dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 271
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie Wahadełko, piramidy,...

    Czy są może na forum osoby praktykujące tym i podobnym sprzętem?
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Kiedyś dużo o tym czytałem.
    Nawet budowałem małe cuda do ostrzenia żyletek.

    Chyba że chodzi Ci o inne piramidy
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Jabłko, widze, że już po kąpieli?????

  4. #4
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Kiedyś dużo o tym czytałem.
    Nawet budowałem małe cuda do ostrzenia żyletek.

    Chyba że chodzi Ci o inne piramidy
    Kurna ty to wszystko czytałeś.Zazdroszcze ci.Jemu może chodzic o te z kloców lego.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Kiedyś dużo o tym czytałem.
    Nawet budowałem małe cuda do ostrzenia żyletek.

    Chyba że chodzi Ci o inne piramidy
    Chodzi mi o ciut mniejsze od tej Wielkiej Piramidy w Gizie
    Np. o ogrodowe, o małe lecznicze, o sposobach np. badania polaryzacji kamieni stosowanych do budowy dróżek w ogrodzie, czy też tych wrzucanych w fundament czegokolwiek.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Prosiłem żebyś do mnie nie pisał.
    Skoro nalegasz to odpowiem ale ostatni raz
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...
    Kurna ty to wszystko czytałeś.Zazdroszcze ci.Jemu może chodzic o te z kloców lego.
    Widać niektórzy lubią czytać.
    Radzę spróbować bo moim zdaniem to wzbogaca osobowość

    A klocki lego radzę odstawić.
    Wspomagają rozwój ale dzieci do lat 5ciu.
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janussz
    ...
    Chodzi mi o ciut mniejsze od tej Wielkiej Piramidy w Gizie
    Np. o ogrodowe, o małe lecznicze, o sposobach np. badania polaryzacji kamieni stosowanych do budowy dróżek w ogrodzie, czy też tych wrzucanych w fundament czegokolwiek.
    Nie, nie
    Kleiłem maluszki kilkudziesieciocentymetrowe.
    Ale temat fascynujący więc będę obserwował
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Kilkudziesięciocentymetrowe to już nie takie maluszki.
    08 marca, czyli już dwa dni temu, trochę pofolgowałem sobie z łakociami. Mam pewne kłopoty z żołądkiem. Po zapiciu tych słodkości piwem, rozbolał mi się brzuch. Mam siedem kolorowych piramidek i pomyślałem sobie, że zobaczę jak to działa.
    Ustawiłem je na swoich czakrach i po pół godzinie byłem zdrów jak ryba. Żadnego bólu, żadnej zgagi.
    Czakry(czakramy) to takie punkty na ciele człowieka rozłożone wzdłuż kręgosłupa za pomocą których człowiek wymienia energie z otoczeniem. Zaburzenie ich pracy jest powodem wielu dolegliwości i chorób.
    Żona patrzy na mnie jak na jakiegoś nawiedzonego, ale to zadziałało. Do tego stopnia zadziałało, że cały następny dzień czułem się jakby mnie ktoś doładował jakąś bardzo pozytywną energią.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janussz
    Kilkudziesięciocentymetrowe to już nie takie maluszki.
    08 marca, czyli już dwa dni temu, trochę pofolgowałem sobie z łakociami. Mam pewne kłopoty z żołądkiem. Po zapiciu tych słodkości piwem, rozbolał mi się brzuch. Mam siedem kolorowych piramidek i pomyślałem sobie, że zobaczę jak to działa.
    Ustawiłem je na swoich czakrach i po pół godzinie byłem zdrów jak ryba. Żadnego bólu, żadnej zgagi.
    Czakry(czakramy) to takie punkty na ciele człowieka rozłożone wzdłuż kręgosłupa za pomocą których człowiek wymienia energie z otoczeniem. Zaburzenie ich pracy jest powodem wielu dolegliwości i chorób.
    Żona patrzy na mnie jak na jakiegoś nawiedzonego, ale to zadziałało. Do tego stopnia zadziałało, że cały następny dzień czułem się jakby mnie ktoś doładował jakąś bardzo pozytywną energią.
    to ty nieźle wygimnastykowany jesteś

    a w ogóle to autosugestia

  10. #10
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Prosiłem żebyś do mnie nie pisał.
    Skoro nalegasz to odpowiem ale ostatni raz
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...
    Kurna ty to wszystko czytałeś.Zazdroszcze ci.Jemu może chodzic o te z kloców lego.
    Widać niektórzy lubią czytać.
    Radzę spróbować bo moim zdaniem to wzbogaca osobowość

    A klocki lego radzę odstawić.
    Wspomagają rozwój ale dzieci do lat 5ciu.
    to dlaczego ciągle piszesz??? Ja jak cie prosze to ty tego nie rozumiesz.
    Nic zdrożnego w tym ,co powiedzialem ,że wszystko wiesz?Nie jesteś konsekwentny.Skoro powiedziało sie ,ze nie piszemy do siebie to nie piszemy bo np. cos tam nas drazni w wypowiedziach wzajemnych.
    Powiedz tu ,że nie bedziesz do mnie pisal i sprawa zalatwiona.No bo słuchaj.Odpisujesz gdzieś w mojim watku a teraz nagle mowisz nie pisz do mnie.Cos przeczy sobie .Czyli jak ty do mnie piszesz to ja mam nie odpowiadać? tak?Jak ja coś napisze to ty mozesz odpowiadać?tak?
    tylko tyle i dajemy spokoj?i masz mnie z dyńki.

    Zwariowanego wickendu.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał Janussz
    Kilkudziesięciocentymetrowe to już nie takie maluszki.
    08 marca, czyli już dwa dni temu, trochę pofolgowałem sobie z łakociami. Mam pewne kłopoty z żołądkiem. Po zapiciu tych słodkości piwem, rozbolał mi się brzuch. Mam siedem kolorowych piramidek i pomyślałem sobie, że zobaczę jak to działa.
    Ustawiłem je na swoich czakrach i po pół godzinie byłem zdrów jak ryba. Żadnego bólu, żadnej zgagi.
    Czakry(czakramy) to takie punkty na ciele człowieka rozłożone wzdłuż kręgosłupa za pomocą których człowiek wymienia energie z otoczeniem. Zaburzenie ich pracy jest powodem wielu dolegliwości i chorób.
    Żona patrzy na mnie jak na jakiegoś nawiedzonego, ale to zadziałało. Do tego stopnia zadziałało, że cały następny dzień czułem się jakby mnie ktoś doładował jakąś bardzo pozytywną energią.
    to ty nieźle wygimnastykowany jesteś

    a w ogóle to autosugestia
    Hmm,
    ciekawa z tym sprawa. Zawsze najwięcej o tym wiedzą ci, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą. To jest tego wybitny przykład.
    Wyzbycie się autosugestii to podstawa leczenia i sukcesu. Ja byłem raczej negatywnie nastawiony do tego, gdyż miałem piramidki od dłuższego czasu i ich nie wykorzystywałem.
    Dzisiaj jadę do mojej chorej mamy która leży od długiego już czasu, a więc wygimnastykowanie się nie ma nic wspólnego z ustawianiem piramidek na czakrach. Chory, zdrowy leży na plecach, a piramidki ustawia się na jego brzuchu, klatce piersiowej, gardle, szyi, czole.
    Zakładając jednak, że to autosugestia. To co w tym byłoby złego jeżeli pomaga?
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    czepiiasz się. Nie napisałam, że cokolwiek o tym wiem, tylko co o tym sądzę.
    Trzeba bylo w pierwszym poście napisać, że ci co wątpią nie mają wstepu do twojego wątku. Historia lubi sie powtarzać

    A w ogóle, piszesz, że czkramy mieszczą się wzdluż kręgosłupa, a potem, że ustawiasz je na brzuchu

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A co to jest polaryzacja kamieni i jak się ją bada ?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    czepiiasz się.

    A w ogóle, piszesz, że czkramy mieszczą się wzdluż kręgosłupa, a potem, że ustawiasz je na brzuchu
    Wzdłuż, to nie na kręgosłupie. Można napisać wzdłuż osi ciała.
    Nie czepiam się, tylko ta gimnastyka i autosugestia sprowokowała mnie do odpowiedzi. Piramidki wytwarzają energię. Można to sprawdzić wkładając odpowiednio pod piramidkę rozładowaną baterię paluszek. Nie naładuje piramidka tej baterii, ale podładuje, co osobiście sprawdziłem.
    W wątku tym szukam bratnich duszy.

    Joshi. Właśnie, ta polaryzacja magnetyczna kamieni. Bardzo mnie to zinteresowało. Można to sprawdzić wahadełkiem, gdzie jest plus, a gdzie minus. Tyle potrafię zrobić. Tylko nie wiem jak wyznaczyć dokładnie oś obojętną kamienia. Podobno właśnie ułożenie odpowiednie kamieni np. na skalniaku, wokół klombu, w terrarium, daje niesamowite siły witalne roślinom, zwierzętom i ludziom przebywającym w pobliżu. Sądzę, że znajdzie się ktoś na forum, kto ma w tym większe doświadczenie.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janussz
    Piramidki wytwarzają energię.
    A w jaki sposób ?


    Cytat Napisał Janussz
    Można to sprawdzić wkładając odpowiednio pod piramidkę rozładowaną baterię paluszek. Nie naładuje piramidka tej baterii, ale podładuje, co osobiście sprawdziłem.
    To ja mam taką magiczna szyfladę. Jak włoże do niej rozładowane baterie, to one częściowo odzyskują żywotność. Niestety moja szuflada ma kształt prostopadłościanu a nie piramidy. Ale to inna bajka, bo ta moja szuflada wykorzystuje naturalne właściwości ogniw. A sprawdź te swoje piramidki na akumulatorkach...


    Cytat Napisał Janussz
    Joshi. Właśnie, ta polaryzacja magnetyczna kamieni.
    A skąd kamienie maja magnetyczną polaryzację?


    Cytat Napisał Janussz
    Można to sprawdzić wahadełkiem, gdzie jest plus, a gdzie minus. Tyle potrafię zrobić.
    A w jaki sposób moment magnetyczny oddziałuje na wahadełko ? Próbowałeś używać bardziej naukowe metody żeby zweryfikować swoje umiejętności ?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Ciekawy temat.
    Janussz, napisz z jakiego materiału masz te piramidki i jakiej wielkości?
    Gdzie można na ten temat poczytać?
    Może i mnie by pomogły?
    Medycyna rozkłada ręce
    Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował.
    Komentarze.
    punkt widzenia zależy od kąta patrzenia

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Andre 59,
    w internecie znajdziesz taki tytuł książki: Czakramy a zdrowie, autor-Leszek Matela, cena ok.20zł. Za tę kwotę otrzymasz książkę plus 8 małych piremidek kolorowych do sklejenia.

    Joshi,
    na swoje pytania odpowiedź możesz otrzymać w książkach ww autora-Piramidy i ich wykorzystanie oraz ABC wahadełka.
    Ja odpowiem Ci tylko na to w jaki sposób moment magnetyczny oddziałuje na wahadełko.

    To nie moment magnetyczny, tylko nasze mięśnie wprawiają w określony ruch wahadło.
    A moje umiejętności? Na dzień dzisiejszy uważam że są bardzo mizerne, chociaż znam parę sztuczek, które mogą zadziwić każdego i co ważniejsze każdy może sprawdzić to indywidualnie. Zerowe nakłady, gdyż wahadłem może być nawet torebka herbaty na sznureczku.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janussz
    Ja odpowiem Ci tylko na to w jaki sposób moment magnetyczny oddziałuje na wahadełko.

    To nie moment magnetyczny, tylko nasze mięśnie wprawiają w określony ruch wahadło.
    A w jaki sposób polaryzacja magnetyczna oddziałuje na nasze mięśnie ? A jeśli chodzi o lekturę, to wolę czytać o bardziej namacalnych, sprawdzalnych i powtarzalnych zjawiskach.


    Cytat Napisał Janussz
    A moje umiejętności? Na dzień dzisiejszy uważam że są bardzo mizerne, chociaż znam parę sztuczek
    No wiesz. Sztuczki to i ja znam. A oglądając Copperfielda możnaby uznać, że to dowód na możliwość przetunelowania przez chinski mur.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Najprościej pracę wahadełka można ująć tak: wahadełko jest łącznikiem pomiędzy naszą myślą świadomą i podświadomą. Podświadomość zna odpowiedź na każde nasze pytanie. To ona wysyła impuls do naszego mózgu. Z wahadełkiem może pracować każdy, pod warunkiem że odłoży na bok swój brak wiary.
    Nawet w internecie można znaleźć bardzo dużo wypowiedzi krytycznych. Wypowiedzi obalających np. skuteczność różdżkarzy. Jeden ze znanych radiestetów odpowiedział tak: a czy dla geologów dysponujących super aparaturą zawsze wszystko wychodzi?
    Jako ciekawostkę przytoczę to, że wszystkie przedsiębiorstwa zajmujące się poszukiwaniem ropy i gazu oprócz geologów zatrudniają radiestetów.
    Naczelne dowództwa wojskowe podczas drugiej wojny światowej też miały w swoich sztabach radiestetów potrafiących określić położenie okrętów podwodnych wroga. Tylko pytanie: dlaczego tak kiepsko działali? Odpowiedź jest prosta. Druga strona robiła wszystko(chodzi o radiestetów) aby przeszkodzić w pracy radiestetom wroga.
    Tak samo jest przy robieniu doświadczeń z publicznością. Sceptycy tak promieniują energią negatywną, że nie może się to udać.
    Mówiąc o sztuczkach z wahadełkiem myślałem o nas samych, nie o publice.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Jednakowoż nie wyjaśniłeś mi skąd w kamieniach polaryzacja magnetyczna i dlaczego moja szuflada działa równie dobrze jak Twoje piramidki.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony