dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 110 z 141
Pokaż wyniki od 2.181 do 2.200 z 2801
  1. #2181
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mp2704

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Jabłoń
    Kod pocztowy
    18-212
    Posty
    1

    Domyślnie Kosztorys

    Witam
    Czy ja również mogłabym prosić o kosztorys to mój mail [email protected]
    Pozdrawiam

  2. #2182

    Domyślnie

    No to deka zalana teraz około miesiąca przerwy, bo ekipa idzie na inną budowę.

  3. #2183

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogusia85 Zobacz post
    Witam serdecznie Anetko012

    Buduję taki sam dom. Przeglądałam już kilka realizacji i Wy jako jedyni macie zrobione schody tak jak w projekcie tzn. od strony wejścia. Ja też tak planowałam zrobić ale jak zobaczyłam że wszyscy zmieniają na wejście od salonu to zaczęłam się zastanawiać które rozwiązanie będzie lepsze. Czy te rozwiązanie które wybraliście jest funkcjonalne? Dzisiaj już mieszkając nie zmienilibyście tego?

    Bogusia
    Witam, pytasz czy cos bym zmieniła odnośnie schodów, nie, nic bym nie zmieniła, dom jest bardzo funkcjonalny i schody od wejścia pasują jak ulał.Dają dużo przestrzeni.Nam osobiście bardzo się podoba takie umiejscowienie schodów.
    Pytał ktoś o podłogę w salonie, a mianowicie tak jak widać opaska jest zrobiona z płytek dookoła salonu i w środku panel 12 mm imitujący deskę egzotyczną z v-fuga.Wygląda bardzo ładnie))Tylko zobaczymy jak będzie po pierwszym sezonie grzewczym, poniewaz na podłodze jest ogrzewanie podłogowe, ale zapewniali nas,że ten rodzaj panela jest wytrzymały na takie ogrzewanie i ułożony jest na stałe na klej.Pozdrawiam serdecznie.
    margola_g jak tam u Ciebie przeprowadzka????
    Anetka i Bogdan

  4. #2184
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar renia1211
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Karolew
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    74

    Domyślnie Proton I

    Witam wszystkich!
    Mało tu moich wpisów, ale dzisiejsza pogoda tak mnie nastroiła, że postanowiłam podzielić się swoim żalem...
    W sobotę mamy w planach zalewanie fundamentów pod naszego Protonka a tu narazie leje się, ale z nieba koszmar... jak już udało się dograć formalności to musi coś innego stanąć na drodze... dobrze, że jednak zdecydowaliśmy się na lanie fundamentów samemu to może coś wyjdzie z tego. A na domiar złego geodeta dziś stwierdził, że pada i on przyjedzie jutro wytyczyć nasz domek
    pisałam czy buduje się ktoś z Mazowsza ale widzę, że projekt ten cieszy się powodzeniem w innych okolicach
    Pozdrawiam

  5. #2185
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agatka020

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ASIA i TOMEK:) Zobacz post
    Witam Wszystkich My budujemy Protonka w Dębicy koło Tarnowa. Jeśli ktoś byłby zainteresowany obejrzeniem w realu to zapraszam
    Bylibyśmy bardzo wdzięczni za możliwość obejrzenia domku. mój email [email protected] , najlepiej pasowałoby nam 13-14.09

  6. #2186

    Smile

    Kochani protonowicze, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile kosztuje wylanie samych fundamentów ewentualnie razem z ich ociepleniem . Była bym bardzo wdzięczna. Zapraszam na maila: [email protected] Pozdrawiam

  7. #2187
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących.Mam pytanko czym obrabialiście kominy ponad dachem.
    Ostatnio edytowane przez Misia 23 ; 05-09-2010 o 14:36

  8. #2188
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Odpowiedz dla biedronki.My wszystkie kominy kupowaliśmy do kotłowni,kominka i wentylacyjny i za wszystkie płaciliśmy 6.500 tys.

  9. #2189

    Domyślnie

    olga 49 Dziękuję bardzo za odpowiedź.i pozdrawiam serdecznie.

  10. #2190

    Domyślnie

    Biedronki no widzę, że w końcu udało Ci się z tym albumem zrobić porządek śliczne miejsce dla Waszego protonka macie

  11. #2191

    Domyślnie

    Tak po licznych trudach wreszcie opanowałam ten album
    A co do naszego Protonka to mam nadzieję ,że pogoda się poprawi to wreszcie będą widoczne większe postępy prac

  12. #2192

    Domyślnie dobry wykonawca z wielkopolski najlepiej Poznan i okolice

    Witam serdecznie czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego wykonawcę do wykonania stanu surowego otwartego, najlepij z okolic Poznania choć niekoniecznie. Pozdrawiam serdecznie dziękuje za pomoc.

  13. #2193

    Domyślnie

    Hej Wszystkim!
    Żyjecie,bo coś ostatnio mało wpisów na forum
    U nas pogoda nie dopisuje cały czas prawie pada tak że prace żółwim tempem idą do przodu
    Jak dobrze pójdzie i nic po drodze nie wyskoczy, to w następnym tygodniu może już ruszą jakieś muru
    Mam takie pytanko do tych którzy już mają protonki czy na etapie początkowym bez murów też mieliście takie wrażenie że ten domek jest maluteńki, bo ja jak na razie to jestem przerażona. Na zdjęciach wykończonych Protonów, które oglądałam te pomieszczenie wydają się takie przestronne pocieszcie mnie i powiedzcie że jak ściany powstaną to tak będzie

  14. #2194

    Domyślnie

    Biedronki miałam dokładnie takie same odczucia jak widziałam wylane ławy. Sprawiało to wszystko wrażenie, że domek będzie malutki, ale to tylko złudzenie. Moje wątpliwości rozwiewał tu na forum bortek ( możesz znaleźć ileś tam stron wcześniej) i miał całkowitą rację. Proton jest przestronny i "uporządkowany" pod względem rozmieszczenia pomieszczeń i już niejedna osoba stwierdziła, że mamy duży dom, który z zewnątrz wcale na taki nie wygląda. Pewnie kiedyś uśmiechniesz się gdy przypomnisz sobie własne słowa sprzątając kilometry podłogi w tym domu Także spokojnie, myślę, że inne osoby potwierdzą to co napisałam.

    A u nas rozgardiasz: robi się ocieplenie domu, płytki położone, łazienka prawie skończona (brakuje kilku detali, które leżą i czekają na zamontowanie), kuchnia jutro będzie składana, a w przyszłym tygodniu trzeba położyć panele, zrobić jeszcze parę drobiazgów...i chyba można się przeprowadzać Aż nie mogę w to uwierzyć

    Pozdrawiam wszystkich!

  15. #2195

    Domyślnie

    MadiaDzięki za słowa otuchy
    Gratuluję przeprowadzki, szczęściaraMam nadzieję że ja tez dożyję tej chwili i za rok lub dwa latka będę mogła też pochwalić się przeprowadzką
    Jak będziesz już miała kuchnie to koniecznie pochwal się zdjęciami
    Pozdrawiam'')

  16. #2196
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia 23

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Zgadzam sie z Madia miałam takie same wrażenie jak były wylane ławy,ale w rzeczywistości jest inaczej jest duży i przestronny.Nikt jakoś nie chce mi odpowiedziec na moje pytania.Wstawiłabym zdjęcia,ale musze troche pokombinowac jak to zrobić.

  17. #2197

    Domyślnie

    Biedronki gratuluję fundamentów. Ale wiesz co? Nie chciałabym wracać do tego etapu
    Fajnie tak pooglądać sobie zdjęcia z budów. Ma się wtedy wrażenie, że to wszystko tak szybko się robi. A tu pochlastać się idzie Końca prac nie widać
    Moi dekarze - samozwańcy co weszli na dach, by dachówki poukładać to co chwilę deszcz ich z tamtąd przeganiał.
    Jakaś masakra z tą pogodą! Albo skwar, że wyrobić nie idzie, albo leje niemiłosiernie.
    Nie mogę się doczekać robót w środku, przynajmniej wtedy nie będziemy tak zależni od warunków atmosferycznych.
    Co do albumu to może pewnego wieczoru uda mi się coś stworzyć
    sympatyk forum

  18. #2198

    Domyślnie

    My budujemy protona II, po wylaniu ław, nie wyglądał jak mały domek, wręcz przeciwnie to chyba zasługa garażu. Tak jak u innych budujących deszcz, sprawcą przestojów
    J&S + z

    Proton II koło Wrocławia

  19. #2199

    Domyślnie

    A ja dziś zabrałam moją mamę na budowę i ona stwierdziła, że domek jest malutki... według mnie jest duży, a mamę to chyba kiedyś zaproszę na sprzątanie i zobaczymy, czy zmieni zdanie
    fas-olka czekamy na zdjęcia

  20. #2200

    Domyślnie

    Witam!
    Jak to mówią nowy tydzień nowe możliwościO ile oczywiście pogoda dopisze
    Co prawda wpis fas-olki nie napawa optymizmem, ale ja jednak będę naiwna i będę wierzyła że jakoś to będzie
    Ja staram się dostrzegać pozytywy nawet w drobnostkach, fakt marzę aby domek już stał,ale jak na razie nawet te fundamenty też cieszą w końcu nie można mieć wszystkiego od razu.
    Pozdrawiam i życzę POGODY (zarówno ducha jak i tej atmosferycznej)

Strona 110 z 141