dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 141
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 2801
  1. #2001

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich Protonowiczów
    Jesteśmy nowi na tym forum. Zdecydowaliśmy się właśnie na projekt Proton II. W czerwcu ruszamy z fundamentami, a potem z budową
    Muszę przyznać, że wyniosłam wiele cennych uwag z tego forum. Prosze napiszcie mi czy ten domek w rzeczywisości nie wygląda na zbyt wielki? Chodzi mi dokładniej o te wymiary 14 m na 12m?
    A może ktos z Pańswta buduje w województwie mazowieckim w okolicach Siedlec?
    Będę wdzięczna za info.
    Pozdrawiamy serdecznie

  2. #2002

    Domyślnie

    Witam,
    my wykańczamy domek proton I i w zasadzie gdyby garaż był większy też by nie zaszkodziło, uważam,że to idealna wielkość domu i naprawdę bardzo funkcjonalny.Co prawda jeszcze nie mieszkamy, ale już to widać gołym okiem.My za robociznę zapłaciliśmy 27 tyś razem z więźbą, tarasem i schodami a za pokrycie blacho-dachówką zapłaciliśmy coś ok 7 tyś.Nie pamiętam już dokładnie ale wydawało się tak rozsądnie.Pozdrawiam
    Anetka i Bogdan

  3. #2003

    Domyślnie

    margola_g jak tam Wasze zmagania z prądem????Żeby nie było Ci przykro to w zasadzie ja tez czekam na przyłącze wody, która ponoć ma być niebawem-chodzi o wodociąg miejski, bo swoją ze studni mam
    Anetka i Bogdan

  4. #2004

    Domyślnie

    Witamy wszystkich nowych budowniczych !!!!!
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  5. #2005

    Domyślnie

    Witam Wszystkich budowniczych Domku Proton.
    Ja Z moją Żonką też budujemy ten domek jest super!!!!!!!!!!!!!!
    W tej chwili jesteśmy na etapie budowy ścianek działowych na piętrze i montowanie bramy garażowej.
    pozdrawiam Wszystkich \
    Bielsko Biała

  6. #2006

    Domyślnie

    Witam Wszystkicz budowniczych domku Proton 1.
    Ja I Moja Żonka też budujemy ten Sliczny Domek. W tej chwili jesteśmy na etapie budowy ścinek działowych na piętrze i wybory bramy garażowej.
    Mam pytanie do kogoś kto już domek styropianem obłożył tzn ile metrów zużył na cały dom.
    Pozdrawiam wszystkich budowniczych Protonka.
    Benuś Bielsko Biała

  7. #2007

    Domyślnie

    Benuś A gdzie dokładnie budujecie Wasz domek, bo my z mężem w czerwcu zaczynamy budować w Jasienicy, więc to bardzo blisko. W związku z tym mam pytanie, czy byłaby możliwość obejrzenia domu na żywo? Pozdrawiamy serdecznie!

  8. #2008

    Wink

    muszę się pochwalić, że w końcu mamy POZWOLENIE NA BUDOWĘ!!!!!Ale się cieszę

  9. #2009

    Domyślnie

    gratuluje pozwolenia na budowę i życzę stalowych nerwów....bo się przydadzą

    Meluzyna....Napiszcie mi proszę czy lustro wklejane do łazienki ma jakieś konkretne rozmiary????Czy mogę zrobić i zamówić jakie chcę?
    Anetka i Bogdan

  10. #2010
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwonatomek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Górowo Iławeckie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witamy.
    My z mężem też planujemy wybudować Protonka.
    Czy ktoś wybudował z was Protonka w warmińsko-mazurskim? Chcielibyśmy zobaczyć ten domek na żywo.
    Pozdrawiamy

  11. #2011

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka012 Zobacz post
    gratuluje pozwolenia na budowę i życzę stalowych nerwów....bo się przydadzą

    Meluzyna....Napiszcie mi proszę czy lustro wklejane do łazienki ma jakieś konkretne rozmiary????Czy mogę zrobić i zamówić jakie chcę?
    Wiesz co .. nie wiem bo ja nie wklejałam ale moim zdaniem wygląda to tak, że robisz taką wnęke z kafalek jaką chcesz a potem u szklarza zamawiasz lustro na wymiar.
    Ja na poczatku chciałam tak zrobić ale wiązałoby się to z problemami przy przycinaniu kafelek ( lustro jest cieńsze niż kafelka i ni e byłyby równo . Zdecydowaliśmy sie przykleic lustro na płytki ( jeszcze tego nie zrobiliśmy he he) Wymierzyłam dokładnie jaki mam wymiar mędzy szafkami i takie zamówiłam,. Jak jednak wszystko u nsa na razie przyklejone plastrami (!) czeka az sie ktoś nad nim ( i nade mną ) zlituje...

  12. #2012

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz, zapewne trzeba się będzie wybrać do szklarza, wyjdzie najtaniej i najpewniej...tak mi się wydaje.Trawka posiana????
    Anetka i Bogdan

  13. #2013

    Domyślnie

    My walczymy z ociepleniem podasza ,plytami kg i trasem od ogrodu bo do sierpnia coraz mniej czasu !

    MELUZYNA mam pytanie plytki jakie masz na dole jakiej firmy dalas ? My wczoraj znalezlismy z ceramiki Paradyz kolekcje Affron szkliwione polpolerowane w bardzo podobnym kolorku i na 99 % je bierzemy ;
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  14. #2014

    Domyślnie

    Witam Magda.
    Jasne nie ma problemu działka jest na granicy bielska i Kóz oraz Hałcynowa.
    Możemu się jakoś umówić np w przyszły wekend mamy wolne.


    Pytanie do Sabiny i Grzegorza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    Możecie mi powiedzieć ile wam poszło styropianu na ocieplenie domu o ile to już zrobiliście ile wam metrów poszło na ocieplenie?????
    z góry dzięki Benuś.

  15. #2015

    Domyślnie

    Witaj Benuś
    W przyszły weekend niestety nie damy rady ponieważ mieszkamy za granicą i w Polsce będziemy dopiero od 6 czerwca, więc może jakoś po tej dacie się umówimy. Jednak z góry dziękujemy Pozdrawiamy!

  16. #2016

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Czy ktoś buduje się w okolicy Gniezna. My zaczynamy budowę w przyszłym roku, aktualnie adaptujemy projekt - no i chętnie byśmy obejrzeli Protona tak na żywo Czekam na wieści....

  17. #2017

    Domyślnie

    Witaj Benus ! Jeszcze nie ocieplalismy ale wiem ze trzeba c.a 200 -202 m2 my robimy 15cm juz w czerwcu.
    Pozdrawiamy
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  18. #2018

    Domyślnie

    U nas tez poszło na ocieplenie ok 200 m
    Anetka i Bogdan

  19. #2019

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    Wreszcie mogę się pochwalić naszymi tynkami, na które wyczekaliśmy się dość długo, przez co mamy lekki poślizg w czasie, ale mam nadzieję, że zdążymy wprowadzić się we wrześniu.





    Podczytywałam co tu pisaliście i oglądałam nowe zdjęcia Poza tym, doprowadzili nam wodę do domu i gaz na działkę. Na przyłącz prądu wciąż czekamy i gdyby nie prąd od sąsiada to tego domu nawet byśmy nie zaczęli budować. Przed domem, obok domu i za domem jest wieeelkie błoto, z którym nic nie możemy zrobić bo ciągle leje i żadnym sprzętem się nie wjedzie. A no i jeszcze zamontowano nam drzwi wejściowe...i patrzeć mogę na nie tylko z daleka. Nie wiem co za kolor wybrałam, ale trochę odstaje od reszty stolarki. Wykończenie drzwi pozostawia wiele do życzenia, cóż, tak to jest jak się trafi na "tanich". Gdybym wiedziała, że drewniane drzwi tak wyglądają to nigdy bym ich nie zamówiła, ech. Poza tym sam wzór drzwi też mi się już nie podoba ;( A miało być tak pięknie...

    Paskudy


    Pozdrawiam i życzę wszystkim ładnej pogody, bo to co się obecnie dzieje to jakiś dramat

  20. #2020

    Domyślnie

    anetka012 : zmagania z prądem nadal trwają, z tego co sprawdziliśmy gościu dopiero wziął się za papierki ;( Co prawda mamy już wszystko doprowadzone do domu, tylko brak nam szafki i całej strony formalnej włączenia. Oczywiście żeby CIę nie zmyliło.... prąd nadal czerpiemy od Sąsiadów!!!
    Także widać, że bardzo potrzebujemy odmiany, bo Sąsiadowi kończy się cierpliwość.

    U nas gotowa dolna łazienka a we wtorek mają montować kuchnię. Pokoje na górze wszystkie pomalowane na bielutko i czekają na kolorki...
    Gdyby nie pogoda, to była by już elewacja... a tak zastopowało z narzuceniem kolorku i tyle.
    Z robienia górnej łazienki i paneli na górze zrezygnowaliśmy w tym tygodniu, bo i tak nic nie schnie ;( Zobaczymy może następny będzie łaskawszy dla nas.

    madia: u nas też za domem bajorko aż ostatnio kaczki przyszły Z drzwiami to Cie rozumiem, bo mnie też dobija taka robota, jak muszę komuś podać kolor a stolarz nawet nie ma próbnika. Z drzwi swoich akuratnie jestem zadowolona ale teraz w sobotę miałam spotkanie w sprawie schodów i nie wiem, co ten człowiek mi wyceni... jestem przerażona...

    A tak w temacie kolorów to jak uważacie schody powinny być w kolrze podłogi?????
    Bo jak kafelki to każdy kolor pasuje a drewno do drewna to juz nie zawsze ;(

Strona 101 z 141