dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 393 z 1620
Pokaż wyniki od 7.841 do 7.860 z 32399
  1. #7841

  2. #7842
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles
    Cytat Napisał DPS
    Witejcie, ptaszki moje ranne!

    Ambercia, Ty się nie nadymaj, bo ja to zdązyłam gościom śniadanie przygotować, posprzątać, sołtysa do roboty w polu zapędzić i w ogóle.

    I teraz trzeba będzie rozpalać pod kuchnią ...... i papiery się spali.
    na kogo te papiery
    Już wykorzystane, można spalić.
    Nie powiem, na kogo, bo co to byłaby za tajemnica, gdyby każdy wiedział?
    Poza tym, niech się delkiwent/ka boi, bo nigdy nie wiadomo, na kogo to, prawda?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #7843

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Ambercia, Ty się nie nadymaj, bo ja to zdązyłam gościom śniadanie przygotować, posprzątać, sołtysa do roboty w polu zapędzić i w ogóle.
    To honor zwracam i pokornie kule glowe, ze myslalam iz zaspalac
    Skoro do kuchni wrocilas, to z optymizmem wnioskuje, ze przestalo od zadka lupac, he?
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  4. #7844
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ta łupie, tylko, że na tyle mniej, że do południa jakos tam mogę się poruszać, potem muszę trochę bastować.
    Ale nic, jakoś się kula do przodu, powoli wyjdziemy na prostą.

    Chlebek mój bardzo gościom smakuje, zaczynam mieć coraz więcej próśb o upieczenie chleba i goście biorą po kilka bochenków do domu ze sobą.

    Agduś. jutro rozmnożę zakwas, żebym mogła Ci wysłać.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #7845
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Gadacie o tym chlebie, ślinka mi leci ... ale mam wątpliwości czy się nadam do tego W takim gazowym piekarniku wyjdzie??
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #7846

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Gadacie o tym chlebie, ślinka mi leci ... ale mam wątpliwości czy się nadam do tego W takim gazowym piekarniku wyjdzie??
    braza, kup se maszyne i bol z glowy a chleb na stole Wiem co mowie, bo kolejny bezproblemowy bochenek dochodzi, a jutro baba drozdzowa z papaja bedzie, bo znajomi wpadna
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  7. #7847
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Rzekłaś Bursztynowa Pani
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #7848

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Rzekłaś Bursztynowa Pani
    Jak bedziesz gdzies w poblizu Krakowa, Katowic albo Wawy to zapraszam na domowy wypiek ... sie przekonasz ... a teraz zmykaj pod koldre, bo Cie czosnkiem postrasze
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  9. #7849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czosnek to mój przyjaciel Ale zmykam, już mi się znowu marzy przyjęcie pozycji horyzontalnej

    Bliższych miejsc nie masz...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #7850

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Bliższych miejsc nie masz...
    nie bardzo Wlasnie robie rezerwacje w Mielnie, ale bede bez wypiekacza Za to z dwoma psami i calym tym wakacyjnym kramem
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  11. #7851
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Ta łupie, tylko, że na tyle mniej, że do południa jakos tam mogę się poruszać, potem muszę trochę bastować.
    Ale nic, jakoś się kula do przodu, powoli wyjdziemy na prostą.

    Chlebek mój bardzo gościom smakuje, zaczynam mieć coraz więcej próśb o upieczenie chleba i goście biorą po kilka bochenków do domu ze sobą.

    Agduś. jutro rozmnożę zakwas, żebym mogła Ci wysłać.
    mam zasadnicze pytanie, być może głupie
    czy byłaś u konowała,
    pewnie nie
    a ja bym stawiał na wyskoczony dysk,
    i wypadałoby zrobić prześwietlenie a później nie dobry, ale bardzo dobry kręglarz,
    żeby wstawił go na swoje miejsce,

  12. #7852
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dochtór, no nie byłam, bo jest coraz lepiej...
    A nasz konował to bardzo godny tego właśnie miana jest, ma ksywę Zaklinacz wśród mieszkańców naszej gminy, a pacjentów jego, bo zaklina rzeczywistość...
    Myślę, że rwa to jest jak byk, bo półdupek mnie boli i do nogi to schodzi, klasycznie. I podnieść nogi nie mogę.
    Ale powolutku jest coraz lepiej, więc jestem przy nadziei


























    ... że będzie dobrze.

    Braza - każdy piekarnik sie nada i nie słuchaj Amberci, ona miastowa i po miastowemu robi, a Ty jak chcesz na swoją rodzinę i jeszcze gości potem z tego diabła nastarczyć?
    Amber, bo mietłą dostaniesz!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #7853
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Eeeee, no dobra, nie dostaniesz, wracaj już i inni też...
    Dzień dobry!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #7854
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wszystkie miotły pochowałam ... można się przywitać

    Nadmienię tylko nieśmiało, że ja też miastowa, to mi ta maszynka nawet pasuje
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #7855
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Ivo, a Ty myślisz, że kogokolwiek tam Twój brzuch obejdzie?
    Namotasz chustkę wokół bioder i będzie git, albo co tam uznasz za stosowne.
    Klapki koniecznie zabierzcie, bo na jednej z części wszędzie jest taka ranitowa kostka, źle bardzo sie po niej boso łazi.
    I czekam na info, jaka decyzja - mam nadzieję, że pozytywna!
    no w sumie tak....brzuch ja brzuch...ino trochę większy
    pozdrawiam z zimnego Wrocka
    miałam w kominku palić, ale słonko wyjrzało zza chmur

  16. #7856
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Wszystkie miotły pochowałam ... można się przywitać

    Nadmienię tylko nieśmiało, że ja też miastowa, to mi ta maszynka nawet pasuje
    Jak koniecznie chcesz, to se kup, ale ja zła na siebie jestem, wydałam niepotrzebnie pieniądze.

    Ivo - na te zimne dni Tropical jak balsam...
    Też w kominku przepalamy, albo jeszcze lepiej, pod kuchnią.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #7857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Moze Braza odkupi od ciebie maszynke bedzie i wilk syty i owca zadowolona

  18. #7858

    Domyślnie

    Tak mnie Depsia mietla nastraszyla, ze jezyka w gebie zapomnialam Ale skoro sprzet odlozony, to dzielnie zdecydowalam sie na powrot
    brazunia, ja mam i piekarnik i maszyne ... pewnie, gdybym musialam duze bochenki wypiekac, albo kilka na raz to maszyna by sie nie sprawdzila, bo za mala. Ale dla nas super, bo niczego po wyrabianiu myc nie trzeba, nawet palca nie ubrudzisz, tylko sypiesz, zamykasz i wciskasz guzik ...
    Sadze jednak, ze chleb (nawet z takiej samej mieszanki) z prawdziwego pieca chlebowego nie bedzie mial sobie rownych i pewnie dla takiego warto i miske pobrudzic i reke utaplac
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  19. #7859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ambercia, ale się podlizujesz Dobrze schowałam te miotły, spokojnie

    Depsia, jaka to maszyna i za ile???
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #7860
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Brazunia, to Clatronic, ale ja nie jestem z niego zadowolona, chlebki blade i ZAWSZE zapadniete jakieś i niewyrośnięte, pomimo wielu prób, zmiany mąk i programów pieczenia.
    Ja Ci moge najwyżej za darmo dać, a nie żebyś na takie badziewie kasę wyrzucała.
    Jak przyjedziesz, to Ci go pokażę, złoma jednego, dobra?
    Chyba, że wcześniej znajdę frajera, żeby mu w prezencie dać.

    A przy moich recepturach też się nic nie myje, aha!
    Blaszki tylko się przeciera ręcznikiem kuchennym z olejem, a miski w ogóle się nie myje (tej miski do wyrabiania chleba).
    I jeszcze rąk też w ogóle się nie brudzi, bo się miesza dwoma łyżkami drewnianymi.
    Dzisiaj byliśmy po zielononóżki - jakie śliczne!!!
    A koguty jakie piękne!!!
    No i "w międzyczasie" (Agduś, wiem, wiem, nie ma takiego wyrazu... ), mimochodem pokazałam jej jak upiec chlebek drożdżowy.
    Zdumiona ciężko, że to takie proste, niepracochłonne i takie wręcz prymitywne, a taki chlebek pyszny - już dzwoniła, że wyjęła z piekarnika, szczęśliwa jak małe dziecko, wykrzykuje do słuchawki, że ona już nigdy więcej nie pójdzie do piekarni.
    Mówię Ci, Braza, wstrzymaj się z bólami do przyjazdu do nas, pokażę Wam jak, wtedy zdecydujesz, czy to za trudne.
    W końcu jeden malutki chlebek - jak tym gości nakarmisz?
    Moja Gościowa zaraz przychodzi uczyć się piec.
    I zamówiła oczywiście chlebki do zabrania do domu.

    Fajnie tak, jak człowiek może coś dobrego ludziom dać.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 393 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony