dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1474 z 1620
Pokaż wyniki od 29.461 do 29.480 z 32399
  1. #29461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dochtór, nooooo

    Też byliśmy w lesie, troche podgrzybków, trochę gąsek siwych i kozaczków. Super, to lubię!!

    Samsung co mi zrobił??? Badziew jak cholera! Wiecznie problem z zasięgiem, chociaż telefony rodzinki bez problemu łapały (2 lata temu, teraz to nic już nieapie zasięgu przez tych parszywych pomarańczowych), wiecznie się zacinał, menu jak dla geniusza inżynierii!! Do luftu!! Zawsze kochałam nokie, teraz przekonałam się do Xperii - Sonny to sonny!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #29462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja miałam sony ale bardzo krótko ciął się na wszystkim i wieszał jak porąbany samobójca samsung za to cacy jest

  3. #29463
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    No mówiłam

    Xperię po parokrotnym podniesieniu ciśnienia mego do poziomów ... za wysokich...
    zamieniłam na Lumię z Windowsem i NIC mi się nie wiesza... i zasięg mam...


    a może to od modelu zależy

  4. #29464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Myślę, że od modelu i od kompatybilności osiągów z oczekiwaniami właściciela.
    Dla mnie ogromnie wazny duży ekran z dużą czcionką, dla innych - zupełnie inne rzeczy, jakaś muzyka w telefonie, pogoda, aplikacje i inne takie.
    Dla mnie telefon ma dzwonić i smsy wysyłać, ewentualnie mmsy.
    Reszta mi niepotrzebna.
    Dlatego LG tak mi pasuje.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #29465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    U nas susza okrutna, o grzybach to tylko pomarzyć.
    Ale na spacerze w lesie też bylim.
    M. zawiózł mnie do lasu, w którym była przewaga dębów czerwonolistnych, cudeńko.
    Nazbierałam żołędzi, coś może z tego umodzę

    Depesia, zdjęcia cudowne jak zawsze
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #29466
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... grzybek tu ... grzybek tam




    ps - żołędzie dla dzików ... uwielbiają
    unde venis et quo tendis

  7. #29467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    O, a my też nazbieraliśmy żołędzi.
    Bardzo jestem ciekawa smaku kawy żołędziowej, chcę sobie zrobić.
    Można też mączkę żołędziową robić, placki jakieś...
    Na razie kawa, bom ciekawa!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #29468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Matko jedyna, kawa z żołędzi???? Depsia, Ty się cholernie nudzisz chyba????
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #29469

  10. #29470
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Jutro sieję... coś koło dwóch ton. Tej kawy to ile by z tego zrobił? I co to warte? Ja się Ciebie zapytam... ile można stracić?

  11. #29471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jeszcze nie wiem, czy coś warte.
    Okaże się, jak zrobię!
    Dzisiaj się nie nudziłam, dzisiaj wykopywaliśmy plony z pola.
    Zostały tylko pory, bo one się nie boją przymrozków ani nawet lekkiego mrozu, niech jeszcze siedzą w ziemi zamiast wysychać i żółknąć w piwnicy.
    Muszę od jutra zabrać się za przetwarzanie czerwonej kapusty, całkiem sporo jej mamy!
    No i duuuużo włoskiej, kurde, musimy coś wymyślić, jak ją spożytkować.
    Białej naprawdę mało, kurde.
    Jakoś w ogóle w skrzynkach wiosną chyba nie powschodziła, a byłam przekonana, że to biała mi ładnie powschodziła, a włoska się wypięła.
    No i teraz... trza wymyślać.
    Na czerwoną mam od Froszki przepisy, ale na włoską...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #29472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    kawa z zołędzi to nie kawa tylko napoj z zoledzi kawa jest z kawy

  13. #29473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nie pyskować mnię tu proszę i nie mądrować się, jak mówię kawa - znaczy się kawa!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #29474
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    teraz cava w modzie

    ehhhhhhhh ... wczesna jesień ... moja ulubiona pora roku (i późna wiosna również)
    unde venis et quo tendis

  15. #29475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Nie pyskować mnię tu proszę i nie mądrować się, jak mówię kawa - znaczy się kawa!
    zrobisz fusiasta czy instant

  16. #29476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    teraz cava w modzie ....
    eee, zawsze była...tera Depesia recepture z żołędzi podłapała ino jak to "zagazuje"?
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  17. #29477
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Obiecuję relację, nawet jak będzie paskudna ta kawa żołędziowa!
    Słoneczko u nas świeci, ładny dzień.
    W sam raz, żeby zabrać się za przerabianie kilkunastu główek czerwonej kapusty.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #29478

    Domyślnie

    Mirku tyż siałam żołędzie w sobotę w tamto lato mi trochę wyrosło , lecz nie jestem pewna czy to lato przetrwały, bo wyszły, ale szybko żółte liście miały ........to w tym roku dosiałam, żeby mieć własne prawdziwki , bo mam tylko kozaki pod brzózkami

    D - a, co się będziesz trudzić w tesco sprzedają i cave i kawę z żołądzia ...Ty lepiej na zydelku z proga zasiądź i Gonzalo wypatruj, co by nam szybko przekazać o jego sile wieści
    Ostatnio edytowane przez relek ; 21-10-2014 o 10:18

  19. #29479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Na dzisiaj kapustę przerobiłam, jutro ciąg dalszy.
    Całkiem dobra wyszła, fajna!
    A Gonzales czy jak mu tam - u nas nie widać, wczoraj trochę wiało, dzisiaj do obiadu słonko i piękna pogoda.
    Dopiero teraz troszkę się przychmurzyło, ale nie ma wiatru.
    A w sprawie kawy: tescowej kawie nie wierzę, wolę swoją, z własnych dębów.
    Proszszsz...
    http://dziennikrolniczy.pl/polacy-ni...-na-stoly.html
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #29480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    W tym linku na foto śliczny dąb czerwony
    Tyż dobry? Nawet dziki toto niechętnie...

Strona 1474 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony