dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie projekt ROZŁOŻYSTY 2 pracownia MGPROJEKT

    Witam,

    Zwracałem się z prośbą do MG Projekt ale bez odzewu.Co myślicie o projekcie ROZŁOŻYSTY 2 ( http://www.mgprojekt.com.pl/rozlozysty-2) ?

    A może ktoś buduje albo ma w planach budowę tego domu?

    Chętnie wysłucham wszelkie uwagi

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    projekt wprowadzono w kwietniu tego roku - nie sądzę by było wielu budujących.

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie Elfir - wiem,że może być trudno - ale warto spróbować (jeśli nie to będę pierwszy -to już postanowione Każda uwaga i komentarz mogą być cenne w tym temacie.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mahaga

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Lodz
    Kod pocztowy
    90-601
    Posty
    2

    Domyślnie

    wlasnie kupilam projekt Rozlozysty 2 w lustrze ale na extradom, tam podaja tez dalsze informacje

  5. #5

    Domyślnie

    Witaj mahaga,

    Gratuluję wyboru!
    Ja też planuję odbicie lustrzane. Myślisz robić jakieś zmiany w projekcie?

    Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mahaga

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Lodz
    Kod pocztowy
    90-601
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    tylko niewielkie; wejscie do spizarni od pokoju ( u nas bedzie to biuro) bo zabiera duzo miejsca w kuchni, doradzil mi tak architekt, male okno w ubikacji, prysznic bedzie skasowany, w lazience garderoba a lazienka w pokoju obok. Gora bedzie rozbudowana z lazienka dla syna, dol dla nas dwoje
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mahaga Zobacz post
    Witam,
    tylko niewielkie; wejscie do spizarni od pokoju ( u nas bedzie to biuro) bo zabiera duzo miejsca w kuchni, doradzil mi tak architekt, male okno w ubikacji, prysznic bedzie skasowany, w lazience garderoba a lazienka w pokoju obok. Gora bedzie rozbudowana z lazienka dla syna, dol dla nas dwoje
    Pozdrawiam
    My planujemy trochę większą "rewolucję" - ale głównie po prawej stronie (w odbiciu lustrzanym).
    Przedłużenie sypialni o ok 1,2 m , likwidacja pralni celem powiększenia garderoby przy wejsciu
    I "rozciągnięcie" pokoju przy łazience aby miedzy pokojami mogła powstać naprzemiennie garderoba.
    A co myślisz o górze? Pokój dla syna w części z szybą do salonu? Tez chcemy zrobić łazienkę na poddaszu.
    Ostatnio edytowane przez FUJIJACK ; 14-12-2014 o 12:27

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zagroda20

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szamocin
    Kod pocztowy
    64-820
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam, razem z mężem planujemy zakupić projekt domu rozłożysty lub rozłożysty 2, zdziwiły nas jednak koszty realizacji podane na mg projekt, dom rozłożysty 2 jest tańszy, pomimo tego że jest większy, wiecie może dlaczego tak jest? A może ma ktoś informacje gdzie taki dom jest wybudowany lub może posiadacie zdjęcia z realizacji, bardzo by nam to pomogło w dokonaniu wyboru, pozdrawiam serdecznie

  9. #9

    Domyślnie

    Witamy wsród wielbicieli Rozlozystego 2

    Wątek założyłem z nadzieja znalezienia zrealizowanej inwestycji,ale wyglada na to,ze chyba my będziemy dzielić sie doświadczeniami z budowy.
    Pracownia MG Projekt miała umożliwić mi kontakt do osób które juz kupiły projekt (oczywiście za ich zgoda) ale było to juz ze 2 miesiące temu i do dzisiaj nie ma odzewu.
    Co do różnicy kosztów , to zarówno metraże jak i różnice w kosztorysach nie są duże. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę ze projekt Rozlozysty został opracowany stosunkowo dawno i choćby to może być przyczyna różnic.
    Generalnie wydaje mi sie,ze te dwa projekty są dość podobne jeśli chodzi o koszty budowy. Największe różnice i tak wynikną z zastosowanych do wykończenia materiałach. Pozdrawiam i zapraszam do dalszych dyskusji

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magdolina89

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    witam, jeśli ktoś z Was mógłby podzielić się zdjęciami i kosztami budowy to będziemy wdzięczni
    [email protected]

    Pozdrawiamy

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    favor1

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, przyłączam się do prośby [email protected]. Chciałbym odświeżyć wątek budowy "Rozłożystego 2". Jeżeli mają Państwo jakieś zdjęcia z budowy to prosiłbym o wysłanie na adres [email protected]

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony