dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 895 z 1620
Pokaż wyniki od 17.881 do 17.900 z 32399
  1. #17881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Taborek fajny, ale nie zapada się w ziemi?
    Jak zobaczę w Lidlu (widzę, że stamtąd), to pewnie kupię.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #17882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja jak DPS-ia wolę plewić na czterech na taboretku to by mi krzyże pękły

  3. #17883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Sołtys mi się smarkaty zrobił.
    Jak prosiłam, żeby jeden wytrzymał w domu pierwszego dnia i czosnek brał, to czosnek tak, ale w domu - nie!
    No i teraz są efekty!

    Na pole mi się chce.
    Pójdę chyba grządki pod buraki i inne takie przygotować, trzeba perz powyciagać, zagrabić...
    Oczywiście będę uważać na kręgosłup!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #17884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Taborek fajny, ale nie zapada się w ziemi?

  5. #17885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jak wyciągasz perz????????
    Ja go mam na bank na ogródku.. a ja głupia myślałam że to trawka.. jak ja się z niego cieszyłam jak wschodził...
    Nie miałam pojęcia , że to perz...
    Z drugiej strony zielony... , zielony... to wygląda jak trawka...

  6. #17886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moj trawnik juz prawie caly zielony, za wyjatkiem miejsc gdzie T. sypnelo sie wiecej nawozu i troche wypalilo, no i w miejscach sciezkowych tez najgorzej wschodzi. ale przod juz ladnie zielony, czeka nas 2 koszenie w maju zrobie pare dosiewek gdzie mam lyse placki.

  7. #17887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też się zastawiam, czy mój trawnik to bardziej trawiasty czy może jednak perzowy ... ale w duszy, grunt że zielony! Szanowny przyjedzie na najdłuższy weekend będzie kosił!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #17888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No na perz najlepsza metoda to głęboko przehakać, a potem ciągnąć te kłącza, ile się da to wyciągać!
    Właśnie z pola wróciłam, gdzie sporo tego draństwa nawyciągałam.
    Dwie duuuże grządki marchewki posiałam (tyle ziemi zdążyłam odperzyć), jutro kolejne dwie albo i trzy.
    Potem NIEDZIELA a potem poniedziałek i trzeba przygotować pod buraki.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #17889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Do poczytania - darmowy magazyn internetowy autorstwa Green Canoe.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #17890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia musisz opracować poradnik kiedy co siać

  11. #17891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dosiewasz... mówisz.. moja pietruszka nie wyszła wcale a koperek jeszcze gorzej. Siane w połowie marca. I co? dosiewać? a może jeszcze wyjdą?

  12. #17892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Przyszłam ... lepiej późno, niż później, no nie ??
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #17893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Na pietruszkę i koper warto jeszcze poczekać - mój koperek też wcześnie siany, a wczoraj pierwsze kilka kiełków zobaczyłam.
    Pietruszka powinna na dniach powschodzić, wilgoć miała, jak ciepła dostanie, to powinna się pokazać. Jeśli jeszcze kilka dni jej nie będzie, to machnęłabym na nią ręką i dosiała, ale wtedy trzeba już pilnować, żeby miała wilgotno, inaczej za cholerę nie powschodzi.
    Wusia - a co tu opracowywać, wszędzie porad pełno...

    Jutroidę posiać te buraczki, jak zdążę, to i cukinię z dynią w doniczki posieję, żeby potem gotowe flance były.
    No i w sumie można by już kukurydzę siać.
    Ha! kapusty jeszcze muszę jutro wysiać w skrzynki, żeby flance swoje!

    Sołtysowi w końcu przestało lać się z nosa jak z kranu, ale gnaty go oczywiście wciąż bolą.
    Dzisiaj też nie pozwolę mu zleźć z łóżka.

    Mój kręgosłup na razie się prawie poddał, mogę funkcjonować właściwie normalnie, więc jest dobrze!
    Teraz deszczu nam trzeba - żeby to, co posiane, powschodziło.
    Trzeba jechać i kupić dwa stoliki na taras dla gości.
    I pomalować sprayem na biało fotele tarasowe, bo okropnie już się zabrudziły, nie dają się wyczyścić.
    Kupić kwiaty i powsadzać do skrzynek.
    Zdałoby się uszyć poduszki na krzesła dla gości w pokojach, ale nie wiem, czy zdążę...
    Chyba zaraz pójdę poszukać materiału, przynajmniej bym dzisiaj przygotowała, choć w niedzielę się nie godzi...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #17894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja dzis sie wywalilam na tarasie, piekne slonce. no i wsadzilam 18 bratkow do donic na tarasie

  15. #17895
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cholera, szlag. U nas Państwo Kotostwo kochają zalegać w bratkach..na bratkach...

    Próbowałam różnych metod:
    1. Zganianie ich stamtąd (ha.ha.)
    2. Wtykanie dużej ilości cienkich, ostrych patyczków (j/w)
    3. Zawsze mokro (jakos im to nie przeszkadza..)

    One wciąż nie dają się przekonać, że to NIE DLA NICH wsadziłam te bratki.

    Tak więc od dwóch lat bratków nie ma w ogóle..
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  16. #17896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wsadzilam tez wiciokrzewy i podsadzilam je niskimi clematisami, migdalka, przenioslam bluszcz i przywarke, przesadzilam 2 żywotnikowce, wsadzilam 2 kosodrzewinki i 2 karlowe jodly balsamiczne

    i....... znalazlam w ogrodzie miejsce na kilkanascie krzaczkow truskawek, czyli bede miec juz pi(g)wowce, jezyny, winogrona (jak urosnie) i wlasne truskawki, no i oczywiscie miete, a w donicy wyhodowalam szczypiorek do jajcowy Ale fajnie, najbardziej ciesza mnie truskawki

    i przyjelam gosci a takze udalo sie grilla upichcic (pyszne marynowane cycuszki z indyka i przepyszna kaszanke - nawet Okrus jedna dostal )
    jeszcze sypne tylko proszek na mrowki, bo sie uaktywnily i na dzis koniec

    Uff, ale sie zmachalam

  17. #17897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tarcia - zupełnie nie po chrześcijańsku w niedzielę zaiwaniasz!
    Gagata - nie wiem, co by Ci poradzić, może trzeba o kawałki drewna się postarać, takie malutkie i poczynić z nich mini łoża fakira w donicach dla Państwa Kotostwa...?
    Bo mniemam, że takie patyczki to w ziemię się po prostu chowają pod ciężarem i tyle...
    Mozna też spróbować całą donicę z zewnątrz często i obficie spryskiwać tanim dezodorantem bądź perfumami, koty zazwyczaj nie znoszą takich zapachów i uciekają jak diabeł od święconej wody...
    Po jakimś czasie pewnie by zakodowały, że donice śmierdzą.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #17898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Ale ja lubie i nie potrafie nic nie robic, posiedze chwilke na tarasie, lykne picia i juz mnie nosi, aaa jeszcze zapomnialam o praniu i myciu tarasu - ale to juz szczegol. wczoraj wypucowalam chalupke, zmienilam firany, srylion pran, poolejowalam meble, nawet podlogi zmylam. a jutro do pracy, no kiedy ja mam ze wszystkim zdazyc???. jutro pierdziu, nic nie robie, bo bark mnie boli. A zaraz goraca kapiel z babelkami w aromatach lawendowych i browarek w dlon i zloto inkow na tapete

  19. #17899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    fajnie sie pracuje jak slonko swieci i ptaszki nad glowa swiergola

    jak ja mam dobrze z Okruniem, on nic nie niszczy, nie obgryza, dziur nie kopie, jak podepcze to i tak nic sie nie stanie, bo lekki, nawet jak bobka zrobi to potem przyjdzie i pokaze gdzie, taki wyszkolony chlopak czyscioszek

  20. #17900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja też dzisiaj pracowałam, ale już wszyscy wiedzą, że marna ze mnie chrześcijanka
    Moja kicia zostawia swoje ślady na każdej świeżo zagospodarowanej grządce, te niezagospodarowane omija szerokim łukiem. Pewnie trochę ziaren szlag przez to trafił, ale co tam!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 895 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony