dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 141
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 2801
  1. #2021

    Wink

    U nas schody będą w kolorze podłogi , a przynajmniej zbliżone kolorem, w koło ścian salonu ułożona jest płytka w jaśniutkim kolorze więc do tego będzie wszystko pasowało.Dolna łazienka skończona, nawet drzwi juz ma górna rusza od jutra, kolorek w jednym pokoju już jest na górze, a reszta czeka na swoją kolej.Właśnie zaczeli dziś robić wodociąg hurrrrra...pozdrawiam i życzę lepszej pogody
    Anetka i Bogdan

  2. #2022

    Domyślnie

    Odnośnie kolorów, to my będziemy mieć schody w ciemnym kolorze ( tak jak drzwi i okna, które są orzechowe) a podłogę jasną. Przeważnie jak się chce wyeksponować schody, to nadaje się im kontrastową barwę w odniesieniu do podłogi, dlatego też schody można zrobić jasne, a podłogę ciemną. Można też tak jak anetka012- jedna barwa schodów i podłogi. Każde rozwiązanie jest dobre, zależy co się komu podoba

  3. #2023

    Domyślnie

    Zaczęto nam robić drugi etap instalacji - przed wylewkami. Boję się o tą podłogówkę, żeby później wszystko działało jak należy. A jak u innych, mieliście jakieś złe przejścia z ogrzewaniem podłogowym i jego późniejszym uruchomieniem? W sensie, na co warto zwrócić uwagę będąc laikiem?

  4. #2024

    Domyślnie

    anetka012 i madia: Dzięki za wypowiedź w sprawie kolorystyki drewna Muszę Wam powiedzieć, że reprezentujecie skrajne poglądy występujące u nas w domu Anetko, ja jestem zwolennikiem Twojej terorii natomiast mój mąż uważa tak jak Madia
    Czyli widać, że oba prawidłowe, bo jednak można się podpisać pod nimi...

    U nas przeprawa techniczna. W nowym tygodniu ma następić wznowienie prac i zobaczymy jak będzie.
    Anetko12 Ty idziesz jak burza... łazienkę masz zrobioną???? NO nie muszę pogonić towarzystwo
    Dorzuciłam kilka zdjęć z mojej łazienki... jeszcze nie jest skończona ale już coś widać...

    pozdrawiam i słoneczka życzę.

  5. #2025

    Domyślnie

    anetka012: to pokaż trochę tej łazienki... bo w albumiku same murki

    Madia: nie wiem, czy dokładnie oto chodziło ale mi się też ciągle dziwne wydawało, że chodzą wszyscy po tych rurkach... jeszcze sezonu grzewczego nie przeżyliśmy.
    Hydraulik się uśmiechał, bo mówi, że to normalka... hmmm pewnie dla niego.
    Zobaczymy, musimy w coś wierzyć, w końcu to oni są fachowcami.

  6. #2026

    Wink

    albumu nie uzupełnie, bo niestety zaprzepaściłam potrzebne do tego dane, ale jak tylko odbiore od koleżanki kabel do aparatu to cos wkleję na forum.margola_g w czym chcesz pogonić fachowców ,jak Twoja lazienka juz gotowa, ja jeszcze mam duzo do zrobienie i niestety coraz trudniej o coś sie doprosić.Dziś rozpoczeli pracę nad wodociągiem i wszystko wyglada przerażająco, bałagan, bałagan i jeszcze raz bałaganPozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  7. #2027

    Domyślnie

    mam jeszcze pytanie co powinno być zrobione do oddana budynku? mam na myśli balustrady itp?
    Anetka i Bogdan

  8. #2028

    Domyślnie

    Niestety naszego Protona dopadła powódź... czekam teraz az opadnie woda i bedzie można tam wrócić.. Boję się tego co tam zobacze.
    To żeśmy se długo nie pomieszkali..ehh

  9. #2029

    Domyślnie

    meluzyna: ogromne wyrazy współczucia

    margola_g: chodziło mi raczej o sam fakt żeby podłogówka działała, bo niestety w rodzinie mieliśmy taki przypadek, że trzeba było podkuwać wylewkę i inne cuda, żeby zaczęła działać, straty na 6 tyś. Ale z tego co widzimy, nasza ekipa pracuje porządnie i chyba można im ufać
    W poniedziałek wylewki , niestety taras i balkony są zbyt przemoczone, żeby na nich teraz robić wylewkę, więc będzie później kiedy podeschnie.

  10. #2030

    Unhappy

    Meluzyna strasznie nam przykro z tego powodu...mam nadzieję,że nie poniesiecie ogromnych strat, a przy tym,że dom był ubezpieczony.Trzymamy kciuki za szybki powrót.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  11. #2031

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o tematy powodzi to nasz Protonek pięknie wygląda wśród pięknego jeziorka




  12. #2032

    Domyślnie

    Widzę ,że w tegorocznej powodzi ucierpiało więcej niż jeden protonowiec, przykra sprawa,ale trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję,że szybko sie z tym uporacie.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  13. #2033

    Domyślnie

    Strasznie nan przykro Meluzyna !
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  14. #2034
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Bardzo mi przykro że was tak zalało.Mam pytanko czy ktoś likwidował małe okno w salonie i jak to wygląda czy nie jest zbyt ciemno.Pozdrawiam serdecznie.

  15. #2035

    Domyślnie

    Witam,
    bardzo mi przykro, że Was tak zalało... trzymajcie sie!

    Anetka012: pogonić w sensie do dalszej pracy, bo jakoś w porównaniu do Was długo nam ze wszystkim idzie i tyle Czekam na uzupełniony albumik

  16. #2036

    Domyślnie

    Misia 23 - Iza i Grzegorz je zlikwidowali, zobacz w ich albumie

    http://picasaweb.google.pl/hary1997/...KAIZYIGRZESIA#

  17. #2037

    Domyślnie

    my również zlikwidowaliśmy okno w salonie, oczywiście to małe i jestem z tego faktu zadowolona, na to konto przesunęłam wejście na taras, ale to juz indywidualna decyzja, gdyz u mnie ścianka rtv będzie na środku tzn między wykuszem a drzwiami tarasowymi .Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  18. #2038

    Domyślnie

    Chciałam tylko powiedzieć, że my okno w salonie nawet trochę zwiększyliśmy. U nas ścianka RTV tak jak na projekcie Nie jesteśmy chyba zbytnio ambitni w wymyślaniu
    U nas wczoraj na budowie pojawiła się woda... i to na szczęście nie ta powodziowa ale wodociągowa!!!! )
    W albumiku umieściłam kilka fotek kuchni, która jeszcze nie jest skończona ale już cieszy
    Ostatnio edytowane przez margola_g ; 28-05-2010 o 08:48

  19. #2039

    Domyślnie

    My też powiększyliśmy okno w salonie, światła w domu nigdy nie jest za dużo, zwłaszcza, ze tyle pochmurnych dni.

    margola_g

    Masz bardzo fajną podłogę w kuchni i na przedpokoju, świetnie wygląda.

    pozdrawiam

  20. #2040

    Domyślnie

    margola_g pewnie,że kuchnia cieszy.Widzę,że pospieszyłaś troszkę, ja niestety kuchni jeszcze nie mam, ale już się kończy druga łazienka i prawie na finiszu kominek.Jak będę dziś na budowie to zrobię kilka fotek, ale niestety nie wkleję do albumu, bo tak jak wcześniej pisałam nie mogę się do niego dostać....pozdrawiam))
    Anetka i Bogdan

Strona 102 z 141