Proszę o poradę jak w tytule. Jak zrobić jastrych cementowy "kręcony" w betoniarce ? Niby sprawa prosta a na mojej budowie brak jest porozumienia w sprawie przepisu i grubości. Przejrzałem podobne tematy na forum i dalej nie mam odpowiedzi. Spór na mojej budowie jest o gatunek cementu czysty portlandzki 32.5 I czy popiołowy 32.5 II. Grubość wylewki też jest przedmiotem dyskusji kierownik budowy uważa że 4cm jest całkowicie wystarczające konstruktor twierdzi że 6...7cm to minimum. Następna dyskusja to ile dać cementu na 1m3 według konstruktora minimum 350kg, zdaniem kierownika budowy i pana z infolini z cementowni 200kg. Do tego dochodzi jeszcze sprawa dodatków uplastyczniających i dylematu co dać siatkę przeciwskurczową czy mikrowłókina? Aby jeszcze całkiem skomplikowac sprawę to są obecnie straszne upały ok 30oC. Całkiem już zgłupiałem i mam mętlik w głowie
Podam jeszcze że sprawa tyczy się jastrychu bez ogrzewania podłogowego układanego na warstwie styropianu FS20 o grubości 15cm (podłoga poddasza nieogrzewanego).
Bardzo proszę o konkretne recepty na jastrych.
Z góry Wielkie dzieki za pomoc
Pozdrawiam