dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 111 z 141
Pokaż wyniki od 2.201 do 2.220 z 2801
  1. #2201

    Domyślnie

    Biedronki, oczywiście, że fundamenty cieszą, a jak cieszą rosnące mury...
    Nie chciałam Ci "zmącić" Twojej radości.
    Ja poprostu zaczynam się niecierpliwić, że tak to wolno u nas wszystko idzie. Zresztą mieszkając kątem u rodziców można się denerwować jak długo jeszcze.
    A tu pogoda do tego nie sprzyja pracom
    Powoli kończą się nam urlopy, a tu tyle jeszcze do zrobienia z zaplanowanych prac...
    Dzięki za życzenia POGODY - przyda się
    Pozdrawiam
    sympatyk forum

  2. #2202

    Domyślnie

    Oj, dawno mnie tu nie było..
    Anetka , gratuluję przeprowadzki! Margola tez już widzę na finiszu

    My już prawie pozbieraliśmy się po powodzi ( dla niewtajemniczonych powiem, ze majowa powódź zalała nasz dom 3 tygodnie po przeprowadzce..) na szczęście jak to mówią - co nas nie zbije to wzmocni..

    No przyznam, ze nie spodziewałam się tak szybko kolejnego remontu, trzeba było kucgładzie i tynki, płytki w salonie poodpadały, futryny, doły z kuchni, panele w gabinecie itp itd...

    Na szczęście juz prawie po wszystkim i znów się zarzekam, że przez następnych 5 lat nie chcę widzieć farb i gładzi w moim domu. he he..
    Muszę powklejac troche nowych zdjęć.

    Jak tak czytam Wasze wpisy to przypominam sobie ile mnie kosztowała nerwów ta cała budowa..ale powiem Wam,że było warto. Bo domek jest wspaniały.
    Oczywiście- teraz- mieszkając mam juz parę pomysłów na to co mogłam zrobić inaczej, ale nie można stać się alfą i omegą budownictwa w rok..

    buziaki dla wszystkich

  3. #2203

    Domyślnie

    Meluzyna milo Cię tu widzieć....cieszę się,że udało Wam się pozbierać po powodzi....brrrrr straszny żywioł.Ale dziękuje za gratulację, powiem szczerze,że przychylam się do Twoich słów,że nie da się być alfą i omegą gdy w rok stawia się dom, ale co prawda mieszka się cudownie, mieszkanko bardzo funkcjonalne, i niestety nie wszystko dopięte na ostatni guzik, jeszcze co nieco brakuje, ale to już drobiazgi w porównaniu z całą resztą.Czekamy na nowe fotki pochwal się Swoim przymuszonym remontem.Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  4. #2204

    Post

    aga2010: Moja dachówka to NELSKAMP czerń stara angobowana. Co do okien to faktycznie orzech .


    meluzyna: podziwiam! Gratuluję siły i mam nadzieję, że limit zmęczenia, remontów i farb się już wyczerpał.
    My faktycznie na ostatniej prostej, Mąż już by tam na gołej podłodze spał Mnie nic nie zmusza do natychmiastowej przeprowadzki, więc ze spokojem przenosimy graty.
    Mieliśmy do końca (do wczoraj nawet ) ciągłe uganianie się z "fachowcami" i niech Reką Boska broni
    Futryny przyjechały po 11 tygodniach oczekiwania i okazały się nie w tym wymiarze co trzea, więc trzeba było pomalowane ściany na nowo malować, bo panowie musieli zmniejszać otwór na drzwi :/ Niesety takich przypadków można mnożyć i mnożyć.
    Postaram się zebrać trochę energi i wkleić kilka fotek.

    pozdrawiam i życzę wszystkim budującum, żeby takie ekipy się Wam nie trafiły

  5. #2205

    Domyślnie

    Witam
    Czy moglibyście mi podać wymiary waszych okien w wykuszu
    Z góry dziekuję

  6. #2206

    Domyślnie

    Witam Wszystkich. My będziemy mieli okna w wykuszu o rozmiarach 88/200 .

  7. #2207

    Domyślnie

    Hej!
    Robię próbę generalną z albumem. Jak zadziała to powklejam więcej zdjęć z naszych budowlanych zmagań.

    http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=1655
    sympatyk forum

  8. #2208

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących
    Powoli wgryzam się w temat grzejników i pieca. Chciałabym się od was dowiedzieć jak dobieraliście grzejniki czy zgodnie z projektem czy przeliczaliście sami. Jeżeli sami to jaki wzór stosowaliście i jaki macie piec kondensat czy inny
    Dzięki za pomoc

  9. #2209

    Domyślnie

    Witam!
    Tydzień taki piękny, słonko cały czas świeci, a u Nas niestety nic się nie dzieje
    Panowie budowlańcy poszli na inną budowę. Ale mam nadzieję że jak już tam skończą to na dobre wezmą się za nasz domek.
    A gdzie jakieś nowe zdjęcia z waszych Domków, wklejajcie żebym mogła chociaż oczy nacieszyć

  10. #2210

    Domyślnie

    Witam !

    MY WRESZCIE MIESZKAMY OD 9.09.2010 !!!!!!!!
    Mieliśmy trochę opóżnień (ponad 2tyg) ale ,już trzeba było już mieszkać dzieci do szkoły iid.
    Jeszcze trochę wykończeniówki zostało ale jest ok.
    Pozdrawimy wszystkich nowych budujących!! WALCZCIE Z PRZECIWNOŚĆIAMI BO WARTO!!!!!!!!!!!
    Jak znajdę chwilę to wrzucę fotosy.
    Pozdrawiam
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  11. #2211
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mbrzez

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam Wszystkich budujących Protona

    mam pytanie i jednocześnie prośbe, czy ktoś buduje Protona w okolicach Wrocławia i czy byłaby możliwość zobaczyć ten domek w realu ???

    Pozdrawiam
    Marta

  12. #2212

    Domyślnie

    Witam

    Gratuluję tym którzy już mieszkają, my również dołączyliśmy do tego grona Co prawda wielu rzeczy jeszcze nie ma, z sufitu i ścian sterczą kable, ale wygląda to już jak dom. Żółwim tempem powstaje nasza elewacja



    A tu trochę naszej kuchni



    i łazienki


    oraz moich ulubionych drzwi


    Reszta w albumie

    Trzymam kciuki za wszystkich budujących. W końcu doczekacie się przeprowadzki i mam nadzieję, że będziecie tak samo zachwyceni jak my, bo mieszka się super.

  13. #2213

    Domyślnie

    Witam Jeżeli ktoś buduje lub budował Proton 1 z piwnicą proszę o zamieszczenie zdjęć. Jak wygląda sprawa projektu czy zmienialiście coś w projekcie. Ile u was wynoszą koszty adaptacji projektu u mnie architekt za przesunięcie komina i ścianki żąda 2-3tyś i proponuje indywidualny projekt. Czy zmiana materiału z pustaków z betonu komórkowego zawartego w projekcie na zwykłe ceramiczne maxy spowoduje wzrost ceny projektu (aż boję się teraz o to spytać architekta). pzdr

  14. #2214

    Domyślnie

    Witam serdecznie i gratuluję kolejnym Przeprowadzkowiczom!
    Apropos alewacji, my ostatnio troszkę się przemalowaliśmy i wyglądamy obecnie tak





    Pozdrawiam!

  15. #2215

    Domyślnie

    Utek zdecydowanie ładniej z tym kolorem, pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  16. #2216

    Domyślnie

    Utek mam pytanie, widzę,że macie podwórko przygotowane pod kostkę, ale napisz proszę czym wysypaliście, czy to jest kruszywo z glina zmieszane czy czysty kamień????
    Anetka i Bogdan

  17. #2217

    Domyślnie

    Witam, to jest zwykły kamień wysypany, i nie jest to bynajmniej już gotowe pod kostkę niestety....sypnięte tylko tak, żeby błota nie było, pod kostkę ponoć trzeba będzie jeszcze poprawić.....

  18. #2218

    Domyślnie

    Witam wszystkich obecnych i przyszlych Protonowiczów!
    Od dluzszego czasu przegladam to forum i coraz to bardziej podoba mi sie Wasz projekt.Jestesmy z mężem na etapie wyboru projektu a to chyba najtrudniejsza decyzja.
    Od niedawna jestesmy posiadaczami niewielkiej ale dobrze usytuowanej dzialeczki w w.malopolskim.
    Wielkie gratulacje dla utek76 domek przecudny do tej pory nie moge sie napatrzec na te Wasze zdjęcia.Przyznam ze mamy podobne gusta.Jak mieszka Wam sie w nim?czy domek spelnił wszystkie wasze oczekiwania?czy sa moze jakies zmiany które przed rozpoczeciem budowy moglibysmy dokonac a czego brakuje w tym projekcie?Odnosnie poddasza miala bym prosbe czy moglabym prosic o przeslanie zdjecia 3go pokoju jak wyglada on w rzeczywistosci.Mój mail [email][email protected]. Zgóry dziękuje.

  19. #2219

    Domyślnie

    Witam! Mam pytanie jakiej szerokości jest ta ścianka między kuchnią a wykuszem, bo ja z niej w projekcie zrezygnowałam, ale teraz doszłam do wniosku że jednak chciałabym aby była.
    Ostatnio edytowane przez biedronki ; 03-10-2010 o 14:29

  20. #2220

    Domyślnie

    Witaj biedronko.
    widzę ze póki co cisza na forum, narazie jestem tutaj nowa ale moze jakos to wszystko ogarne.Gdzies wczesniej napisalas ze budujesz swój domek miedzy Krakowem a Nowym Sączem.a gdzie dokladnie mozna wiedziec?byc moze gdzies blisko siebie bedą stały nasze PROTONKI.
    My póki co załatwiamy wszystkie formalnosci zwiazane z PnB moze na wiosne bedziemy miec juz wszystko gotowe i cos ruszymy z ta nasza budowa.pozdrawiam

Strona 111 z 141