dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 141
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 2801
  1. #2221

    Domyślnie

    Hej Ewelko!
    My budujemy nasz domek w okolicach Limanowej. Projekt faktycznie jest fajny, co prawda na razie za wiele jeszcze nie mamy, więc o jego funkcjonalności wypowiadała się nie będę ale na tą chwilę uważam że był to dobry wybór. Jeżeli chodzi o zmiany w projekcie to my standardowo jak większość tutaj zrobiliśmy przejście z pom. gospodarczego do garażu, oraz podnieśliśmy trochę ściankę kolankową na górze. Ja w projekcie mam w kuchni jedno okno i przesunęłam je na środek, powiększyliśmy również okno w salonie i również przesunęliśmy je na środek, okna na górze są większe w pokojach a w łazience pomniejszone. To chyba tyle zmian.
    Pozdrawiam

  2. #2222

    Domyślnie

    Witajcie

    Czy ktoś zbudował lub buduje protona z porothermu 44?

    Wypada już zamówić cegiełki a niewiem ile potrzeba

    Pozdrawiam budujących
    J&S + z

    Proton II koło Wrocławia

  3. #2223

    Domyślnie

    Witamy wszystkich Protonowiczów po dłuższej przerwie. Po wielu trudnościach w końcu udało nam się rozpocząć budowę i domek powoli nabiera kształtów.
    Zdecydowaliśmy sie na Protona II ale z "małymi" przeróbkami:
    - dobudowaliśmy kotłownię za garażem
    - powiększyliśmy okno w salonie
    - podnieśliśmy scianę kolankową
    - zlikwidowaliśmy jedno okno w kuchni
    Obecnie jesteśmy na etapie deskowania stropu i mamy cichą nadzieję że do zimy uda nam się zakończyć stan surowy.
    Pozdrawiamy wszystkich budujących

  4. #2224

    Domyślnie

    Cześć wszystkim!
    Mam pytanie czy ktoś pomniejszał okno w górnej łazience? Wydaje mi się,że jest ono troszkę za duże i chcielibyśmy je zmniejszyć, tylko nie wiem, czy wtedy będzie tam wystarczająco jasno?

  5. #2225

    Domyślnie

    hmmmm, jeśli chodzi o okno w łazience to może nie będzie zbyt zaciemniona, ale na pewno straci na uroku, gdyż dużo temu pomieszczeniu dodaje duże ,przestronne okno.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  6. #2226

    Domyślnie

    Hej!
    Jeżeli chodzi o okno w łazience mi osobiście wydaje się że pomniejszenie okna jest dobrym rozwiązaniem sama tak zrobiłam. Nie wpłynie to na zaciemnienie łazienki a takie duże okno może i ładnie wygląda ale w łazience wydaje mi się mało praktyczne, bo i tak albo będzie musiało być zasłaniane albo trzeba będzie dać mleczną szybę.

  7. #2227

    Domyślnie

    hej! dzięki za odpowiedź. Też mi się wydaje, że tak duże okno w łazience jest niepraktyczne, tym bardziej, że na tej samej ścianie jest wanna. Jakoś głupio bym się czuła kąpiąc się przy takim wielkim oknie i ostatecznie chyba je zmniejszymy o połowę. buziaki dla wszystkich p.s. wklejajcie jakieś zdjęcia, bo chcę oczy nacieszyć

  8. #2228

    Domyślnie

    u nas dopiero projekt się adaptuje ale jak wszystko pójdzie dobrze to od kwietnia ruszamy Zdecydowaliśmy się na proton II - z tym, że planowy garaż zamieniamy poświęcamy na kotłownię i pomieszczenie gospodarcze.

    Mnie się właśnie to duże okno w łazience podoba zawsze można roletę zamontować

    Czy ktoś budował protona II z porothermu 25? ile sztuk Wam poszło?

  9. #2229

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!
    U nas prace pomału postępują do przodu, może uda się w tym tygodniu co będzie zalać płytę górną.
    Już nie mogę się doczekać jak pojadę na budowę, bo przez ostatnie dwa tygodnie leżałam w domu na L4, więc nie widziałam co tam się dzieje, dobrze że chociaż mąż mi jakieś zdjęcia przywoził.
    Jeżeli chodzi o zmiany w projekcie to przypomniałam sobie że my jeszcze daliśmy sobie małe okienko miedzy garażem a kotłownią,
    okno w górnej łaziance mam zmniejszone za to dwa sąsiadujące okna czyli te w pokojach powiększyłam.
    Zawaliłam sobie trochę z drzwiami balkonowymi bo nie zauważyłam, że u większości z Was są one zaraz przy wykuszu co daję więcej miejsca na ścianie,
    ja je mam na środku no ale cóż już późnawo na zmiany
    A jeżeli chodzi o spiżarkę to my komin do wentylacji będziemy dopiero robili od góry co daje więcej miejsca(nie wiele ale zawsze coś)
    Pozdrawiam i owocnej pracy dla wszystkich budujących

  10. #2230

    Domyślnie

    my komin wentylacyjny też tak samo robimy od góry przez to w kuchni będzie więcej miejsca, bo spiżarki nie robimy a jej kosztem będzie powiększona dolna łazienka i kuchnia właśnie. a te małe okienka na górze też powiększamy. pozdrowienia dla wszystkich

  11. #2231

    Domyślnie

    Magda, bardzo dobry pomysł z tym powiększeniem małych okienek- to jedna z rzeczy , których załuję ze nie zrobiłam- powiększyłabym okna w pralni i małym pokoju do połowy tego , które jest w górnej łazience.

    Nie zgodze sie tylko z biedronkami - duże okno w łazience na górze nie jest minusem a atutem. Lazienka jest naprawde bardzo duża i mniejsze okno nie wystarczyłoby, zeby dobrze ją oświetlić. ja mam wanne przy oknie i piaskowaną szybę, co w zupełności zapewnia prywatność, a nie zabiera światła. Wieczorem, gdy zapalasz światło , zawsze można zasłonić roletę

    poniżej zdjęcie mojej łazienki

    http://picasaweb.google.com/meluzyna...26235071033106
    Ostatnio edytowane przez meluzyna ; 17-10-2010 o 10:23

  12. #2232

    Smile

    Po roku, dwóch miesiącach i kilku tygodniach od wbicia pierwszej łopaty w końcu zamieszkalismy w naszym przytulnym protonku. Jednym słowem miooooodzio
    Mieszka sie wspaniale, dom jest naprawdę przestronny i funkcjonalny. Parę fotek, można wyrażać swoje opinie.
    Pozdrawiamy. Gosia i Robert














































  13. #2233

    Domyślnie

    Gosia i Robert! Po prostu kopara mi opadła kiedy zobaczyłam Wasze wnętrza. Nie mogę wyjść z podziwu!!! Co prawda to nie mój styl, ale jest przecudownie tam u Was! Niby nowocześnie a zarazem tak przytulnie Bardzo podoba mi się kącik wypoczynkowy w salonie. Gratulacje!!!

  14. #2234

    Domyślnie

    Cytat Napisał meluzyna Zobacz post
    Magda, bardzo dobry pomysł z tym powiększeniem małych okienek- to jedna z rzeczy , których załuję ze nie zrobiłam- powiększyłabym okna w pralni i małym pokoju do połowy tego , które jest w górnej łazience.

    Nie zgodze sie tylko z biedronkami - duże okno w łazience na górze nie jest minusem a atutem. Lazienka jest naprawde bardzo duża i mniejsze okno nie wystarczyłoby, zeby dobrze ją oświetlić. ja mam wanne przy oknie i piaskowaną szybę, co w zupełności zapewnia prywatność, a nie zabiera światła. Wieczorem, gdy zapalasz światło , zawsze można zasłonić roletę

    poniżej zdjęcie mojej łazienki

    http://picasaweb.google.com/meluzyna...26235071033106
    Zdecydowanie w łazience duuuuuuuuże okno!!!!

    pozdrawiamy

  15. #2235

    Domyślnie

    Kasiu i Mariusz, wiem, że zbudowaliście Protonka 2 w okolicach Lublina; czy byłaby możliwość obejrzenia go bo planujemy z mężem zakup projektu a Wasze zmiany bardzo nam się podobają. Pozdrawiam

  16. #2236

    Domyślnie

    Witam!
    RobGoś Gratuluje przeprowadzki i ślicznego wystroju
    To faktycznie niezłe tempo mieliście skoro w rok tak wam się udało wszystko zrobić
    Wracając do sprawy okna w łazience to jeden woli to drugi to ile ludzi tyle pomysłów i gustówWażne tak na prawdę abyśmy po prostu były zadowolone
    Pozdrawiam wszystkich

  17. #2237

    Domyślnie

    Pozdrawiam wszystkich protonowców Każdy jeden ma coś w sobie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09127.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	27467   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09130.jpg
Wyświetleń:	370
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	27468  

  18. #2238

    Domyślnie

    Witam Wszystkich Protonowców
    Rzeczywiście domek przepiękny Rob Goś bardzo przytulnie urządzony
    Mam pytanie bo też się zastanawiam czy nie przeszkadze ustawienie piekarnika koło lodówki czy nie za bardzo się grzeje lodówka od piekarnika.
    Czy moglibyścue mi napisać jakie zrobiliście tynki i wszystkie koszty które ponieśliście czyli ogrzewanie podłogowe, wylewki, podłogi, drzwi, okna, instalacje, kaloryfery i inne kt wam przyjdą na myśl
    RobGoś czy mogłabyś mi napisać na priva całkowity koszt budowy który poniosłaś.
    U na powoli wychodzimy z ziemi mam ambitny plan zakończenia stanu surowego i pociągnięcia dachu jeszcze w tym roku, ale czy się uda to zobaczymy jaka będzie pogoda. W tym tygodniu mamy ściany pociągnąć. Coraz bardziej mnie jednak koszty budowy przerazają i myslałam że z kredytem to wytrzymamy do wiosny ale się chyba nie uda.
    Możecie napisać na priva jeżeli braliście kredyty to gdzie sa dobre warunku
    Zyczę wspaniałych chwil we własnym domu i powodzenia pozostałym budowniczym

  19. #2239

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuby124 Zobacz post
    Kasiu i Mariusz, wiem, że zbudowaliście Protonka 2 w okolicach Lublina; czy byłaby możliwość obejrzenia go bo planujemy z mężem zakup projektu a Wasze zmiany bardzo nam się podobają. Pozdrawiam

    Oczywiście, zapraszamy

  20. #2240

    Domyślnie

    Dziękujmy. To mój e-mail [email protected] - to umówimy się dokładnie co do terminu spotkania. Pozdrawiam

Strona 112 z 141