dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 100 z 141
Pokaż wyniki od 1.981 do 2.000 z 2801
  1. #1981

    Domyślnie

    Anetka to może wstaw jakieś nowe zdjęcia do swojego albumu

  2. #1982

    Angry

    No cóż zabrzmi to dziwnie, ale niestety nie pamiętam skrzynki na onet.pl, którą stworzyłam tylko dla potrzeb tego albumu i nic więcej nie mogę dodać, ale postaram się coś dodać na forum.Co prawda jeszcze na budowie artystyczny nie ład, ale oko już cieszy




    Anetka i Bogdan

  3. #1983

    Domyślnie

    MIESZKAMY!!! Przed nami jeszcze wiele drobiazgów ( listwy podłogowe, lampa w sypialni, garderoba itp ) ale to wszystko nieistotne, kiedy wiele miesięcy zmagań z budową zostaje uwieńczone poranną kawą we własnym domu!

    P.S. czy macie u siebie system odgromowy?

  4. #1984

  5. #1985
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hakfin

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Do anetka012 . Napisz proszę gdzie można kupić takie panele co zamieściłaś zdjęcie. Znalazłem takie same producent kronotex a te są AC4 10 mm i nie wiem gdzie można je kupić bo to firma niemiecka. POZDRAWIAM

  6. #1986

    Wink

    Ja kupiłam te panele na allegro i powiem szczerze ,że polecam w 100 %.Jestem zadowolona z tego zakupu i nasze nie pamiętam ale też są chyba AC4, ale na pewno 10 mm.Jeśli będziesz chciał to daj znać podeślę link strony na priv.
    Anetka i Bogdan

  7. #1987

    Domyślnie

    Meluzyna, my mamy ten system odgromowy.Pozdrawiam i napisz jak sie mieszka
    Anetka i Bogdan

  8. #1988

    Domyślnie

    Meluzyna: Gratulacje!!! Domek śliczny i mam nadzieję, że mieszkać będzie się super.
    Co do odgromienia. to my mamy tylko uziemienie ale nie mamy piorunochronu... elektryk nam odradził ale to ponoć zależy od lokalizacji.

    anetka012: Sierpień raczej poza zasięgiem, chociażby z tego powodu, że nie możemy się doprosić własnego prądu ;(

    U nas teraz domek w kropeczki, malujemy sufity i zamawiamy schody i podłogę...
    Z dobrych wiadomości to zakup drzwi wejsciowych ...na dolcelowe. Kilka nowych fotek w albumie.

    Tylko co się stało z majem? Zawsze tak cieplutko a tu leje i leje

  9. #1989

    Domyślnie

    Mieszka się fantastycznie, chociaż na początku trudno sie przestawić Ciągle sie szukamy po domu i głośniej mówić trzeba

    he he

    Ale poza tym super. Teraz czekamy az przestanie padać, bo chcemy posiać trawę a tu leje i leje.

  10. #1990
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirek81

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witajcie My również postanowiliśmy przyłączyć się do tego licznego grona zwolenników Protona
    Od kilku miesięcy studiujemy forum obserwujemy postępy na waszych budowach. Składamy wielkie gratulacje wszystkim którzy juz mieszkają we własnych protonkach!
    Budujemy na Protona 1 którego podpiwniczymy cześciowo tzn bez garażu i czesci salonu za garazem. Lecz poziom zero pozostaje na ok 45 cm.
    Pierwszą łopate wbiliśmy 13 kwietnia obecnie całosc podpiwniczenia jest juz wymurowana i jutro zalejemy posadzke bedzie znacznie wygodniej zrobic to przed stropem.
    ze zmian z racji ze chcemy miec shody drewniane zejscie do piwnicy bedzie w miejscu pom. gospodarczego. poza tym raczej staramy trzymac sie projektu.
    Pozdrawiamy wszystkich Protonowiczów
    Ostatnio edytowane przez mirek81 ; 08-05-2010 o 16:16

  11. #1991

    Domyślnie

    Witam !!! Mam pytanko dotyczące ceny robocizny postawienia murów, jesteśmy na etapie szukania murarza , zaproponował nam cenę 25-30 zł za m2 ścian z silki , czy mógłby ktoś odp. na moje pytanie ile Wam "zaśpiewał" murarz ??? Dziękuje za odpowiedź ! Pozdrawiam i gratuluje wszystkim szczęśliwcom którzy mają to już za sobą !!!

  12. #1992
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirek81

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj, jeśli poszukasz na forum to znajdziesz wyceny na okolo 40- 45 tyś za stan surowy, nie wiem juk u innych czy te ceny są jeszcze realne ale my za stan surowy, troche po znajomosci, zapłacimy ok 30 tyś. (budynek czesciowo podpiwniczony) Budujemy z Belix-u

  13. #1993

    Domyślnie

    Jesteśmy na etapie adaptacji projektu mi murarz powiedział za same mury 7tys za ciesielkę 4tys i za pokrycie dachowe 5 tys razem wychodzi 16 (robocizna).
    Jestem na etapie adptacji projektu czy wiecie u kogo można by było obejżeć nawet stan surowy jak Proton I wygląda w środku.
    Pozdrawiam

  14. #1994

    Domyślnie

    staszek12345 nie wiem w jakim regionie polski budujecie, ale cena za robociznę jest banalnie niska, więc nawet się nie zastanawiajcie , u większości na forum przekraczała 30 tyś bez dachu.

    Dodam kilka fotek z ostatnich ujęć...jeszcze tyle do zrobienia, a sił już brakuje....pozdrawiam





    Anetka i Bogdan

  15. #1995

    Domyślnie

    my za stan surowy (od fundamentów po dachówkę) zapłacimy 27 tys. (też trochę po znajomości.

  16. #1996

    Domyślnie

    Witam !!!
    Dziękuje za odpowiedź , rozjaśniło mi to sytuacje NO nic trzeba zakasać rękawy i do roboty , będę mieć jeszcze mnóstwo pytań, jeśli się będą powtarzać to z góry przepraszam, śledzę forum, ale w niektórych sytuacja może będę potrzebować rad dotyczące bieżących spraw. Dziękuje !!!

  17. #1997
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam wszystkich .My też dołanczamy do grupy budujących dom Proton z podwojnym garażem.Już za miesiąc ruszamy z budową.My za stan surowy od fundamentów po dachówke zapłacimy 25 tysięcy.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Misia 23 ; 11-05-2010 o 14:53

  18. #1998

    Domyślnie

    Misia 23 a gdzie będziecie się budować? My na Podbeskidziu (okolice Bielska-Białej)

  19. #1999
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirek81

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    witaj MIsia23 gdzie bedziecie budowac i czy w cenę którą podałaś wliczona jest również robocizna dachu?? Jeśli tak to ja myślałem że mamy tanio, ale u nas do dachu mamy inną firme która za wieźbe i pokrycie dachówką liczy sobie 12000(robocizna)

  20. #2000
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    [QUOTE=mirek81;4110880]witaj MIsia23 gdzie bedziecie budowac i czy w cenę którą podałaś wliczona jest również robocizna dachu?? Jeśli tak to ja myślałem że mamy tanio, ale u nas do dachu mamy inną firme która za wieźbe i pokrycie dachówką liczy sobie 12000(robocizna)[/QUOT Tak oczywiście u nas wychodzi 13 tys od fundamentow po dach a za wiezbe i pokrycie dachowka 12 tys i u nas wszystko robi jedna firma.My bedziemy sie budować w kujawsko-pomorskim w okolicach Bydgoszczy.

Strona 100 z 141