dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 141
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 2801
  1. #2061

    Domyślnie

    My wykusz ocieplaliśmy podczas wylewania stropu tzn w środek poszedł twardy styropian, a po zalaniu stropu przed wylewka ostateczną był abizol i papa na gorąco.Przed płytkami mamy jeszcze posmarować folią w płynie, ponoć sie sprawdza.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  2. #2062

    Domyślnie

    anetka ile dalas za robocizne elektryki?

  3. #2063

    Domyślnie

    Akurat elektryka wyszła mnie grosze, ponieważ nie płaciłam nic za robociznę, ale jak się orientowałam między elektrykami ile by wzięli to tak w granicach 5-5,5 tyś.
    Anetka i Bogdan

  4. #2064

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga i Arek Zobacz post
    Witam serdecznie wszystkich Protonowiczów
    Jesteśmy nowi na tym forum. Zdecydowaliśmy się na projekt Proton II.
    czekamy na pozwolenia
    zmiany w projekcie to jak wszyscy
    przejście z garażu do kotłowni
    powiększenie okna w salonie
    zamiast trzech okien w garażu jedno większe
    czy ktoś buduje w woj dolnośląskim
    pozdrawiam
    Witam nowych Protonowiczów,

    My budujemy Protonka II pod Wrocławiem, dokładnie w kierunku A4 Wrocław Wschód - miejscowość Milejowice. Jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego. Teraz wakacje a potem dalsze etapy.

    Pozdarwiamy

  5. #2065

    Domyślnie

    Czesc wszystkim nowym budujacym !
    U nas juz powoli cos widac dzis dojechaly kafle w koncu zaczna sie klasc od konca przyszlego tyg no i juz malowanie pokoi na gorze dla dzieci.
    Pompka pracuje takze wygrzewamy posadzki przed polozeniem. Drzwi wejsciowe juz za 10 dni od stolarza tez maja sie zjawic.
    Za 50 dni chcemy sie przeprowadzac . W tym roku nici z wakacji ale jest warto bowiem wypic kawke w swoim nowym domku juz nie dlugo !!!!!!
    Wrzucilem troche fotek.
    Pozdrawiam
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  6. #2066

    Domyślnie

    Jaka jest różnica cenowa pomiędzy stropem terriva a tradycyjnym zalewanym? Zastanawiamy się co w ogóle jest lepsze i nie możemy się zdecydować

  7. #2067

    Domyślnie

    Witam wszystkich starych i nowych budujących. Dawno mnie nie było i widzę, że coraz liczniejsze grono zwolenników Protona. Dodam parę zdjęć trochę żeby się pochwalić naszymi zmaganiami i trochę żeby pomóc innym w podejmowaniu trudnych decyzji.

    Schody jeszcze nie skończone ale efekt widać:




    Kuchnia:



  8. #2068

    Domyślnie

    Witam. To efekty naszej 2 dniowej pracy na budowie. Fotki z komórki, na żywo te kolory ścian są intensywniejsze

    Pokój Emilki oczywiście różowy




    Tu Kamilka oczywiście z piłką




    A to sypialnia




    Można chwalić i krytykować

  9. #2069

    Domyślnie

    suuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! przepiękna sypialnia!

  10. #2070

    Domyślnie

    witam !!!
    mam nadzieje że w końcu po papierkowej robocie, ruszymy z budową, tak bardzo chciałabym już należeć oficjalnie do "protonkowców" - mam pytanko i zależy mi na szybkiej odpowiedzi , bardzo proszę - na ile KW podpisaliście umowę z energetyką ?????????????

  11. #2071

    Domyślnie

    ROBOGOS bardzo ladnie !!!!!!!!!!!! My tez juz zaczynamy powoli malowac i kafelkowac .

    IWI my dostalismy 13kw.

    Pozdrawiamy
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  12. #2072

    Domyślnie

    Widzę, że nieźle idzie wam wykończeniówka, aż miło popatrzeć na efekty RobGgoś dobry pomysł z tapetą na kominie, dzięki temu wygląda jak ciekawy element wystroju wnętrza.

    Iwi - my mamy na 15 kw

    Teraz ja mam kilka pytań:

    1. jak malowaliście tynki gipsowe? najpierw grunt, później grunt z rozcieńczonym docelowym kolorem, na końcu malowanie samym kolorem? takie rady znalazłam, ale chcę wiedzieć czy rzeczywiście tak to wygląda

    2. kiedy zakładaliście ościeżnice i drzwi? już po wykończonych podłogach tzn panelach, parkietach,płytkach? Mamy mieć drewniane i nie jestem pewna jaką kolejność przyjąć.

    Mam nadzieję, że ktoś coś doradzi U nas trwa instalacja pieca i całego osprzętu, zamontowaliśmy parapety a tynki z wylewkami wciąż schną i czekają na wykończenie. Mam nadzieję, że wrześniowy termin naszej przeprowadzki wciąż aktualny.

    Pozdrowionka

  13. #2073

    Domyślnie

    dziękuje za odpowiedź, bardzo dziękuje w poniedziałek muszę to podać !!!! Pozdrawiam !!!

  14. #2074

    Domyślnie

    witam
    po długim oczekiwaniu dostaliśmy pozwolenia także nie długo zaczynamy


    margola_g dzięki za zaproszenie na pewno skorzystamy

  15. #2075

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena Strok Zobacz post
    Misia 23 a gdzie będziecie się budować? My na Podbeskidziu (okolice Bielska-Białej)
    my równiez jesteśmy z okolic B-B

    chciałam się przywitać bo właśnie z Atosowego wątku przeniosłam się tutaj... jednak Proton to jest to czego szukamy a za 2 miesiące mieliśmy kupować projekt Atosa
    przed nami będzie wyszukanie odpowiedniej (i taniej...) ekipy, jedna powiedziała nam 40 tys z dachem, wydaje mi się to sporo więc szukamy dalej.
    Domek będzie częściowo podpiwniczony bo mamy spadek terenu więc go wykorzystamy. Jeszcze musimy się tylko zastanowić z czego budować? zapewne już padła odpowiedź na to pytanie w tym wątku więc muszę go nadrobić

    pozdrawiam serdecznie

  16. #2076

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benuś Zobacz post
    Jasne nie ma problemu działka jest na granicy bielska i Kóz oraz Hałcynowa.
    dopiero teraz doczytałam! Ja jestem dokładnie z Kóz! czy jest możliwość obejrzenia domku ? bylibyśmy bardzo wdzięczni!

  17. #2077

    Domyślnie

    madziq86 też pisałam do Benuś w związku z obejrzeniem ich domku, ale chyba od dłuższego czasu nie zagląda na forum, bo nic nie odpisuje. My będziemy budować z gazobetonu bielskiego 36. z murami ruszamy prawdopodobnie w poniedziałek. Już wcześniej pisałam ile nasza ekipa weźmie za stan surowy, ale nie zaszkodzi napisać drugi raz 27 tyś. pozdrawiam pa

  18. #2078

    Domyślnie

    Witajcie.
    Założyliśmy też tapetę na ścianie przy schodach. Co sądzicie o efekcie?





    I parę fotek z łazienki u góry. Roboty w toku









    U Emy w pokoju na ścianie zwykła lampa z Ikei za 20 czy 30zł a wygląda fajnie niestety ta na suficie ~400zł


  19. #2079

    Domyślnie

    RobGoś : widzę umiłowanie do tapet Ja tez ostatnio mam do nich słabość. Jedna wisi już u synka w pokoju a druga znajdzie się w salonie.
    Co mnie bardzo ucieszyło to widok płytek w górnej łazience, bo u mnie te same ))
    Jak uda mi się w końcu zgrać zdjęcia, to wkleję do albumu A tak na marginesie, jak tam ekipa nie narzekała na nie? U nas horrror!!!! najpierw z przycinaniem potem z fugami.....
    Ale super u Ciebie już wygląda.

    Anetka012: jak tam u Ciebie? Mieszkasz już.... pokaż trochę etektów tych prac co Ciebie tak pochłonęły!!

    mika80: jak patrze na Twoją kuchnię, to mam wrażenie, że jestem u siebie

  20. #2080

    Domyślnie

    U nas tez robi sie lazienka i plytki na podlogi oraz malowanie ,szlifowanie .........
    Mamy nadzieje ze szybko pojdzie !
    Mebelki juz wybrane . Wszystko czeka !

    Pozdrawiamy !
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

Strona 104 z 141