dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Domyślnie Gdzie kupujecie płytki?

    Niby zima zaraz, ale szybko zleci a wiosną chcemy ruszyć z remontem. Gdzie kupujecie płytki?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    gdzie najtaniej...

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gdzie są takie, które się nam podobają...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    W stacjonarnych salonach wypatruje co mi sie podoba, a pozniej szukam na necie, gdzie jest taniej...
    w ten sposob, na swoich zaoszczedzilam 40zl za m2 jest to spora roznica, patrzac na to, ze pierwsze zamowienie bylo na 50m2.

    przy kolejnych tez tak zrobie

  5. #5

    Domyślnie

    Podobnie jak Mmelisa. Obejrzałam sobie "na żywo" w salonie łazienek i w Castoramie, a potem zamówiłam w necie w sklepie internetowym, zaoszczędzając w ten sposób ok. 50 zł. na metrze, co przy 60 m2 dało tych oszczędności sporo, bo jakieś 3000 zł. Do łazienki kupowałam już w Castoramie, bo mi się spieszyło i żałuję, bo sporo przepłaciłam.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    w castoramie to tylko na sciane do kotlowni, zwykle biale, najtansze, bo jakies 20zl za m placilam..
    lazienki beda zamawiane przez internet..w sumie, jak wiekszosc rzeczy

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gotha

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-671
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja polecam z paradyż, mają bardzo duży wybór, trwałe i nie są drogie.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Gotha...ale pytanie brzmi:gdzie?
    a nie : jakie ?


  9. #9

    Domyślnie

    u nas kupiliśmy w lokalnym markecie budowlanym

  10. #10

    Domyślnie

    Ja kupowąłem w sklepie z końcówkami serii i 2 gatunkiem, albo zeszłoroczną kolekcją, dużo taniej, wybór sensowny tylko wiadmo - jest tyle co na palecie i więcej nie bedzie. Ale wg mnie nie jest to problemem, z reguły wystarczy, a jak nie to można robić łączenia. Przykładowo w ten sposób kupiłem gres do pralni za 9,90 - 2 kolory, obu końcówki ok 1m2.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adda.g

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-790
    Posty
    17

    Domyślnie

    Rgal dobrze Ci radzi. To świetne rozwiązanie jak chcesz zaoszczędzić. Ale ja stawiam na inne rozwiązania. Wolę sklepy, w którym mam zapewniony naprawdę duży wybór. Ale jak zależy Ci na oszczędności to faktycznie świetna propozycja. A swoją drogą rgal podaj namiar

  12. #12

    Domyślnie



    Adresów sklepu tu nie wklejamy W każdym większym mieście są tekie sklepy i są doskonalne widoczne
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 28-11-2014 o 18:52

  13. #13

    Domyślnie

    Ja kupowałam przez internet,ale wcześniej obejrzałam je sobie w lokalnej hurtowni,u nas były po 144zł a w internecie kupiłam po 94 zł.

  14. #14

    Domyślnie

    Salon łazienek stacjonarny. Wynegocjowaliśmy ceny niższe niż na necie - polecam negocjować.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał adda.g Zobacz post
    Rgal dobrze Ci radzi. To świetne rozwiązanie jak chcesz zaoszczędzić. Ale ja stawiam na inne rozwiązania. Wolę sklepy, w którym mam zapewniony naprawdę duży wybór. Ale jak zależy Ci na oszczędności to faktycznie świetna propozycja. A swoją drogą rgal podaj namiar
    Też chyba bardziej zależy mi na naprawdę dużym wymoborze. Zresztą mi jak mi, ale mojej żonie to na pewno

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    gdzie najtaniej...
    Hehe no tak Prawda A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Foxikos Zobacz post
    Salon łazienek stacjonarny. Wynegocjowaliśmy ceny niższe niż na necie - polecam negocjować.
    Do salonów łazienek się ostatnio zraziłem, szukałem mozaiki z otaczaków, takich zwykłych typu "żwir". - potrzebuję tego jakies 2m2 (tyle co podłoga w kabinie prysznicowej) W sklepach wysyłkowych widziałem w cenach od 16-30 zł za plaster 30x30. Pomyślałem - pójdę do salonu łazienek moze drożej ale będę widział co kupuję. Cena mnie zabiła - najtansza mozaika z nieprzetworzonego otaczaka 55zł za plaster, lekko szlifowane na płasko - ponad 100zł za plaster. Nie wiem czy wynegocjował bym akceptowalną cenę. Pytanie tylko ile za znaną marką "dyzajnera" idzie lepsza jakośc towaru... Powiem tak, płytki w salonach są ładne, bardzo dobrze eksponowane, ale jak patrzyłem na ceny to skonczyło się na oglądaniu. I tak w 3 kolejnych krakowskich salonach. Ot tak sobie ponarzekałem

    Cytat Napisał gosia_t Zobacz post
    Hehe no tak Prawda A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać
    Co do markerów budowlanych - niby duży wybór ale jak szukam czegoś konkretnego to się zwykle okazuje że nie ma, albo w ogóle albo chwilowo, i to się tyczy nie tylko płytek. Często wychodzę z takiego kmarketu z mocnym postanowieniem żeby tu juz nie wracać. No i znowu ponarzekałem, chyba mam zły dzień

    Gdzie jeszcze można kupić płytki - jakieś ostatnio upolowałem w lokalnym składzie budowlanym - i to całkiem przypadkiem bo normalnie nie prowadzą sprzedaży tego typu produktów, ale akurat wystawili kilka palet gresu na wyprzedaży. Generalnie przyzwyczajam się że na budowę często towary kupuje się nieoczekiwanie "bo akurat są w dobrej cenie".

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia_t Zobacz post
    Hehe no tak Prawda A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać
    Dokładnie tam gdzie najtaniej.

    Szukam sobie pasujacej płytki, wpisuje nazwę w google + cena i szukam.
    Jak nie byłam pewna czy kolor będzie pasował to zamawiam próbkę - 1 sztukę.

    Jeżdżenie po sklepach odpada - koszt czasu i paliwa.



    Jeśli potrzebuję na szybko płytki bylejakiej w małej ilości to najbliższy market i końcówka serii na wyprzedaży.

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adda.g

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-790
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin39 Zobacz post
    Też chyba bardziej zależy mi na naprawdę dużym wymoborze. Zresztą mi jak mi, ale mojej żonie to na pewno
    oho, czyżby zaraz zaczęło się o tym, jak to my kobiety jesteśmy wybredne i mamy ogromne oczekiwania nawet co do płytek w kuchni czy innej łazience?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał adda.g Zobacz post
    oho, czyżby zaraz zaczęło się o tym, jak to my kobiety jesteśmy wybredne i mamy ogromne oczekiwania nawet co do płytek w kuchni czy innej łazience?
    Troszkę można ponarzekać, prawda?:d od tego jeszcze nikt nie umarł. A tak poważnie to po prostu chcemy zrobić porządny remont i nie robić tego za kolejne dwa czy trzy lata. A to możliwe jest tylko wtedy, kiedy wybierzemy naprawdę ładne, pasujące nam kafelki i inne materiały.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony