

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: meble skórzane Gawin - ktoś ma lub zna?

    Cytat Napisał Arek99
    Żonie spodobały sie sofy skórzane z firmy Gawin. Macie jakies doświadczenia z produktami tej firmy?
    http://www.gawin.pl/pl/
    Od 2 lat uzytkuje taki mebel. Narozna sofa z alcantary.
    Wykonanie pozostawia duzo do zyczenia - zwlaszcza wypelnienie poduszek, nierowne szycie, kiepskiej jakosci okucia.Cena natomiast niewysoka a wiec cos za cos.
    Eljota ani Klera za te pieniadze nie kupisz.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcinha

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Meble Gawin

    Witam, zamierzamy kupić meble firmy Gawin, ale niewiele można o tym poczytać. Czy ktoś może doradzić, czy warto? Ile wyniósłby koszt takich mebli przy ok. 9 mb? Z góry dzięki.

  4. #4

    Domyślnie Meble Gawin

    Hej,

    czy ktoś użytkuje meble Gawin ? Interesują nas opinie o ich stołach (oglądaliśmy - fajnie mają rozkładane prowadnice, jedyny minus to dosyć cienki blat z płyty wiórowej), może też sofy, narożniki... ?

  5. #5

    Domyślnie

    Widzę, że niezbyt Gawin popularny jest... A może nikt nie ma stołów tej firmy. No to może opinie o sofach, narożnikach... ? Cokolwiek

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    okaaga

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    ja użytkuje 3,5 roku sofy z eko skóry lakierowanej nie nażekam nic nie pęka cały czas wygladają na nowe. Pamiętam że jak mi je dostarczyli to okazało się że tapicerka ma skazę taki ciemniejszy pasek na siedzisku ale przyjechali i na miejscu wymienili mi na nowe. więc uważam że to uczciwa firma.
    Dziennik Agi i Bartka

  7. #7

    Domyślnie

    ja jestem posiadaczką narożnika NATA z eko skóry od 3 lat jest on dość intensywnie użytkowany i nic się z nim nie dzieje, od czasu do czasu myję go zwykłym płynem do naczyń i jest ok
    Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię oraz drut żebrowany fi 16

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam stół od roku niecałego i nic się z nim nie dzieje. Fajnie się rozkada ma piątą nogę więc moze się rozłozżyć do 3 metrów.Na razie polecam . No i cena była zachęcejąca 1000 zł a bardzo podobny z Paged Meble kosztował ponad 2000

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał alektyc
    Ja mam stół od roku niecałego i nic się z nim nie dzieje. Fajnie się rozkada ma piątą nogę więc moze się rozłozżyć do 3 metrów.Na razie polecam . No i cena była zachęcejąca 1000 zł a bardzo podobny z Paged Meble kosztował ponad 2000
    Czy piszesz o stole Imperium? Czy cienki blat (bo to tylko płyta wiórowa z fornirem) nie jest za słaby jak na tak duży stół ?

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emi8013

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    51
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Ja mam meble Gawin w pokoju u dzieci,i to są najlepsze meble jakie do tej pory miałam pod względem jakościowym.Meble mają 4 lata,a wyglądają jak nowe!

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ja mam już 13 lat meble w dużym pokoju z Gawina, i nic się z nimi nie stało - jak nowe. Nawet nie raz żartuję, że jak będziemy się przeprowadzać to zal tych mebli wyrzucać. Sama jestem zaskoczona, że po tylu latach i przy dwójce małych dzieci nawet w zawiasach się nie obniżyły. U dzieci mam meble z BRW i biurko już w pierwszym roku poobijane.

  13. #13

    Domyślnie

    Witam
    Jestem fanką wypoczynków z Gawina , a to mój faworyt
    http://www.gawindesign.com/sites/lea...p?WEBYEP_DI=29
    Wszystko wydaje się niemożliwe, tym którzy niczego nie próbują.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał BERNADETKA
    Witam
    Jestem fanką wypoczynków z Gawina , a to mój faworyt
    http://www.gawindesign.com/sites/lea...p?WEBYEP_DI=29
    nie spodziewałam się takich wypoczynków, super

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iljona

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    a czy ktoś może się wypowiedzieć o kuchennych?

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    justyskam

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie meble kuchenne gawin

    Niestety kupiłam meble kuchenne z firmy gawin i od samego poczatku mam problemy. Zaczne od tego, ze oszukano mnie mówiąc, ze jeżeli zapłace za pomiar wykonany przez pracownika firmy zostanie mi to zwrócone (200zł) gdy bede wpłacała resztę kwoty za zamówienie, tak się jednak nie stało!!!!!! jeżeli chodzi o samo zamówienie zostało wykonane bardzo wadliwie! meble posiadają niewłaściwe częsci np. bok ze złej strony; nie sklejono całej powierzchni szafki! w fabryce tak mocno przybili "wszywkę", że powstała dziura i odchodzi laminat,niektóre szafki musiałam oddać bo były inne niż zamówione!oczywiście czekając kolejne tygodnie; sa uszkodzenia ogólne laminatu, opisałam tylko część nieprawidłowości!!(bo aż nerwy mnie szarpią ) w salonie meblowym z powodu wystąpienia w/w błedów zaproponowano mi pojemnik na sztućce!jako rekompensate! z całą pewnością nie polecam mebli kuchennych z tej firmy, bardzo żałuję, że ją wybrałam, ale mądry Polak po szkodzie, może ktoś miał więcej szczęsia niż ja, w Zielonej Górze zakupów nie polecam((

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tulibabek

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jak meble to tylko BRW.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomjer

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Łaziska
    Kod pocztowy
    44-340
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!!!! 1,5 roku temu zakupilismy sofe i 2 fotele wlasnie z firmy gawin.NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komplet z ekoskury na szyciach puscil a z fotela odkleja sie platy wlasnie tej ekoskury.Po reklamowaniu Firma Gawin odmawia naprawy ale proponuje ponowne obszycie za oplata........ To daje duzo do myslenia i wszystko wiadomo o tej firmie jak cenia sobie klienta...NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buzzer0

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Od 2 lat uzytkuje taki mebel. Narozna sofa z alcantary.
    Wykonanie pozostawia duzo do zyczenia - zwlaszcza wypelnienie poduszek, nierowne szycie, kiepskiej jakosci okucia.Cena natomiast niewysoka a wiec cos za cos.
    Eljota ani Klera za te pieniadze nie kupisz.
    Alcantara kosztuje 400 zł za m2.
    Czy na pewno to jest z Alcantary?
    Chyba cię ktoś oszukał.

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał buzzer0 Zobacz post
    Alcantara kosztuje 400 zł za m2.
    Czy na pewno to jest z Alcantary?
    Chyba cię ktoś oszukał.
    Oczywiście! Ja już taki naiwny jestem.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony