dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Grzejniki ECA

  1. #1
    Guest

    Domyślnie Grzejniki ECA

    Czy ktoś użytkuje już stalowe grzejniki ECA? Jak się sprawują? Czy są awaryjne? Czy ktoś musiał dokonywać wymiany? Jaka była obsługa - szybko/wolno czy wogóle ktoś się zajął w Polsce taką obsługą czy trzeba wysyłać grzejnik do Niemiec?
    Bardzo proszę o wsparcie.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Nikt w całej Polsce nie używa grzejników tej firmy?

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    a to heca
    nikt nie zna ECA

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    Używam grzejników tej firmy od pazdziernika 2006 razem 4 szt..Mam grzejniki C-33 zasilane z dołu z wkładami zaworów termostatycznych. Muszę powiedzieć ,że sprawują się rewelacyjnie. Zastąpily stare zeliwniaki po wymianie instalacji CO. Efekt zauwazalny od razu ,pomieszczenia dogrzane, łatwy montaz na scianie na wieszakach, zero problemów. Kupiłem je od przedstawiciela ECA ze Złocieńca woj. zachodniopomorskie. Mozna go znależć na allegro. Gwarancja pisemna na 10 lat.
    Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał ;1652657
    Czy ktoś użytkuje już stalowe grzejniki ECA? Jak się sprawują? Czy są awaryjne? Czy ktoś musiał dokonywać wymiany? Jaka była obsługa - szybko/wolno czy wogóle ktoś się zajął w Polsce taką obsługą czy trzeba wysyłać grzejnik do Niemiec?
    Bardzo proszę o wsparcie.
    Użytkuję od 2009 roku. Ogółem piętnaście grzejników. Nic im nie mogę zarzucić, nie zauważam ich a tzn. że robią to do czego je stworzono. Kolor stabilny, żadnej korozji zewnętrznej, a działanie po prostu grzeją i niech tak jeszcze zostanie
    "Dom w Magnoliach"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony