dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 495 z 1620
Pokaż wyniki od 9.881 do 9.900 z 32399
  1. #9881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dzień dobry
    szaro, buro, ponuro ale ciepło o 7 rano było 10 stopni

  2. #9882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    j.w.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #9883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Agduś, jakaś Ty dzisiaj gadatliwa!

    Wusia, tym razem to szare to chyba z południa nam podesłali czy coś, u nas wczoraj ładnie było!

    A dzisiaj tak spać mi się chce, że coś okropnego, chyba ciśnienie niskie jest.

    Zeljko - a cóż Ty masz w stopce napisane?
    Tylko mi nie mów, że prawdę, bo głupoty jakieś napisałaś.
    Dziękuję, że poszło, będę niecierpliwie czekać!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #9884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Przepraszam, ze tyle czekałaś, ale większość z tych wzorków Ty juz masz.
    A w stopce, prawdę pisze jak zawsze.
    Tak mi sie przeczytało parę moich postów, po fakcie jak już „odetchnęłam” i doszłam do wniosku, że ile można tak zrzędzić.
    Mnie tak chwyci czasami i wytrząsam z rękawa, a potem jak to czytam, to się dziwie sama sobie.
    Więc napisałam w stopce aby ludzie mieli się na baczności.
    Aby wiedzieli, ze ja gadam by gadać, nic więcej.

  5. #9885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No fakt, bardzo jesteś zrzędliwa...
    Zeljcia, ja nie mogę, przepraszasz świat, że zyjesz na nim...
    Tomek to szef aniołów w Polsce, a Ty to chyba szefowa od anielic, przyznaj się, nie wydamy Cię...
    Jak dobrze Ciebie znać, to Ty sama chyba nawet nie wiesz.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #9886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ty, ja nie mogę. Nic nie wiem na temat szefowania.
    Ale jajo dziś, ale jajo!
    Stefek miał mieć lekcje, po przerwie chorobowej. Ja cala szczęśliwa, bo Pani wtedy Jego obiadki szkolne przynosi, a jak męża nie ma w domu, to ta ilość nam obu wystarcza i gotuje tylko jak w szkole jest cos co On nie lubi. Frajda jak smok. Nareszcie odpocznę.
    Tyle, ze dziecek dziś w nocy nie spal, a z samego rana jechałam z Nim na kontrole, potem na pocztę...
    W końcu pól godziny przed lekcjami był tam zmęczony i marudny, ze Go nakarmiłam i położyłam spać. Mowie, najwyżej Pani sie ucieszy, ze bedzie znowu miała wolny dzien.
    Tyle, ze ja razem z Nim zasnęłam.
    Wstaje nagle, piec minut po "tej godzinie" co to Pani ma być..., a Pani jak nie było tak nie ma.
    Okazało sie, ze Pani była na swoja godzinie, dzwoniła, pukała a ja nic!!!
    Ale jaja!!!
    Ja nie mogę. Tego nie było jak jestem na tym świecie abym ja zasnęła i na cos albo gdzie sie spóźniła.
    Zwale na starość jak Boga kocham.

  7. #9887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Zeljko to nie starość to po prostu organizm sie upomniał o swoje prawa

  8. #9888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tez tak mysle. Zmeczenie dalo o sobie znac.

  9. #9889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    najważniejsze że odpoczęłaś troszeczkę

  10. #9890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Pospalam. Tylko nie mialam takiego zamiaru i sie nie przygotowalam do tego, wiec teraz mam kark sztywny, bo zle lezalam...
    A pogoda u nas, faktycznie tylko do spania sie nadaje. Stef wciaz spi, skubany. Wymeczylo Go to chorowanie.

  11. #9891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nooo, to porządziliście dzisiaj ze Stefkiem!
    Zwalaj na statrość, zwalaj, i tak nikt Ci nie uwierzy...

    Kiedyś musi być ten pierwszy raz, że coś się nie udaje zdążyć, nie?
    Stefek śpi, a potem w nocy urzędować będziecie.
    W sumie to jakoś powinno się to chyba regulować, bo to i dla Stefcia niezdrowo, że po nocach urzęduje.
    Są jakieś nieszkodliwe leki, które namówią go do snu o właściwych porach?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #9892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Depeś czy tera juz lepiej z tym podpisem?

  13. #9893

    Domyślnie

    Mnie się zdarza przysypiać coraz częściej. Ostatnio zasnąłem na siedząco przed TV w czasie oglądania mojego ulubionego turnieju tenisowego, ale w życiu nie zgadzam się, że to z powodu wieku ( choć mnie by to usprawiedliwiało), tylko ze zmęczenia. W końcu trochę miodziku grzanego sobie pociągnąłem, no nie?
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  14. #9894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Zeljcia, no tera to zupełnie inaczej!

    Zdzisiu, a Wam w tym Utah to tak wolno miodziku i innych ankoholi pociągać?
    Toż za winklem policja i prokurator mormoński pewnie się czają!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #9895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Żelcia, jaki super podpisik!!!! I wiesz co ... z tą zrzędliwością to przesadzasz, w życiu Depsi nie prześcigniesz...

    Już spadam!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #9896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Depisaaaa, czy dotarlo?

  17. #9897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    ... z tą zrzędliwością to przesadzasz, w życiu Depsi nie prześcigniesz...
    Daleeeeeeko jej do mistrzyni w temacie.

    Zeljcia, ale co czy dotarło? Płytka?
    Toż jak dzisiaj wysłałaś, to nie może tego samego dnia dotrzeć...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #9898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #9899

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Zeljcia, no tera to zupełnie inaczej!

    Zdzisiu, a Wam w tym Utah to tak wolno miodziku i innych ankoholi pociągać?
    Toż za winklem policja i prokurator mormoński pewnie się czają!
    Chyba macie przesadzone informacje o tych mormonach. W co oni sobie wierzą w tym ich "kościele", to dotyczy wyłącznie ich samych. Utah jest formalnie stanem USA i federalne prawa tu tak samo obowiązują, czyli: wolnośc wyznania, słowa, zgromadzeń, posiadania broni i także używania alkoholu skolko ugodno, czyli zupełnie tak samo jak w innych stanach. Zresztą tych mormonów w samej aglomeracji SLC jest już tylko ok. 50%. Po napływie do stanu ludzi "normalnych" wiekszość pouciekała za opłotki, czyli na ciche prowincjonalne mormońskie enklawy. Jednakże należy ich ( mimo, że "wiara paskudna"), pochwalić za konserwatywny stosunek do życia tak rodzinnego, jak i moralności w ogólności. Dzieki nim ten stan (UTAH) jest doskonale zorganizowany, bezrobocie najniższe w kraju, najniższy wskaznik przestępczości i standard życia przeciętnego rezydenta wyższy niz w innych regionach USA.
    Pozdrówka.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  20. #9900

    Domyślnie

    Depsia, wpadam na chwile, bo zaraz na tor zdrowotnosci lece Pytanko: sprawdzalas? Dotarlo jak trzeba?


    Dla wszystkich milego dnia!
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

Strona 495 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony