dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 405 z 1620
Pokaż wyniki od 8.081 do 8.100 z 32399
  1. #8081
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    u mnie przestało lać nad ranem i nie wieje już za bardzo

  2. #8082
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... u mnie ciemno ... świeci tylko żarówa ... reszta jakby bez zmian

    buziaczki

    ps - no jeszcze diody "różne, różniste" świecą
    unde venis et quo tendis

  3. #8083
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Na północnym-zachodzie bez zmian!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #8084
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na południu też bez zmian - pada. Do czwartku ma padać. Czasem zagrzmi w ramach urozmaicenia.

    Rok szkolny zakończony. W poniedziałek jeszcze trzeba świadectwo odstawić do gimnazjum i już wakacje! Wczoraj zakończyłam pracowity dzień o godzinie 16.15 i padłam jak kawka na fotel typu sako. Jak ja nie lubię lata, jeżlei muszę się ubrać nieco eleganciej! No bo wtedy muszę założyć buty inne niż sportowe ściuchciane sandały = mam poobcierane nogi = nawet w ww. sandałach źle mi się chodzi.

    Właśnie kłócę się z córką o sprzątanie kocich rzygów.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #8085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nooo, Agduś to przynajmniej jakies interesujące informacje o pikantnych aferach domowych ma.

    Już zaczęłam się rano martwić o Miśka, bo przed 5 jeszcze go nie było pod świerkiem (a zawsze był!) i nie było go prawie do 8.
    Na szczęście w końcu się pojawił...
    Będzie chyba u nas zmiana pogody, bo łeb mnie boli.
    Sołtys poszedł drzewa ścinać.
    Goście nabyli drogą kupna 2 chlebki i piszczą radośnie, że ciepłe i pachnące dostali.
    Pranie się wyprało, trzeba zaraz powiesić.
    Po południu sprzątnąć domek.
    Upiec chleb dla rodziny.
    Takie sobie... życie na wsi...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #8086
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles
    u mnie przestało lać nad ranem i nie wieje już za bardzo
    10 min. później zaczęło lać . teraz tylko pochmurno

  7. #8087
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    A u mnie słonecznie.
    Pościel na słonku schnie.
    Jola została uszcęśliwiona koprem Po ogledzinach stwierdziła że z tego kopru mozna formowac żywopłot . No cóż obrodzilo latoś.
    Małżonek szaleje z kosą spalinową. Najadł się musu ślimakowego kosząc zielsko w rowie. Dobrze ze kupiłam piwo bo tak to no było jak przełknąc.

  8. #8088
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek
    Najadł się musu ślimakowego kosząc zielsko w rowie. Dobrze ze kupiłam piwo bo tak to no było jak przełknąc.


    U nas też teraz słonecznie, więc pościel wyprałam.
    Plewić trochę miałam, ale się poleniłam...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #8089

    Domyślnie

    Hej, hej

    U nas tez duzo bylo slonka Rano okrutnie wialo, ale pozniej jakby sie troche uspokoilo i nagle urlopowiecze jak grzyby po deszczu zaczeli wylegac na plaze
    My dzisiaj znowu 20 km plaza zaliczylismy, a w nagrode przydzielilismy sobie po solidnej porcji wedzonego na cieplo pstraga W miedzy czasie do rodzinnego albumu namnozlylismy cale mnostwo zdjec ... bedzie co wywolywac po powrocie Teraz poobkladam sie kremami wszelakimi bo tu i owdzie jakos mnie podpieklo, chociaz od osmazania slonecznego stronie

    Milego wieczorku
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #8090
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ambercia, fajnie, że dobrze odpoczywacie, a już opalenizne to na pewno będziesz miała konkursową.
    Tych świeżo wędzonych pstrągów to bym pojadła.
    Chyba jutro Sołtysa wyslę, coby nabył i zwędzimy.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #8091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Królik, a gdzie Ty na baby pojechałeś?
    Czy Ty chociaż pilnujesz się trochę?
    Czy kicasz swobodnie tu i tam?
    Żona mnie pilnowała
    Jest też dobra wiadomość, wyjechała wcześniej...cztery dni luzu mialem
    foczki i ja...
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  12. #8092
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nocne cześć

    Kjójik, ja Ci dam foczki
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #8093
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    foczki i ja...
    patrzcie patrzcie jak się rozbrykał
    foczek mu sie zachciało
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  14. #8094
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Depsia, wstawaj!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #8095

    Domyślnie

    Depsia, no wstawaj, wstawaj My juz po obfitym sniadanku na zielonym tarasie jestesmy, slonko wysoko, cieplutko i optymistycznie No i w planach wazna audiencje mamy
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  16. #8096
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Matko bosko, musze manicure zrobić!!!! Po tej wczorajszej demolce i eksmisji zielska z truskawek za płot nie mogę się księżniczce pokazać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #8097

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Matko bosko, musze manicure zrobić!!!! Po tej wczorajszej demolce i eksmisji zielska z truskawek za płot nie mogę się księżniczce pokazać
    szykuj sie szykuj ... mojemu powiedzialam, ze na sesje pieknych Kobiet jedziemy
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  18. #8098
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Będzie córcia i księżniczka, czyli niewiele odbiegasz od prawdy Ja mam lustro...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #8099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Ja mam lustro...
    No niepsuj sobie humoru z rana. Pamietaj że Ambercia umie dobry retusz zrobić jak potrzeba i paznokci po chwastach widać nie bedzie
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  20. #8100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Eeeee ... humor to mi dopisuje, ja już przywykłam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 405 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony