dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Nie wyrzucajcie pojemników po sadzonkach!

    Z okazji nadejścia wiosny zwracam się z prośbą jak w tytule do Warszawiaków.
    Chętnie odbiorę duże pojemniki (po krzakach i drzewkach), które miałyby wylądować w śmieciach. Jeżeli pracujecie na terenie Centrum, Mokotowa, Ursynowa - wystarczy wrzucić je w bagażnik. Podjadę i odbiorę.
    Planuję spróbować sił w hodowli pomidorów w pojemnikach, ale jak przypuszczam nic z tego nie wyjdzie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie Re: Nie wyrzucajcie pojemników po sadzonkach!

    Cytat Napisał ania
    Z okazji nadejścia wiosny zwracam się z prośbą jak w tytule do Warszawiaków.
    Chętnie odbiorę duże pojemniki (po krzakach i drzewkach), które miałyby wylądować w śmieciach. Jeżeli pracujecie na terenie Centrum, Mokotowa, Ursynowa - wystarczy wrzucić je w bagażnik. Podjadę i odbiorę.
    Planuję spróbować sił w hodowli pomidorów w pojemnikach, ale jak przypuszczam nic z tego nie wyjdzie.
    aniu ....uprawiałam pomidory w rękawach foliowych ...są mnie więcej tak duże jak plastikowe pojemniki , można je kupić w centrach ogrodniczych

  3. #3

    Domyślnie

    Ooo! Nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego. A ile toto kosztuje? I czy samo stoi?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Aniu, a ile tych pomidorów będziesz sadzić? Tak z ciekawości pytam....

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Ooo! Nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego. A ile toto kosztuje? I czy samo stoi?
    ANIU nie pamiętam ceny, ale nie są to jakieś straszne koszty .....a samo jak najbardziej stoi ja miałam to to w szklarni - uważam
    ła to za bardzo dobre roawiązanie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominikams
    Aniu, a ile tych pomidorów będziesz sadzić? Tak z ciekawości pytam....
    Te 30 krzaków to chciałam mieć...

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    aniu czy dobrze zrozumiałam chcesz od nasionka do owoców uprawiać pomidoru w pojemnikach czy też chcesz sobie nahodować sadzonek a potem do ogrodu.

    Powiem szczerze od lat uprawiam pomidory na skalę niemal hurtową. Miałam nawet 100 krzaków i ponad 300 kg pomidorów - już nik nie chciał ich brać. Teraz przeciętnie około 40 krzaczków. Jak chcesz to mogę poradzić co i jak, jakie odmiany, jak przycinać krzaki itp.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek

    Powiem szczerze od lat uprawiam pomidory na skalę niemal hurtową. Miałam nawet 100 krzaków i ponad 300 kg pomidorów - już nik nie chciał ich brać. Teraz przeciętnie około 40 krzaczków. Jak chcesz to mogę poradzić co i jak, jakie odmiany, jak przycinać krzaki itp.
    Z NIEBA MI SPADASZ ANIELE
    Resztę zapodaję na PW

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony