dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 141
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 2801
  1. #2041

    Domyślnie

    a odnośnie wody to i ja mam juz do mieszkania wprowadzoną ....ale wciąż nie podłączoną...brrrr
    Anetka i Bogdan

  2. #2042

    Domyślnie

    Dodam kilka zdjęć, co prawda panuje wielki bałagan i prace cały czas trwają, ale już coś widać..pozdrawiam.








    Anetka i Bogdan

  3. #2043

    Domyślnie

    Kasia i Mariusz : dzięki!! Ja z początku sceptycznie na nią patrzyłam, bo wydawało mi się, że to zbyt mała powierzchnia jak na taki wzór ale wyszło fajnie.
    Dodam, że pomysłodawcą był mój mąż
    A jak tam Wam się użytkuje domek?

    Anetka012: Super, jakie już masz pomalowane pokoje, masz drzwi.... nasze jeszcze nawet nie zamówione
    Fajny kolorek masz w pokoju na 2 zdjęciu. Kominek też już się wyłania, a jaki to kolor kamienia ten szary?

    U nas robią się "małe" rynny na wykuszu i zaczynamy dziś malować górę. Za to pojawiły się regały w spiżarce

  4. #2044

    Domyślnie

    margola_g to masz pomysłowego męża

    Nam się mieszka rewelacyjnie. Teraz czekamy na trawkę. A w domu jak to w domu ciągle czegoś brak, a najbardziej brak mi rolet w wykuszu, ale wszystko w swoim czasie.

  5. #2045

    Domyślnie

    o ile dobrze pamiętam to kolor kamienia na kominku to BOTTICINO perlato....chyba, ale nie jestem pewna czy to jest to.Chodzi Ci o ten co jest z niego ramka oczywiście?, bo ten pod spodem to wstawka z czarnego marmuru i dookoła również , a ten nie jest szary tylko bardziej coś ala trawertyn-chyba tak się pisze???
    Anetka i Bogdan

  6. #2046

    Domyślnie

    meluzyna... napisz nam jak sobie radzisz, czy byłaś juz w swoim domku...???
    RobGoś a jak u Was, uporaliście się juz z wodą????
    Jeśli potrzebujecie czegoś w czym można Wam pomóc to piszcie, wspólnie cos sie wymyśli, myślę,że większość się ze mną zgodzi.Jest na forum stworzony wątek dla powodzian, myślę,że jak będziecie mieli chwilkę to warto tam popatrzeć.

    Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  7. #2047

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich Protonowiczów
    Jesteśmy nowi na tym forum. Zdecydowaliśmy się na projekt Proton II.
    czekamy na pozwolenia
    zmiany w projekcie to jak wszyscy
    przejście z garażu do kotłowni
    powiększenie okna w salonie
    zamiast trzech okien w garażu jedno większe
    czy ktoś buduje w woj dolnośląskim
    pozdrawiam

  8. #2048

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka012 Zobacz post
    meluzyna... napisz nam jak sobie radzisz, czy byłaś juz w swoim domku...???
    RobGoś a jak u Was, uporaliście się juz z wodą????
    Jeśli potrzebujecie czegoś w czym można Wam pomóc to piszcie, wspólnie cos sie wymyśli, myślę,że większość się ze mną zgodzi.Jest na forum stworzony wątek dla powodzian, myślę,że jak będziecie mieli chwilkę to warto tam popatrzeć.

    Pozdrawiam.
    Dzięki za słowa otuchy. Po nekaniu straży przez tydzień wodę w końcu wypompowaliśmy. Cieszyliśmy się ... tydzień. Teraz mamy tyle co poprzednio plus jeszcze 2 cm. Ręce opadają... Nie mamy co z tą wodą robić , domek jest w delikatnej niecce, woda napływa z wszystkich 4 stron, zaczyna przesiąkać najniższą zaprawą pod wylewkę. Kupiliśmy motopompę 1 kubik/min, jak dojdzie popmpujemy. Straż powiedziała że nie ma szans na ich pompę w związku z tragiczną sytuacją powodziową w powiecie tarnowskim. Nadt wszystkie 3 okna w wykuszu pokryły się wykwitami wapiennymi z zaprawy - wyglądają paskudnie. Ch...j by tą wodę strzelił jednym słowem podsumowując
    Z pozytywnych wieści założyliśmy bramę Normstahla między powodziami, i przepaliliśmy 1 raz w kominku - cieeeepłooooo jak ta lala, ułożone są już prawie płytki w dolnej łazience
    fotki stare ale jest teraz to samo +2cm


    Ostatnio edytowane przez RobGoś ; 04-06-2010 o 21:07

  9. #2049

    Domyślnie

    Witam, bardzo mi przykro z powodu zalania waszych domków, to straszne!
    Ja z mężem czekamy na pozwolenie na budowę i zaczynamy budowę Protona woj. dolnośląskie Długolęka
    domi

  10. #2050

    Domyślnie

    Wszystkim, których zastała powódz w domkach serdecznie współczuje... trzymajcie się dzielnie!!
    Jak można jakoś Wam pomóc to dajcie znać,

    Kasia i Mariusz: Przekaże komplement Mężowi, dzięki

    Aga i Arek: My budujemy się w dolnośląskim, konkretnie za Wrocławiem w stronę zjazdu na A4 Wr wschód

  11. #2051

    Domyślnie

    Nareszcie ruszyliśmy z budową Pogoda na szczęście dopisuje. Zapraszam do oglądania zdjęć w albumie choć na razie są tam dopiero 2

  12. #2052

    Domyślnie

    witam margola_g
    my bedziemy budować w Niemstowie przed Lubinem jadąc z Wrocławia
    może macie jakieś rady lub jakieś zmiany dodatkowe które nasunęły się podczas budowy

  13. #2053

    Domyślnie

    Aga i Arek: Witam,
    my zrobiliśmy takie zmiany jak większość ludzi na forum czyli (i to uważam za najważniejszą zmianę) podnieśliśmy ściany kolankowe, zlikwidowaliśmy drzwi w wiatrołapie bo i tak jest zbyt mały , zrobilismy sobie garderobę na garażem, zwiększyliśmy taras, powiększyliśmy nieco okno w salonie, trochę zamknęliśmy kuchnie.
    Jak macie ochotę, to możecie wpaść zobaczyć na własne oko .

    Anetka012: jak tam u Ciebie postępy, bo u mnie coś mocno zwolniło

  14. #2054

    Red face

    U mnie tez wszystko zwolniła, choć juz mam prąd i wodę, więc w zasadzie to na co czekałam najbardziej
    Margola_g czy zdjęcia z górnej łazienki przedstawiają płytki organica z opoczna?Małymi kroczkami będziemy chcieli sie przenosić, ale jeszcze nie wiem na ile to możliwe, ale raczej jeszcze to troszkę potrwa.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  15. #2055

    Domyślnie

    U nas jutro szałowanie fundamentów Wszystko rozkopane, widać tylko rozkopaną ziemię i trochę betonu, ale to wszystko strasznie już cieszy

  16. #2056

    Domyślnie

    anetka012: w albumie niestety jeszcze nie mam fotek z górnej łazienki a ta na dole to paradyż Otylia,
    Fajnie, ze już tak dobrze Ci idzie :) Jestem przekonana, że wprowadzisz się jeszcze przed nami :) I oczywiście szczerze Tobie tego życzę i będę temu kibicować :)
    U nas brak produ.... łazienka na górze ciągle w robocie, bo ciągle zmieniamy priorytety prac i tak to wygląda. Teraz kończymy pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap.
    Zamawiamy drzwi wewnętrzne i uszczegóławiamy schody.
    Wklej trochę fotek świeżych, ja jak się wybiorę na budwowę to też coś pstryknę :)

    pozdrawiam

  17. #2057

    Domyślnie

    Dawno nas niebylo bo caly czas walczymy . Mamy juz kg prawie wszedzie taras wymurowany no i nasza pompe
    ciepelka do c.w.u i ogrzewania domku . Za 2 tyg. ruszamy z kafelkowaniem dolu i zalozeniem drzwi zew. bo do sierpnia malo czasu !!!
    Fotki pozniej puszcze .
    Pozdrawiamy !!!!!
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  18. #2058

    Domyślnie

    Napisz mi proszę jak ocieplaliście i zabezpieczaliście wykusz przed wilgocią i przemarzaniem. Nie wiem jak się do tego zabrać!!!

  19. #2059

    Domyślnie

    Cytat Napisał margola_g Zobacz post
    anetka012: W albumie niestety jeszcze nie mam fotek z górnej łazienki a ta na dole to paradyż otylia,
    fajnie, ze już tak dobrze ci idzie jestem przekonana, że wprowadzisz się jeszcze przed nami i oczywiście szczerze tobie tego życzę i będę temu kibicować
    u nas brak produ.... łazienka na górze ciągle w robocie, bo ciągle zmieniamy priorytety prac i tak to wygląda. Teraz kończymy pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap.
    Zamawiamy drzwi wewnętrzne i uszczegóławiamy schody.
    Wklej trochę fotek świeżych, ja jak się wybiorę na budwowę to też coś pstryknę

    pozdrawiam

    napiszcie prosze jakiej szerokości macie drzwi zewnętrzne - otwór, drzwi ruchome i jakiej szerokości dostawka.

    Proszę jeszcze o info jak mocowaliście sznurek przy ociepleniu??

  20. #2060

Strona 103 z 141